| Marka | HP |
| Maksimum ekran boyutu | 40,9 cm (16.1") |
| Kılıf tipi | Sırt çantası |
| Malzeme | Polyester, Poliköpük |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Renk adı | Black; Orange |
| Uyumluluk | 40,9 cm (16,1 inç) diyagonal dizüstü bilgisayarların çoğu sığar |
| Tablet yuvası | Evet |
| Dış cepler | Üst cep |
| Araba tutma askısı | Evet |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Menşe ülkesi | Çin, Hindistan |
| HP segmenti | Ev |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | %50 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik; LDPE çanta %100 geri dönüştürülmüş plastik içerir; %100 geri dönüştürülmüş kağıt hamurundan üretilmiş askı etiketi |
| Genişlik | 305 mm |
| Derinlik | 165 mm |
| Yükseklik | 430 mm |
| Ağırlık | 620 g |
| Ambalaj genişliği | 305 mm |
| Ambalaj derinliği | 165 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 430 mm |
| Paket ağırlığı | 635 g |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| Kutu içeriği | Sırt Çantası |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ağırlık | 620 g |
| Ambalaj derinliği | 165 mm |
| Ambalaj genişliği | 305 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 430 mm |
| Araba tutma askısı | Evet |
| Derinlik | 165 mm |
| Dış cepler | Üst cep |
| Genişlik | 305 mm |
| HP segmenti | Ev |
| Kılıf tipi | Sırt çantası |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Kutu içeriği | Sırt Çantası |
| Maksimum ekran boyutu | 40,9 cm (16.1") |
| Malzeme | Polyester, Poliköpük |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin, Hindistan |
| Paket ağırlığı | 635 g |
| Renk adı | Black; Orange |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | %50 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik; LDPE çanta %100 geri dönüştürülmüş plastik içerir; %100 geri dönüştürülmüş kağıt hamurundan üretilmiş askı etiketi |
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| Tablet yuvası | Evet |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Uyumluluk | 40,9 cm (16,1 inç) diyagonal dizüstü bilgisayarların çoğu sığar |
| Yükseklik | 430 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.810,87 TL | 2.810,87 TL |
| 2 | 1.405,44 TL | 2.810,87 TL |
| 3 | 936,96 TL | 2.810,87 TL |
| 4 | 702,72 TL | 2.810,87 TL |
| 5 | 562,17 TL | 2.810,87 TL |
| 6 | 468,48 TL | 2.810,87 TL |
| 7 | 401,55 TL | 2.810,87 TL |
| 8 | 351,36 TL | 2.810,87 TL |
| 9 | 312,32 TL | 2.810,87 TL |
| 10 | 281,09 TL | 2.810,87 TL |
| 11 | 255,53 TL | 2.810,87 TL |
| 12 | 234,24 TL | 2.810,87 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.810,87 TL | 2.810,87 TL |
| 2 | 1.405,44 TL | 2.810,87 TL |
| 3 | 936,96 TL | 2.810,87 TL |
| 4 | 702,72 TL | 2.810,87 TL |
| 5 | 562,17 TL | 2.810,87 TL |
| 6 | 468,48 TL | 2.810,87 TL |
| 7 | 401,55 TL | 2.810,87 TL |
| 8 | 351,36 TL | 2.810,87 TL |
| 9 | 312,32 TL | 2.810,87 TL |
| 10 | 281,09 TL | 2.810,87 TL |
| 11 | 255,53 TL | 2.810,87 TL |
| 12 | 234,24 TL | 2.810,87 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.810,87 TL | 2.810,87 TL |
