| Marka | APC |
| Pil teknolojisi | Lityum-İyon (Li-Ion) |
| Şarj kaynağı | AC, DC |
| Pil kapasitesi | 738 Wh |
| Hızlı şarj | Evet |
| Hızlı şarj teknolojisi | Power Delivery, Quick Charge 1.0 |
| Toplam çıkış gücü | 995 W |
| AC çıkış gücü | 700 W |
| Dalga biçimi | Gerçek sabit dalga |
| DC giriş gücü | 200 W |
| DC çıkış gücü | 295 W |
| Girdi voltajı | 190 - 265 V |
| USB Type-A çıkış gücü | 18 W |
| USB Type-C çıkış gücü | 100 W |
| Kablosuz şarj olma | Evet |
| Dahili ekran | Evet |
| Ürün rengi | Siyah, Yeşil |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Ekran türü | LCD |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Taşıma kolları | Evet |
| Girdi arayüzü | DC |
| Satış yeri sayısı | 2 AC çıkış(lar) |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB bağlayıcı | A tipi USB, USB C Tipi |
| USB A çıkış portları | 3 |
| USB Tip-C port sayısı | 2 |
| Puro çakmağı çıkışı | 1 |
| DC çıkış bağlantı noktası türü | 5521 |
| DC çıkış miktarı sayısı | 2 |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 70 °C |
| Genişlik | 198,1 mm |
| Derinlik | 203,2 mm |
| Yükseklik | 248,9 mm |
| Ağırlık | 6,4 kg |
| Pakete dahil kablolar | AC, Çakmak |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Ambalaj genişliği | 238 mm |
| Ambalaj derinliği | 322 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 327 mm |
| Paket ağırlığı | 7,1 kg |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 288 |
| AC çıkış gücü | 700 W |
| Ağırlık | 6,4 kg |
| Ambalaj derinliği | 322 mm |
| Ambalaj genişliği | 238 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 327 mm |
| Dahili ekran | Evet |
| Dalga biçimi | Gerçek sabit dalga |
| DC çıkış bağlantı noktası türü | 5521 |
| DC çıkış gücü | 295 W |
| DC çıkış miktarı sayısı | 2 |
| DC giriş gücü | 200 W |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 70 °C |
| Derinlik | 203,2 mm |
| Ekran türü | LCD |
| Genişlik | 198,1 mm |
| Girdi arayüzü | DC |
| Girdi voltajı | 190 - 265 V |
| Hızlı şarj | Evet |
| Hızlı şarj teknolojisi | Power Delivery, Quick Charge 1.0 |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Kablosuz şarj olma | Evet |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Marka | APC |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Paket ağırlığı | 7,1 kg |
| Pakete dahil kablolar | AC, Çakmak |
| Pil kapasitesi | 738 Wh |
| Pil teknolojisi | Lityum-İyon (Li-Ion) |
| Puro çakmağı çıkışı | 1 |
| Şarj kaynağı | AC, DC |
| Satış yeri sayısı | 2 AC çıkış(lar) |
| Taşıma kolları | Evet |
| Toplam çıkış gücü | 995 W |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 288 |
| Ürün rengi | Siyah, Yeşil |
| USB A çıkış portları | 3 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB bağlayıcı | A tipi USB, USB C Tipi |
| USB Tip-C port sayısı | 2 |
| USB Type-A çıkış gücü | 18 W |
| USB Type-C çıkış gücü | 100 W |
| Yükseklik | 248,9 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 54.039,84 TL | 54.039,84 TL |
| 2 | 27.019,92 TL | 54.039,84 TL |
| 3 | 18.013,28 TL | 54.039,84 TL |
| 4 | 13.509,96 TL | 54.039,84 TL |
| 5 | 10.807,97 TL | 54.039,84 TL |
| 6 | 9.006,64 TL | 54.039,84 TL |
| 7 | 7.719,98 TL | 54.039,84 TL |
| 8 | 6.754,98 TL | 54.039,84 TL |
| 9 | 6.004,43 TL | 54.039,84 TL |
| 10 | 5.403,98 TL | 54.039,84 TL |
| 11 | 4.912,71 TL | 54.039,84 TL |
| 12 | 4.503,32 TL | 54.039,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 54.039,84 TL | 54.039,84 TL |
| 2 | 27.019,92 TL | 54.039,84 TL |
| 3 | 18.013,28 TL | 54.039,84 TL |
| 4 | 13.509,96 TL | 54.039,84 TL |
| 5 | 10.807,97 TL | 54.039,84 TL |
