| Marka | TARGUS |
| Maksimum ekran boyutu | 35,6 cm (14") |
| Kılıf tipi | Üstten cepli çanta |
| Malzeme | Polyester, Poliüretan |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | Herhangi bir marka |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Entegre kompartman(lar) | Evet |
| Ön cep | Evet |
| Omuz askısı | Evet |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Miktar | 1 |
| Genişlik | 135 mm |
| Derinlik | 420 mm |
| Yükseklik | 388 mm |
| Ağırlık | 930 g |
| Ambalaj genişliği | 136,9 mm |
| Ambalaj derinliği | 422 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 390 mm |
| Paket ağırlığı | 1,06 kg |
| Palet başına miktar | 60 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
| Ana karton genişliği | 395 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 700 mm |
| Ana karton uzunluğu | 390 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 6,28 kg |
| Mastır karton başına miktar | 5 adet |
| Ağırlık | 930 g |
| Ambalaj derinliği | 422 mm |
| Ambalaj genişliği | 136,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 390 mm |
| Ana karton genişliği | 395 mm |
| Ana karton uzunluğu | 390 mm |
| Derinlik | 420 mm |
| Entegre kompartman(lar) | Evet |
| Genişlik | 135 mm |
| Kılıf tipi | Üstten cepli çanta |
| Maksimum ekran boyutu | 35,6 cm (14") |
| Malzeme | Polyester, Poliüretan |
| Marka | TARGUS |
| Mastır karton ağırlığı | 6,28 kg |
| Mastır karton başına miktar | 5 adet |
| Mastır karton uzunluğu | 700 mm |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Miktar | 1 |
| Omuz askısı | Evet |
| Ön cep | Evet |
| Paket ağırlığı | 1,06 kg |
| Palet başına miktar | 60 adet |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | Herhangi bir marka |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
| Yükseklik | 388 mm |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.882,86 TL | 4.882,86 TL |
| 2 | 2.441,43 TL | 4.882,86 TL |
| 3 | 1.627,62 TL | 4.882,86 TL |
| 4 | 1.220,71 TL | 4.882,86 TL |
| 5 | 976,57 TL | 4.882,86 TL |
| 6 | 813,81 TL | 4.882,86 TL |
| 7 | 697,55 TL | 4.882,86 TL |
| 8 | 610,36 TL | 4.882,86 TL |
| 9 | 542,54 TL | 4.882,86 TL |
| 10 | 488,29 TL | 4.882,86 TL |
| 11 | 443,90 TL | 4.882,86 TL |
| 12 | 406,90 TL | 4.882,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.882,86 TL | 4.882,86 TL |
| 2 | 2.441,43 TL | 4.882,86 TL |
| 3 | 1.627,62 TL | 4.882,86 TL |
| 4 | 1.220,71 TL | 4.882,86 TL |
| 5 | 976,57 TL | 4.882,86 TL |
| 6 | 813,81 TL | 4.882,86 TL |
| 7 | 697,55 TL | 4.882,86 TL |
| 8 | 610,36 TL | 4.882,86 TL |
| 9 | 542,54 TL | 4.882,86 TL |
| 10 | 488,29 TL | 4.882,86 TL |
| 11 | 443,90 TL | 4.882,86 TL |
| 12 | 406,90 TL | 4.882,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.882,86 TL | 4.882,86 TL |
| 2 | 2.441,43 TL | 4.882,86 TL |
| 3 | 1.627,62 TL | 4.882,86 TL |
| 4 | 1.220,71 TL | 4.882,86 TL |
| 5 | 976,57 TL | 4.882,86 TL |
