| Marka | HP |
| Maksimum ekran boyutu | 39,6 cm (15.6") |
| Kılıf tipi | Evrak çantası |
| Malzeme | Sentetikler |
| Ürünün ana rengi | Gri |
| Uyumlu markalar | HP |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| İç cepler | Cep telefonu cebi, Kalem cebi |
| Omuz askısı | Evet |
| Çıkarılabilir omuz askısı | Evet |
| Menşe ülkesi | Çin |
| HP segmenti | Ev |
| Genişlik | 400 mm |
| Derinlik | 280 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 430 g |
| Ambalaj genişliği | 402 mm |
| Ambalaj derinliği | 282 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 67 mm |
| Paket ağırlığı | 480 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
| Tutacak(lar) | Evet |
| Ağırlık | 430 g |
| Ambalaj derinliği | 282 mm |
| Ambalaj genişliği | 402 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 67 mm |
| Çıkarılabilir omuz askısı | Evet |
| Derinlik | 280 mm |
| Genişlik | 400 mm |
| HP segmenti | Ev |
| İç cepler | Cep telefonu cebi, Kalem cebi |
| Kılıf tipi | Evrak çantası |
| Maksimum ekran boyutu | 39,6 cm (15.6") |
| Malzeme | Sentetikler |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Omuz askısı | Evet |
| Paket ağırlığı | 480 g |
| Tutacak(lar) | Evet |
| Ürünün ana rengi | Gri |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
| Yükseklik | 65 mm |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.339,57 TL | 1.339,57 TL |
| 2 | 669,78 TL | 1.339,57 TL |
| 3 | 446,52 TL | 1.339,57 TL |
| 4 | 334,89 TL | 1.339,57 TL |
| 5 | 267,91 TL | 1.339,57 TL |
| 6 | 223,26 TL | 1.339,57 TL |
| 7 | 191,37 TL | 1.339,57 TL |
| 8 | 167,45 TL | 1.339,57 TL |
| 9 | 148,84 TL | 1.339,57 TL |
| 10 | 133,96 TL | 1.339,57 TL |
| 11 | 121,78 TL | 1.339,57 TL |
| 12 | 111,63 TL | 1.339,57 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.339,57 TL | 1.339,57 TL |
| 2 | 669,78 TL | 1.339,57 TL |
| 3 | 446,52 TL | 1.339,57 TL |
| 4 | 334,89 TL | 1.339,57 TL |
| 5 | 267,91 TL | 1.339,57 TL |
| 6 | 223,26 TL | 1.339,57 TL |
| 7 | 191,37 TL | 1.339,57 TL |
| 8 | 167,45 TL | 1.339,57 TL |
| 9 | 148,84 TL | 1.339,57 TL |
| 10 | 133,96 TL | 1.339,57 TL |
| 11 | 121,78 TL | 1.339,57 TL |
| 12 | 111,63 TL | 1.339,57 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.339,57 TL | 1.339,57 TL |
| 2 | 669,78 TL | 1.339,57 TL |
| 3 | 446,52 TL | 1.339,57 TL |
| 4 | 334,89 TL | 1.339,57 TL |
| 5 | 267,91 TL | 1.339,57 TL |
| 6 | 223,26 TL | 1.339,57 TL |
| 7 | 191,37 TL | 1.339,57 TL |
| 8 | 167,45 TL | 1.339,57 TL |
| 9 | 148,84 TL | 1.339,57 TL |
| 10 | 133,96 TL | 1.339,57 TL |
| 11 | 121,78 TL | 1.339,57 TL |
