| Marka | HP |
| Maksimum ekran boyutu | 35,8 cm (14.1") |
| Kılıf tipi | Evrak çantası |
| Malzeme | Polyester |
| Ürünün ana rengi | Gri |
| Uyumlu markalar | Evrensel |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Renk adı | Odyssey gray |
| Uyumluluk | 14 inç diyagonal boyuta kadar çoğu dizüstü bilgisayar için uygundur |
| Omuz askısı | Evet |
| Çıkarılabilir omuz askısı | Evet |
| Araba tutma askısı | Evet |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Menşe ülkesi | Endonezya |
| HP segmenti | Ev |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | FSC Sertifikalı Ambalaj |
| Genişlik | 360 mm |
| Derinlik | 55 mm |
| Yükseklik | 260 mm |
| Ağırlık | 440 g |
| Ses | 9 l |
| Ambalaj genişliği | 360 mm |
| Ambalaj derinliği | 55 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 260 mm |
| Paket ağırlığı | 469 g |
| Paletteki karton sayısı | 16 adet |
| Katman başına karton sayısı | 4 adet |
| Palet ağırlığı | 144,2 kg |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| Kutu içeriği | Çanta; Askılar |
| Aplet ağırlığı | 144,2 kg (317.9 lbs) |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ağırlık | 440 g |
| Ambalaj derinliği | 55 mm |
| Ambalaj genişliği | 360 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 260 mm |
| Aplet ağırlığı | 144,2 kg (317.9 lbs) |
| Araba tutma askısı | Evet |
| Çıkarılabilir omuz askısı | Evet |
| Derinlik | 55 mm |
| Genişlik | 360 mm |
| HP segmenti | Ev |
| Katman başına karton sayısı | 4 adet |
| Kılıf tipi | Evrak çantası |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Kutu içeriği | Çanta; Askılar |
| Maksimum ekran boyutu | 35,8 cm (14.1") |
| Malzeme | Polyester |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Endonezya |
| Omuz askısı | Evet |
| Paket ağırlığı | 469 g |
| Palet ağırlığı | 144,2 kg |
| Paletteki karton sayısı | 16 adet |
| Renk adı | Odyssey gray |
| Ses | 9 l |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | FSC Sertifikalı Ambalaj |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ürünün ana rengi | Gri |
| Uyumlu markalar | Evrensel |
| Uyumluluk | 14 inç diyagonal boyuta kadar çoğu dizüstü bilgisayar için uygundur |
| Yükseklik | 260 mm |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.083,81 TL | 2.083,81 TL |
| 2 | 1.041,91 TL | 2.083,81 TL |
| 3 | 694,60 TL | 2.083,81 TL |
| 4 | 520,95 TL | 2.083,81 TL |
| 5 | 416,76 TL | 2.083,81 TL |
| 6 | 347,30 TL | 2.083,81 TL |
| 7 | 297,69 TL | 2.083,81 TL |
| 8 | 260,48 TL | 2.083,81 TL |
| 9 | 231,53 TL | 2.083,81 TL |
| 10 | 208,38 TL | 2.083,81 TL |
| 11 | 189,44 TL | 2.083,81 TL |
| 12 | 173,65 TL | 2.083,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.083,81 TL | 2.083,81 TL |
| 2 | 1.041,91 TL | 2.083,81 TL |
| 3 | 694,60 TL | 2.083,81 TL |
| 4 | 520,95 TL | 2.083,81 TL |
| 5 | 416,76 TL | 2.083,81 TL |
| 6 | 347,30 TL | 2.083,81 TL |
| 7 | 297,69 TL | 2.083,81 TL |
| 8 | 260,48 TL | 2.083,81 TL |
| 9 | 231,53 TL | 2.083,81 TL |
| 10 | 208,38 TL | 2.083,81 TL |
| 11 | 189,44 TL | 2.083,81 TL |
