| Marka | HP |
| Maksimum ekran boyutu | 35,8 cm (14.1") |
| Kılıf tipi | Sırt çantası |
| Malzeme | Polyester |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | Evrensel |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Renk adı | Black; Taupe |
| Uyumluluk | 14,1 inç diyagonal boyuta kadar çoğu dizüstü bilgisayar için uygundur |
| Araba tutma askısı | Evet |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Menşe ülkesi | Çin |
| HP segmenti | Ev |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Genişlik | 350 mm |
| Derinlik | 130 mm |
| Yükseklik | 420 mm |
| Ağırlık | 770 g |
| Ses | 18 l |
| Ambalaj genişliği | 350 mm |
| Ambalaj derinliği | 130 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 420 mm |
| Paket ağırlığı | 830 g |
| Paletteki karton sayısı | 20 adet |
| Katman başına karton sayısı | 4 adet |
| Palet ağırlığı | 200,2 kg |
| Su geçirmez | Evet |
| Kutu içeriği | Sırt çantası; Çıkarılabilir kayışlar |
| Aplet ağırlığı | 200,2 kg (441.3 lbs) |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ağırlık | 770 g |
| Ambalaj derinliği | 130 mm |
| Ambalaj genişliği | 350 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 420 mm |
| Aplet ağırlığı | 200,2 kg (441.3 lbs) |
| Araba tutma askısı | Evet |
| Derinlik | 130 mm |
| Genişlik | 350 mm |
| HP segmenti | Ev |
| Katman başına karton sayısı | 4 adet |
| Kılıf tipi | Sırt çantası |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Kutu içeriği | Sırt çantası; Çıkarılabilir kayışlar |
| Maksimum ekran boyutu | 35,8 cm (14.1") |
| Malzeme | Polyester |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Paket ağırlığı | 830 g |
| Palet ağırlığı | 200,2 kg |
| Paletteki karton sayısı | 20 adet |
| Renk adı | Black; Taupe |
| Ses | 18 l |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | Forest Stewardship Council (FSC) |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | Evrensel |
| Uyumluluk | 14,1 inç diyagonal boyuta kadar çoğu dizüstü bilgisayar için uygundur |
| Yükseklik | 420 mm |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.613,39 TL | 4.613,39 TL |
| 2 | 2.306,70 TL | 4.613,39 TL |
| 3 | 1.537,80 TL | 4.613,39 TL |
| 4 | 1.153,35 TL | 4.613,39 TL |
| 5 | 922,68 TL | 4.613,39 TL |
| 6 | 768,90 TL | 4.613,39 TL |
| 7 | 659,06 TL | 4.613,39 TL |
| 8 | 576,67 TL | 4.613,39 TL |
| 9 | 512,60 TL | 4.613,39 TL |
| 10 | 461,34 TL | 4.613,39 TL |
| 11 | 419,40 TL | 4.613,39 TL |
| 12 | 384,45 TL | 4.613,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.613,39 TL | 4.613,39 TL |
| 2 | 2.306,70 TL | 4.613,39 TL |
| 3 | 1.537,80 TL | 4.613,39 TL |
| 4 | 1.153,35 TL | 4.613,39 TL |
| 5 | 922,68 TL | 4.613,39 TL |
| 6 | 768,90 TL | 4.613,39 TL |
| 7 | 659,06 TL | 4.613,39 TL |
| 8 | 576,67 TL | 4.613,39 TL |
| 9 | 512,60 TL | 4.613,39 TL |
| 10 | 461,34 TL | 4.613,39 TL |
| 11 | 419,40 TL | 4.613,39 TL |
| 12 | 384,45 TL | 4.613,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.613,39 TL | 4.613,39 TL |