| 12 | 111,63 TL | 1.339,57 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.339,57 TL | 1.339,57 TL |
| 2 | 669,78 TL | 1.339,57 TL |
| 3 | 446,52 TL | 1.339,57 TL |
| 4 | 334,89 TL | 1.339,57 TL |
| 5 | 267,91 TL | 1.339,57 TL |
| 6 | 223,26 TL | 1.339,57 TL |
| 7 | 191,37 TL | 1.339,57 TL |
| 8 | 167,45 TL | 1.339,57 TL |
| 9 | 148,84 TL | 1.339,57 TL |
| 10 | 133,96 TL | 1.339,57 TL |
| 11 | 121,78 TL | 1.339,57 TL |
| 12 | 111,63 TL | 1.339,57 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.339,57 TL | 1.339,57 TL |
| 2 | 669,78 TL | 1.339,57 TL |
| 3 | 446,52 TL | 1.339,57 TL |
| 4 | 334,89 TL | 1.339,57 TL |
| 5 | 267,91 TL | 1.339,57 TL |
| 6 | 223,26 TL | 1.339,57 TL |
| 7 | 191,37 TL | 1.339,57 TL |
| 8 | 167,45 TL | 1.339,57 TL |
| 9 | 148,84 TL | 1.339,57 TL |
| 10 | 133,96 TL | 1.339,57 TL |
| 11 | 121,78 TL | 1.339,57 TL |
| 12 | 111,63 TL | 1.339,57 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.339,57 TL | 1.339,57 TL |
| 2 | 669,78 TL | 1.339,57 TL |
| 3 | 446,52 TL | 1.339,57 TL |
| 4 | 334,89 TL | 1.339,57 TL |
| 5 | 267,91 TL | 1.339,57 TL |
| 6 | 223,26 TL | 1.339,57 TL |
| 7 | 191,37 TL | 1.339,57 TL |
| 8 | 167,45 TL | 1.339,57 TL |
| 9 | 148,84 TL | 1.339,57 TL |
| 10 | 133,96 TL | 1.339,57 TL |
| 11 | 121,78 TL | 1.339,57 TL |
| 12 | 111,63 TL | 1.339,57 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.339,57 TL | 1.339,57 TL |
| 2 | 669,78 TL | 1.339,57 TL |
| 3 | 446,52 TL | 1.339,57 TL |
| 4 | 334,89 TL | 1.339,57 TL |
| 5 | 267,91 TL | 1.339,57 TL |
| 6 | 223,26 TL | 1.339,57 TL |
| 7 | 191,37 TL | 1.339,57 TL |
| 8 | 167,45 TL | 1.339,57 TL |
| 9 | 148,84 TL | 1.339,57 TL |
| 10 | 133,96 TL | 1.339,57 TL |
| 11 | 121,78 TL | 1.339,57 TL |
| 12 | 111,63 TL | 1.339,57 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.339,57 TL | 1.339,57 TL |
| 2 | 669,78 TL | 1.339,57 TL |
| 3 | 446,52 TL | 1.339,57 TL |
| 4 | 334,89 TL | 1.339,57 TL |
| 5 | 267,91 TL | 1.339,57 TL |
| 6 | 223,26 TL | 1.339,57 TL |
| 7 | 191,37 TL | 1.339,57 TL |
| 8 | 167,45 TL | 1.339,57 TL |
| 9 | 148,84 TL | 1.339,57 TL |
| 10 | 133,96 TL | 1.339,57 TL |
| 11 | 121,78 TL | 1.339,57 TL |
| 12 | 111,63 TL | 1.339,57 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.339,57 TL | 1.339,57 TL |
| 2 | 669,78 TL | 1.339,57 TL |
| 3 | 446,52 TL | 1.339,57 TL |
| 4 | 334,89 TL | 1.339,57 TL |
| 5 | 267,91 TL | 1.339,57 TL |
| 6 | 223,26 TL | 1.339,57 TL |
| 7 | 191,37 TL | 1.339,57 TL |
| 8 | 167,45 TL | 1.339,57 TL |
| 9 | 148,84 TL | 1.339,57 TL |
| 10 | 133,96 TL | 1.339,57 TL |
| 11 | 121,78 TL | 1.339,57 TL |
| 12 | 111,63 TL | 1.339,57 TL |



