| 6 | 813,81 TL | 4.882,86 TL |
| 7 | 697,55 TL | 4.882,86 TL |
| 8 | 610,36 TL | 4.882,86 TL |
| 9 | 542,54 TL | 4.882,86 TL |
| 10 | 488,29 TL | 4.882,86 TL |
| 11 | 443,90 TL | 4.882,86 TL |
| 12 | 406,90 TL | 4.882,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.882,86 TL | 4.882,86 TL |
| 2 | 2.441,43 TL | 4.882,86 TL |
| 3 | 1.627,62 TL | 4.882,86 TL |
| 4 | 1.220,71 TL | 4.882,86 TL |
| 5 | 976,57 TL | 4.882,86 TL |
| 6 | 813,81 TL | 4.882,86 TL |
| 7 | 697,55 TL | 4.882,86 TL |
| 8 | 610,36 TL | 4.882,86 TL |
| 9 | 542,54 TL | 4.882,86 TL |
| 10 | 488,29 TL | 4.882,86 TL |
| 11 | 443,90 TL | 4.882,86 TL |
| 12 | 406,90 TL | 4.882,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.882,86 TL | 4.882,86 TL |
| 2 | 2.441,43 TL | 4.882,86 TL |
| 3 | 1.627,62 TL | 4.882,86 TL |
| 4 | 1.220,71 TL | 4.882,86 TL |
| 5 | 976,57 TL | 4.882,86 TL |
| 6 | 813,81 TL | 4.882,86 TL |
| 7 | 697,55 TL | 4.882,86 TL |
| 8 | 610,36 TL | 4.882,86 TL |
| 9 | 542,54 TL | 4.882,86 TL |
| 10 | 488,29 TL | 4.882,86 TL |
| 11 | 443,90 TL | 4.882,86 TL |
| 12 | 406,90 TL | 4.882,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.882,86 TL | 4.882,86 TL |
| 2 | 2.441,43 TL | 4.882,86 TL |
| 3 | 1.627,62 TL | 4.882,86 TL |
| 4 | 1.220,71 TL | 4.882,86 TL |
| 5 | 976,57 TL | 4.882,86 TL |
| 6 | 813,81 TL | 4.882,86 TL |
| 7 | 697,55 TL | 4.882,86 TL |
| 8 | 610,36 TL | 4.882,86 TL |
| 9 | 542,54 TL | 4.882,86 TL |
| 10 | 488,29 TL | 4.882,86 TL |
| 11 | 443,90 TL | 4.882,86 TL |
| 12 | 406,90 TL | 4.882,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.882,86 TL | 4.882,86 TL |
| 2 | 2.441,43 TL | 4.882,86 TL |
| 3 | 1.627,62 TL | 4.882,86 TL |
| 4 | 1.220,71 TL | 4.882,86 TL |
| 5 | 976,57 TL | 4.882,86 TL |
| 6 | 813,81 TL | 4.882,86 TL |
| 7 | 697,55 TL | 4.882,86 TL |
| 8 | 610,36 TL | 4.882,86 TL |
| 9 | 542,54 TL | 4.882,86 TL |
| 10 | 488,29 TL | 4.882,86 TL |
| 11 | 443,90 TL | 4.882,86 TL |
| 12 | 406,90 TL | 4.882,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.882,86 TL | 4.882,86 TL |
| 2 | 2.441,43 TL | 4.882,86 TL |
| 3 | 1.627,62 TL | 4.882,86 TL |
| 4 | 1.220,71 TL | 4.882,86 TL |
| 5 | 976,57 TL | 4.882,86 TL |
| 6 | 813,81 TL | 4.882,86 TL |
| 7 | 697,55 TL | 4.882,86 TL |
| 8 | 610,36 TL | 4.882,86 TL |
| 9 | 542,54 TL | 4.882,86 TL |
| 10 | 488,29 TL | 4.882,86 TL |
| 11 | 443,90 TL | 4.882,86 TL |
| 12 | 406,90 TL | 4.882,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.882,86 TL | 4.882,86 TL |
| 2 | 2.441,43 TL | 4.882,86 TL |
| 3 | 1.627,62 TL | 4.882,86 TL |
| 4 | 1.220,71 TL | 4.882,86 TL |
| 5 | 976,57 TL | 4.882,86 TL |
| 6 | 813,81 TL | 4.882,86 TL |
| 7 | 697,55 TL | 4.882,86 TL |
| 8 | 610,36 TL | 4.882,86 TL |
| 9 | 542,54 TL | 4.882,86 TL |
| 10 | 488,29 TL | 4.882,86 TL |
| 11 | 443,90 TL | 4.882,86 TL |
| 12 | 406,90 TL | 4.882,86 TL |





