| 6 | 9.006,64 TL | 54.039,84 TL |
| 7 | 7.719,98 TL | 54.039,84 TL |
| 8 | 6.754,98 TL | 54.039,84 TL |
| 9 | 6.004,43 TL | 54.039,84 TL |
| 10 | 5.403,98 TL | 54.039,84 TL |
| 11 | 4.912,71 TL | 54.039,84 TL |
| 12 | 4.503,32 TL | 54.039,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 54.039,84 TL | 54.039,84 TL |
| 2 | 27.019,92 TL | 54.039,84 TL |
| 3 | 18.013,28 TL | 54.039,84 TL |
| 4 | 13.509,96 TL | 54.039,84 TL |
| 5 | 10.807,97 TL | 54.039,84 TL |
| 6 | 9.006,64 TL | 54.039,84 TL |
| 7 | 7.719,98 TL | 54.039,84 TL |
| 8 | 6.754,98 TL | 54.039,84 TL |
| 9 | 6.004,43 TL | 54.039,84 TL |
| 10 | 5.403,98 TL | 54.039,84 TL |
| 11 | 4.912,71 TL | 54.039,84 TL |
| 12 | 4.503,32 TL | 54.039,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 54.039,84 TL | 54.039,84 TL |
| 2 | 27.019,92 TL | 54.039,84 TL |
| 3 | 18.013,28 TL | 54.039,84 TL |
| 4 | 13.509,96 TL | 54.039,84 TL |
| 5 | 10.807,97 TL | 54.039,84 TL |
| 6 | 9.006,64 TL | 54.039,84 TL |
| 7 | 7.719,98 TL | 54.039,84 TL |
| 8 | 6.754,98 TL | 54.039,84 TL |
| 9 | 6.004,43 TL | 54.039,84 TL |
| 10 | 5.403,98 TL | 54.039,84 TL |
| 11 | 4.912,71 TL | 54.039,84 TL |
| 12 | 4.503,32 TL | 54.039,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 54.039,84 TL | 54.039,84 TL |
| 2 | 27.019,92 TL | 54.039,84 TL |
| 3 | 18.013,28 TL | 54.039,84 TL |
| 4 | 13.509,96 TL | 54.039,84 TL |
| 5 | 10.807,97 TL | 54.039,84 TL |
| 6 | 9.006,64 TL | 54.039,84 TL |
| 7 | 7.719,98 TL | 54.039,84 TL |
| 8 | 6.754,98 TL | 54.039,84 TL |
| 9 | 6.004,43 TL | 54.039,84 TL |
| 10 | 5.403,98 TL | 54.039,84 TL |
| 11 | 4.912,71 TL | 54.039,84 TL |
| 12 | 4.503,32 TL | 54.039,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 54.039,84 TL | 54.039,84 TL |
| 2 | 27.019,92 TL | 54.039,84 TL |
| 3 | 18.013,28 TL | 54.039,84 TL |
| 4 | 13.509,96 TL | 54.039,84 TL |
| 5 | 10.807,97 TL | 54.039,84 TL |
| 6 | 9.006,64 TL | 54.039,84 TL |
| 7 | 7.719,98 TL | 54.039,84 TL |
| 8 | 6.754,98 TL | 54.039,84 TL |
| 9 | 6.004,43 TL | 54.039,84 TL |
| 10 | 5.403,98 TL | 54.039,84 TL |
| 11 | 4.912,71 TL | 54.039,84 TL |
| 12 | 4.503,32 TL | 54.039,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 54.039,84 TL | 54.039,84 TL |
| 2 | 27.019,92 TL | 54.039,84 TL |
| 3 | 18.013,28 TL | 54.039,84 TL |
| 4 | 13.509,96 TL | 54.039,84 TL |
| 5 | 10.807,97 TL | 54.039,84 TL |
| 6 | 9.006,64 TL | 54.039,84 TL |
| 7 | 7.719,98 TL | 54.039,84 TL |
| 8 | 6.754,98 TL | 54.039,84 TL |
| 9 | 6.004,43 TL | 54.039,84 TL |
| 10 | 5.403,98 TL | 54.039,84 TL |
| 11 | 4.912,71 TL | 54.039,84 TL |
| 12 | 4.503,32 TL | 54.039,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 54.039,84 TL | 54.039,84 TL |
| 2 | 27.019,92 TL | 54.039,84 TL |
| 3 | 18.013,28 TL | 54.039,84 TL |
| 4 | 13.509,96 TL | 54.039,84 TL |
| 5 | 10.807,97 TL | 54.039,84 TL |
| 6 | 9.006,64 TL | 54.039,84 TL |
| 7 | 7.719,98 TL | 54.039,84 TL |
| 8 | 6.754,98 TL | 54.039,84 TL |
| 9 | 6.004,43 TL | 54.039,84 TL |
| 10 | 5.403,98 TL | 54.039,84 TL |
| 11 | 4.912,71 TL | 54.039,84 TL |
| 12 | 4.503,32 TL | 54.039,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 54.039,84 TL | 54.039,84 TL |
| 2 | 27.019,92 TL | 54.039,84 TL |
| 3 | 18.013,28 TL | 54.039,84 TL |
| 4 | 13.509,96 TL | 54.039,84 TL |
| 5 | 10.807,97 TL | 54.039,84 TL |
| 6 | 9.006,64 TL | 54.039,84 TL |
| 7 | 7.719,98 TL | 54.039,84 TL |
| 8 | 6.754,98 TL | 54.039,84 TL |
| 9 | 6.004,43 TL | 54.039,84 TL |
| 10 | 5.403,98 TL | 54.039,84 TL |
| 11 | 4.912,71 TL | 54.039,84 TL |
| 12 | 4.503,32 TL | 54.039,84 TL |