| 2 | 2.306,70 TL | 4.613,39 TL |
| 3 | 1.537,80 TL | 4.613,39 TL |
| 4 | 1.153,35 TL | 4.613,39 TL |
| 5 | 922,68 TL | 4.613,39 TL |
| 6 | 768,90 TL | 4.613,39 TL |
| 7 | 659,06 TL | 4.613,39 TL |
| 8 | 576,67 TL | 4.613,39 TL |
| 9 | 512,60 TL | 4.613,39 TL |
| 10 | 461,34 TL | 4.613,39 TL |
| 11 | 419,40 TL | 4.613,39 TL |
| 12 | 384,45 TL | 4.613,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.613,39 TL | 4.613,39 TL |
| 2 | 2.306,70 TL | 4.613,39 TL |
| 3 | 1.537,80 TL | 4.613,39 TL |
| 4 | 1.153,35 TL | 4.613,39 TL |
| 5 | 922,68 TL | 4.613,39 TL |
| 6 | 768,90 TL | 4.613,39 TL |
| 7 | 659,06 TL | 4.613,39 TL |
| 8 | 576,67 TL | 4.613,39 TL |
| 9 | 512,60 TL | 4.613,39 TL |
| 10 | 461,34 TL | 4.613,39 TL |
| 11 | 419,40 TL | 4.613,39 TL |
| 12 | 384,45 TL | 4.613,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.613,39 TL | 4.613,39 TL |
| 2 | 2.306,70 TL | 4.613,39 TL |
| 3 | 1.537,80 TL | 4.613,39 TL |
| 4 | 1.153,35 TL | 4.613,39 TL |
| 5 | 922,68 TL | 4.613,39 TL |
| 6 | 768,90 TL | 4.613,39 TL |
| 7 | 659,06 TL | 4.613,39 TL |
| 8 | 576,67 TL | 4.613,39 TL |
| 9 | 512,60 TL | 4.613,39 TL |
| 10 | 461,34 TL | 4.613,39 TL |
| 11 | 419,40 TL | 4.613,39 TL |
| 12 | 384,45 TL | 4.613,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.613,39 TL | 4.613,39 TL |
| 2 | 2.306,70 TL | 4.613,39 TL |
| 3 | 1.537,80 TL | 4.613,39 TL |
| 4 | 1.153,35 TL | 4.613,39 TL |
| 5 | 922,68 TL | 4.613,39 TL |
| 6 | 768,90 TL | 4.613,39 TL |
| 7 | 659,06 TL | 4.613,39 TL |
| 8 | 576,67 TL | 4.613,39 TL |
| 9 | 512,60 TL | 4.613,39 TL |
| 10 | 461,34 TL | 4.613,39 TL |
| 11 | 419,40 TL | 4.613,39 TL |
| 12 | 384,45 TL | 4.613,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.613,39 TL | 4.613,39 TL |
| 2 | 2.306,70 TL | 4.613,39 TL |
| 3 | 1.537,80 TL | 4.613,39 TL |
| 4 | 1.153,35 TL | 4.613,39 TL |
| 5 | 922,68 TL | 4.613,39 TL |
| 6 | 768,90 TL | 4.613,39 TL |
| 7 | 659,06 TL | 4.613,39 TL |
| 8 | 576,67 TL | 4.613,39 TL |
| 9 | 512,60 TL | 4.613,39 TL |
| 10 | 461,34 TL | 4.613,39 TL |
| 11 | 419,40 TL | 4.613,39 TL |
| 12 | 384,45 TL | 4.613,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.613,39 TL | 4.613,39 TL |
| 2 | 2.306,70 TL | 4.613,39 TL |
| 3 | 1.537,80 TL | 4.613,39 TL |
| 4 | 1.153,35 TL | 4.613,39 TL |
| 5 | 922,68 TL | 4.613,39 TL |
| 6 | 768,90 TL | 4.613,39 TL |
| 7 | 659,06 TL | 4.613,39 TL |
| 8 | 576,67 TL | 4.613,39 TL |
| 9 | 512,60 TL | 4.613,39 TL |
| 10 | 461,34 TL | 4.613,39 TL |
| 11 | 419,40 TL | 4.613,39 TL |
| 12 | 384,45 TL | 4.613,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.613,39 TL | 4.613,39 TL |
| 2 | 2.306,70 TL | 4.613,39 TL |
| 3 | 1.537,80 TL | 4.613,39 TL |
| 4 | 1.153,35 TL | 4.613,39 TL |
| 5 | 922,68 TL | 4.613,39 TL |
| 6 | 768,90 TL | 4.613,39 TL |
| 7 | 659,06 TL | 4.613,39 TL |
| 8 | 576,67 TL | 4.613,39 TL |
| 9 | 512,60 TL | 4.613,39 TL |
| 10 | 461,34 TL | 4.613,39 TL |
| 11 | 419,40 TL | 4.613,39 TL |
| 12 | 384,45 TL | 4.613,39 TL |















