| Marka | APC |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 6 kVA |
| Çıkış gücü | 6000 W |
| Dalga biçimi | Gerçek sabit dalga |
| Girdi frekansı | 40/70 Hz |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 600 J |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| ECO modu | Evet |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Sesli alarmlar | Evet |
| Sesli alarm modları | Akü ile çalışırken alarm, Düşük pil alarmı, Aşırı yük alarmı |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| AC çıkış türleri | Hard Wire 3-wire (1P + N + E) |
| Güç fişi | Terminal |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 1 |
| USB port tipi | B tipi USB |
| Seri arayüz | Evet |
| İletişim seri bağlantı noktaları | 1 |
| Acil Durum Güç Kesme (EPO) konnektörü | Evet |
| SmartSlot | Evet |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 3 Saat |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Form faktörü | Rafa montajlı |
| Ürün rengi | Siyah |
| Raf kapasitesi | 2U |
| Ekran türü | LCD |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 14763,6 m |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2REACH |
| Pakete dahil kablolar | USB kablosu |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Genişlik | 438 mm |
| Derinlik | 615 mm |
| Yükseklik | 87 mm |
| Ağırlık | 14 kg |
| Ambalaj genişliği | 600 mm |
| Ambalaj derinliği | 760 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 240 mm |
| AC çıkış türleri | Hard Wire 3-wire (1P + N + E) |
| Acil Durum Güç Kesme (EPO) konnektörü | Evet |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Ağırlık | 14 kg |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 14763,6 m |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çıkış gücü | 6000 W |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 6 kVA |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Dalga biçimi | Gerçek sabit dalga |
| Derinlik | 615 mm |
| ECO modu | Evet |
| Ekran türü | LCD |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 600 J |
| Form faktörü | Rafa montajlı |
| Genişlik | 438 mm |
| Girdi frekansı | 40/70 Hz |
| Güç fişi | Terminal |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| İletişim seri bağlantı noktaları | 1 |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Marka | APC , HP POLY |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| Pakete dahil kablolar | USB kablosu |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 3 Saat |
| Raf kapasitesi | 2U |
| Seri arayüz | Evet |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2 REACH |
| Sesli alarm modları | Akü ile çalışırken alarm, Düşük pil alarmı, Aşırı yük alarmı |
| Sesli alarmlar | Evet |
| SmartSlot | Evet |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 1 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB port tipi | B tipi USB |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Yükseklik | 87 mm |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 141.550,50 TL | 141.550,50 TL |
| 2 | 70.775,25 TL | 141.550,50 TL |
| 3 | 47.183,50 TL | 141.550,50 TL |
| 4 | 35.387,62 TL | 141.550,50 TL |
| 5 | 28.310,10 TL | 141.550,50 TL |
| 6 | 23.591,75 TL | 141.550,50 TL |
| 7 | 20.221,50 TL | 141.550,50 TL |
| 8 | 17.693,81 TL | 141.550,50 TL |
| 9 | 15.727,83 TL | 141.550,50 TL |
| 10 | 14.155,05 TL | 141.550,50 TL |
| 11 | 12.868,23 TL | 141.550,50 TL |
| 12 | 11.795,87 TL | 141.550,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 141.550,50 TL | 141.550,50 TL |