| 12 | 173,65 TL | 2.083,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.083,81 TL | 2.083,81 TL |
| 2 | 1.041,91 TL | 2.083,81 TL |
| 3 | 694,60 TL | 2.083,81 TL |
| 4 | 520,95 TL | 2.083,81 TL |
| 5 | 416,76 TL | 2.083,81 TL |
| 6 | 347,30 TL | 2.083,81 TL |
| 7 | 297,69 TL | 2.083,81 TL |
| 8 | 260,48 TL | 2.083,81 TL |
| 9 | 231,53 TL | 2.083,81 TL |
| 10 | 208,38 TL | 2.083,81 TL |
| 11 | 189,44 TL | 2.083,81 TL |
| 12 | 173,65 TL | 2.083,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.083,81 TL | 2.083,81 TL |
| 2 | 1.041,91 TL | 2.083,81 TL |
| 3 | 694,60 TL | 2.083,81 TL |
| 4 | 520,95 TL | 2.083,81 TL |
| 5 | 416,76 TL | 2.083,81 TL |
| 6 | 347,30 TL | 2.083,81 TL |
| 7 | 297,69 TL | 2.083,81 TL |
| 8 | 260,48 TL | 2.083,81 TL |
| 9 | 231,53 TL | 2.083,81 TL |
| 10 | 208,38 TL | 2.083,81 TL |
| 11 | 189,44 TL | 2.083,81 TL |
| 12 | 173,65 TL | 2.083,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.083,81 TL | 2.083,81 TL |
| 2 | 1.041,91 TL | 2.083,81 TL |
| 3 | 694,60 TL | 2.083,81 TL |
| 4 | 520,95 TL | 2.083,81 TL |
| 5 | 416,76 TL | 2.083,81 TL |
| 6 | 347,30 TL | 2.083,81 TL |
| 7 | 297,69 TL | 2.083,81 TL |
| 8 | 260,48 TL | 2.083,81 TL |
| 9 | 231,53 TL | 2.083,81 TL |
| 10 | 208,38 TL | 2.083,81 TL |
| 11 | 189,44 TL | 2.083,81 TL |
| 12 | 173,65 TL | 2.083,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.083,81 TL | 2.083,81 TL |
| 2 | 1.041,91 TL | 2.083,81 TL |
| 3 | 694,60 TL | 2.083,81 TL |
| 4 | 520,95 TL | 2.083,81 TL |
| 5 | 416,76 TL | 2.083,81 TL |
| 6 | 347,30 TL | 2.083,81 TL |
| 7 | 297,69 TL | 2.083,81 TL |
| 8 | 260,48 TL | 2.083,81 TL |
| 9 | 231,53 TL | 2.083,81 TL |
| 10 | 208,38 TL | 2.083,81 TL |
| 11 | 189,44 TL | 2.083,81 TL |
| 12 | 173,65 TL | 2.083,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.083,81 TL | 2.083,81 TL |
| 2 | 1.041,91 TL | 2.083,81 TL |
| 3 | 694,60 TL | 2.083,81 TL |
| 4 | 520,95 TL | 2.083,81 TL |
| 5 | 416,76 TL | 2.083,81 TL |
| 6 | 347,30 TL | 2.083,81 TL |
| 7 | 297,69 TL | 2.083,81 TL |
| 8 | 260,48 TL | 2.083,81 TL |
| 9 | 231,53 TL | 2.083,81 TL |
| 10 | 208,38 TL | 2.083,81 TL |
| 11 | 189,44 TL | 2.083,81 TL |
| 12 | 173,65 TL | 2.083,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.083,81 TL | 2.083,81 TL |
| 2 | 1.041,91 TL | 2.083,81 TL |
| 3 | 694,60 TL | 2.083,81 TL |
| 4 | 520,95 TL | 2.083,81 TL |
| 5 | 416,76 TL | 2.083,81 TL |
| 6 | 347,30 TL | 2.083,81 TL |
| 7 | 297,69 TL | 2.083,81 TL |
| 8 | 260,48 TL | 2.083,81 TL |
| 9 | 231,53 TL | 2.083,81 TL |
| 10 | 208,38 TL | 2.083,81 TL |
| 11 | 189,44 TL | 2.083,81 TL |
| 12 | 173,65 TL | 2.083,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.083,81 TL | 2.083,81 TL |
| 2 | 1.041,91 TL | 2.083,81 TL |
| 3 | 694,60 TL | 2.083,81 TL |
| 4 | 520,95 TL | 2.083,81 TL |
| 5 | 416,76 TL | 2.083,81 TL |
| 6 | 347,30 TL | 2.083,81 TL |
| 7 | 297,69 TL | 2.083,81 TL |
| 8 | 260,48 TL | 2.083,81 TL |
| 9 | 231,53 TL | 2.083,81 TL |
| 10 | 208,38 TL | 2.083,81 TL |
| 11 | 189,44 TL | 2.083,81 TL |
| 12 | 173,65 TL | 2.083,81 TL |





















