| Marka | TARGUS |
| Sırt çantası tipi | Rahat sırt çantası |
| Ürünün ana rengi | Siyah, Gri |
| Tarz | Urban |
| Renklendirme | Monokromatik |
| Notebook bölmesi | Evet |
| Tablet yuvası | Evet |
| Minimum ekran boyutu uygunluğu | 31,8 cm (12.5") |
| Maksimum ekran boyutu | 39,6 cm (15.6") |
| Dış cepler | Ön cep |
| Fermuarlı cepler | Evet |
| Omuz askısı | Evet |
| Taşıma kolları | Evet |
| Kapama türü | Fermuar |
| Arkadan hava alma | Evet |
| Genişlik | 370 mm |
| Derinlik | 190 mm |
| Yükseklik | 470 mm |
| Ağırlık | 850 g |
| Ses | 22 l |
| Miktar | 1 |
| Malzeme | Suni deri, Poliüretan (PU) |
| Ağırlık | 850 g |
| Arkadan hava alma | Evet |
| Derinlik | 190 mm |
| Dış cepler | Ön cep |
| Fermuarlı cepler | Evet |
| Genişlik | 370 mm |
| Kapama türü | Fermuar |
| Maksimum ekran boyutu | 39,6 cm (15.6") |
| Malzeme | Suni deri, Poliüretan (PU) |
| Marka | TARGUS |
| Miktar | 1 |
| Minimum ekran boyutu uygunluğu | 31,8 cm (12.5") |
| Notebook bölmesi | Evet |
| Omuz askısı | Evet |
| Renklendirme | Monokromatik |
| Ses | 22 l |
| Sırt çantası tipi | Rahat sırt çantası |
| Tablet yuvası | Evet |
| Tarz | Urban |
| Taşıma kolları | Evet |
| Ürünün ana rengi | Siyah, Gri |
| Yükseklik | 470 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.847,98 TL | 6.847,98 TL |
| 2 | 3.423,99 TL | 6.847,98 TL |
| 3 | 2.282,66 TL | 6.847,98 TL |
| 4 | 1.712,00 TL | 6.847,98 TL |
| 5 | 1.369,60 TL | 6.847,98 TL |
| 6 | 1.141,33 TL | 6.847,98 TL |
| 7 | 978,28 TL | 6.847,98 TL |
| 8 | 856,00 TL | 6.847,98 TL |
| 9 | 760,89 TL | 6.847,98 TL |
| 10 | 684,80 TL | 6.847,98 TL |
| 11 | 622,54 TL | 6.847,98 TL |
| 12 | 570,67 TL | 6.847,98 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.847,98 TL | 6.847,98 TL |
| 2 | 3.423,99 TL | 6.847,98 TL |
| 3 | 2.282,66 TL | 6.847,98 TL |
| 4 | 1.712,00 TL | 6.847,98 TL |
| 5 | 1.369,60 TL | 6.847,98 TL |
| 6 | 1.141,33 TL | 6.847,98 TL |
| 7 | 978,28 TL | 6.847,98 TL |
| 8 | 856,00 TL | 6.847,98 TL |
| 9 | 760,89 TL | 6.847,98 TL |
| 10 | 684,80 TL | 6.847,98 TL |
| 11 | 622,54 TL | 6.847,98 TL |
| 12 | 570,67 TL | 6.847,98 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.847,98 TL | 6.847,98 TL |
| 2 | 3.423,99 TL | 6.847,98 TL |
| 3 | 2.282,66 TL | 6.847,98 TL |
| 4 | 1.712,00 TL | 6.847,98 TL |
| 5 | 1.369,60 TL | 6.847,98 TL |
| 6 | 1.141,33 TL | 6.847,98 TL |
| 7 | 978,28 TL | 6.847,98 TL |
| 8 | 856,00 TL | 6.847,98 TL |
| 9 | 760,89 TL | 6.847,98 TL |
| 10 | 684,80 TL | 6.847,98 TL |
| 11 | 622,54 TL | 6.847,98 TL |
| 12 | 570,67 TL | 6.847,98 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.847,98 TL | 6.847,98 TL |