| 2 | 1.405,44 TL | 2.810,87 TL |
| 3 | 936,96 TL | 2.810,87 TL |
| 4 | 702,72 TL | 2.810,87 TL |
| 5 | 562,17 TL | 2.810,87 TL |
| 6 | 468,48 TL | 2.810,87 TL |
| 7 | 401,55 TL | 2.810,87 TL |
| 8 | 351,36 TL | 2.810,87 TL |
| 9 | 312,32 TL | 2.810,87 TL |
| 10 | 281,09 TL | 2.810,87 TL |
| 11 | 255,53 TL | 2.810,87 TL |
| 12 | 234,24 TL | 2.810,87 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.810,87 TL | 2.810,87 TL |
| 2 | 1.405,44 TL | 2.810,87 TL |
| 3 | 936,96 TL | 2.810,87 TL |
| 4 | 702,72 TL | 2.810,87 TL |
| 5 | 562,17 TL | 2.810,87 TL |
| 6 | 468,48 TL | 2.810,87 TL |
| 7 | 401,55 TL | 2.810,87 TL |
| 8 | 351,36 TL | 2.810,87 TL |
| 9 | 312,32 TL | 2.810,87 TL |
| 10 | 281,09 TL | 2.810,87 TL |
| 11 | 255,53 TL | 2.810,87 TL |
| 12 | 234,24 TL | 2.810,87 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.810,87 TL | 2.810,87 TL |
| 2 | 1.405,44 TL | 2.810,87 TL |
| 3 | 936,96 TL | 2.810,87 TL |
| 4 | 702,72 TL | 2.810,87 TL |
| 5 | 562,17 TL | 2.810,87 TL |
| 6 | 468,48 TL | 2.810,87 TL |
| 7 | 401,55 TL | 2.810,87 TL |
| 8 | 351,36 TL | 2.810,87 TL |
| 9 | 312,32 TL | 2.810,87 TL |
| 10 | 281,09 TL | 2.810,87 TL |
| 11 | 255,53 TL | 2.810,87 TL |
| 12 | 234,24 TL | 2.810,87 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.810,87 TL | 2.810,87 TL |
| 2 | 1.405,44 TL | 2.810,87 TL |
| 3 | 936,96 TL | 2.810,87 TL |
| 4 | 702,72 TL | 2.810,87 TL |
| 5 | 562,17 TL | 2.810,87 TL |
| 6 | 468,48 TL | 2.810,87 TL |
| 7 | 401,55 TL | 2.810,87 TL |
| 8 | 351,36 TL | 2.810,87 TL |
| 9 | 312,32 TL | 2.810,87 TL |
| 10 | 281,09 TL | 2.810,87 TL |
| 11 | 255,53 TL | 2.810,87 TL |
| 12 | 234,24 TL | 2.810,87 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.810,87 TL | 2.810,87 TL |
| 2 | 1.405,44 TL | 2.810,87 TL |
| 3 | 936,96 TL | 2.810,87 TL |
| 4 | 702,72 TL | 2.810,87 TL |
| 5 | 562,17 TL | 2.810,87 TL |
| 6 | 468,48 TL | 2.810,87 TL |
| 7 | 401,55 TL | 2.810,87 TL |
| 8 | 351,36 TL | 2.810,87 TL |
| 9 | 312,32 TL | 2.810,87 TL |
| 10 | 281,09 TL | 2.810,87 TL |
| 11 | 255,53 TL | 2.810,87 TL |
| 12 | 234,24 TL | 2.810,87 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.810,87 TL | 2.810,87 TL |
| 2 | 1.405,44 TL | 2.810,87 TL |
| 3 | 936,96 TL | 2.810,87 TL |
| 4 | 702,72 TL | 2.810,87 TL |
| 5 | 562,17 TL | 2.810,87 TL |
| 6 | 468,48 TL | 2.810,87 TL |
| 7 | 401,55 TL | 2.810,87 TL |
| 8 | 351,36 TL | 2.810,87 TL |
| 9 | 312,32 TL | 2.810,87 TL |
| 10 | 281,09 TL | 2.810,87 TL |
| 11 | 255,53 TL | 2.810,87 TL |
| 12 | 234,24 TL | 2.810,87 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.810,87 TL | 2.810,87 TL |
| 2 | 1.405,44 TL | 2.810,87 TL |
| 3 | 936,96 TL | 2.810,87 TL |
| 4 | 702,72 TL | 2.810,87 TL |
| 5 | 562,17 TL | 2.810,87 TL |
| 6 | 468,48 TL | 2.810,87 TL |
| 7 | 401,55 TL | 2.810,87 TL |
| 8 | 351,36 TL | 2.810,87 TL |
| 9 | 312,32 TL | 2.810,87 TL |
| 10 | 281,09 TL | 2.810,87 TL |
| 11 | 255,53 TL | 2.810,87 TL |
| 12 | 234,24 TL | 2.810,87 TL |





