| 2 | 3.423,99 TL | 6.847,98 TL |
| 3 | 2.282,66 TL | 6.847,98 TL |
| 4 | 1.712,00 TL | 6.847,98 TL |
| 5 | 1.369,60 TL | 6.847,98 TL |
| 6 | 1.141,33 TL | 6.847,98 TL |
| 7 | 978,28 TL | 6.847,98 TL |
| 8 | 856,00 TL | 6.847,98 TL |
| 9 | 760,89 TL | 6.847,98 TL |
| 10 | 684,80 TL | 6.847,98 TL |
| 11 | 622,54 TL | 6.847,98 TL |
| 12 | 570,67 TL | 6.847,98 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.847,98 TL | 6.847,98 TL |
| 2 | 3.423,99 TL | 6.847,98 TL |
| 3 | 2.282,66 TL | 6.847,98 TL |
| 4 | 1.712,00 TL | 6.847,98 TL |
| 5 | 1.369,60 TL | 6.847,98 TL |
| 6 | 1.141,33 TL | 6.847,98 TL |
| 7 | 978,28 TL | 6.847,98 TL |
| 8 | 856,00 TL | 6.847,98 TL |
| 9 | 760,89 TL | 6.847,98 TL |
| 10 | 684,80 TL | 6.847,98 TL |
| 11 | 622,54 TL | 6.847,98 TL |
| 12 | 570,67 TL | 6.847,98 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.847,98 TL | 6.847,98 TL |
| 2 | 3.423,99 TL | 6.847,98 TL |
| 3 | 2.282,66 TL | 6.847,98 TL |
| 4 | 1.712,00 TL | 6.847,98 TL |
| 5 | 1.369,60 TL | 6.847,98 TL |
| 6 | 1.141,33 TL | 6.847,98 TL |
| 7 | 978,28 TL | 6.847,98 TL |
| 8 | 856,00 TL | 6.847,98 TL |
| 9 | 760,89 TL | 6.847,98 TL |
| 10 | 684,80 TL | 6.847,98 TL |
| 11 | 622,54 TL | 6.847,98 TL |
| 12 | 570,67 TL | 6.847,98 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.847,98 TL | 6.847,98 TL |
| 2 | 3.423,99 TL | 6.847,98 TL |
| 3 | 2.282,66 TL | 6.847,98 TL |
| 4 | 1.712,00 TL | 6.847,98 TL |
| 5 | 1.369,60 TL | 6.847,98 TL |
| 6 | 1.141,33 TL | 6.847,98 TL |
| 7 | 978,28 TL | 6.847,98 TL |
| 8 | 856,00 TL | 6.847,98 TL |
| 9 | 760,89 TL | 6.847,98 TL |
| 10 | 684,80 TL | 6.847,98 TL |
| 11 | 622,54 TL | 6.847,98 TL |
| 12 | 570,67 TL | 6.847,98 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.847,98 TL | 6.847,98 TL |
| 2 | 3.423,99 TL | 6.847,98 TL |
| 3 | 2.282,66 TL | 6.847,98 TL |
| 4 | 1.712,00 TL | 6.847,98 TL |
| 5 | 1.369,60 TL | 6.847,98 TL |
| 6 | 1.141,33 TL | 6.847,98 TL |
| 7 | 978,28 TL | 6.847,98 TL |
| 8 | 856,00 TL | 6.847,98 TL |
| 9 | 760,89 TL | 6.847,98 TL |
| 10 | 684,80 TL | 6.847,98 TL |
| 11 | 622,54 TL | 6.847,98 TL |
| 12 | 570,67 TL | 6.847,98 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.847,98 TL | 6.847,98 TL |
| 2 | 3.423,99 TL | 6.847,98 TL |
| 3 | 2.282,66 TL | 6.847,98 TL |
| 4 | 1.712,00 TL | 6.847,98 TL |
| 5 | 1.369,60 TL | 6.847,98 TL |
| 6 | 1.141,33 TL | 6.847,98 TL |
| 7 | 978,28 TL | 6.847,98 TL |
| 8 | 856,00 TL | 6.847,98 TL |
| 9 | 760,89 TL | 6.847,98 TL |
| 10 | 684,80 TL | 6.847,98 TL |
| 11 | 622,54 TL | 6.847,98 TL |
| 12 | 570,67 TL | 6.847,98 TL |