| 2 | 70.775,25 TL | 141.550,50 TL |
| 3 | 47.183,50 TL | 141.550,50 TL |
| 4 | 35.387,62 TL | 141.550,50 TL |
| 5 | 28.310,10 TL | 141.550,50 TL |
| 6 | 23.591,75 TL | 141.550,50 TL |
| 7 | 20.221,50 TL | 141.550,50 TL |
| 8 | 17.693,81 TL | 141.550,50 TL |
| 9 | 15.727,83 TL | 141.550,50 TL |
| 10 | 14.155,05 TL | 141.550,50 TL |
| 11 | 12.868,23 TL | 141.550,50 TL |
| 12 | 11.795,87 TL | 141.550,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 141.550,50 TL | 141.550,50 TL |
| 2 | 70.775,25 TL | 141.550,50 TL |
| 3 | 47.183,50 TL | 141.550,50 TL |
| 4 | 35.387,62 TL | 141.550,50 TL |
| 5 | 28.310,10 TL | 141.550,50 TL |
| 6 | 23.591,75 TL | 141.550,50 TL |
| 7 | 20.221,50 TL | 141.550,50 TL |
| 8 | 17.693,81 TL | 141.550,50 TL |
| 9 | 15.727,83 TL | 141.550,50 TL |
| 10 | 14.155,05 TL | 141.550,50 TL |
| 11 | 12.868,23 TL | 141.550,50 TL |
| 12 | 11.795,87 TL | 141.550,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 141.550,50 TL | 141.550,50 TL |
| 2 | 70.775,25 TL | 141.550,50 TL |
| 3 | 47.183,50 TL | 141.550,50 TL |
| 4 | 35.387,62 TL | 141.550,50 TL |
| 5 | 28.310,10 TL | 141.550,50 TL |
| 6 | 23.591,75 TL | 141.550,50 TL |
| 7 | 20.221,50 TL | 141.550,50 TL |
| 8 | 17.693,81 TL | 141.550,50 TL |
| 9 | 15.727,83 TL | 141.550,50 TL |
| 10 | 14.155,05 TL | 141.550,50 TL |
| 11 | 12.868,23 TL | 141.550,50 TL |
| 12 | 11.795,87 TL | 141.550,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 141.550,50 TL | 141.550,50 TL |
| 2 | 70.775,25 TL | 141.550,50 TL |
| 3 | 47.183,50 TL | 141.550,50 TL |
| 4 | 35.387,62 TL | 141.550,50 TL |
| 5 | 28.310,10 TL | 141.550,50 TL |
| 6 | 23.591,75 TL | 141.550,50 TL |
| 7 | 20.221,50 TL | 141.550,50 TL |
| 8 | 17.693,81 TL | 141.550,50 TL |
| 9 | 15.727,83 TL | 141.550,50 TL |
| 10 | 14.155,05 TL | 141.550,50 TL |
| 11 | 12.868,23 TL | 141.550,50 TL |
| 12 | 11.795,87 TL | 141.550,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 141.550,50 TL | 141.550,50 TL |
| 2 | 70.775,25 TL | 141.550,50 TL |
| 3 | 47.183,50 TL | 141.550,50 TL |
| 4 | 35.387,62 TL | 141.550,50 TL |
| 5 | 28.310,10 TL | 141.550,50 TL |
| 6 | 23.591,75 TL | 141.550,50 TL |
| 7 | 20.221,50 TL | 141.550,50 TL |
| 8 | 17.693,81 TL | 141.550,50 TL |
| 9 | 15.727,83 TL | 141.550,50 TL |
| 10 | 14.155,05 TL | 141.550,50 TL |
| 11 | 12.868,23 TL | 141.550,50 TL |
| 12 | 11.795,87 TL | 141.550,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 141.550,50 TL | 141.550,50 TL |
| 2 | 70.775,25 TL | 141.550,50 TL |
| 3 | 47.183,50 TL | 141.550,50 TL |
| 4 | 35.387,62 TL | 141.550,50 TL |
| 5 | 28.310,10 TL | 141.550,50 TL |
| 6 | 23.591,75 TL | 141.550,50 TL |
| 7 | 20.221,50 TL | 141.550,50 TL |
| 8 | 17.693,81 TL | 141.550,50 TL |
| 9 | 15.727,83 TL | 141.550,50 TL |
| 10 | 14.155,05 TL | 141.550,50 TL |
| 11 | 12.868,23 TL | 141.550,50 TL |
| 12 | 11.795,87 TL | 141.550,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 141.550,50 TL | 141.550,50 TL |
| 2 | 70.775,25 TL | 141.550,50 TL |
| 3 | 47.183,50 TL | 141.550,50 TL |
| 4 | 35.387,62 TL | 141.550,50 TL |
| 5 | 28.310,10 TL | 141.550,50 TL |
| 6 | 23.591,75 TL | 141.550,50 TL |
| 7 | 20.221,50 TL | 141.550,50 TL |
| 8 | 17.693,81 TL | 141.550,50 TL |
| 9 | 15.727,83 TL | 141.550,50 TL |
| 10 | 14.155,05 TL | 141.550,50 TL |
| 11 | 12.868,23 TL | 141.550,50 TL |
| 12 | 11.795,87 TL | 141.550,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 141.550,50 TL | 141.550,50 TL |
| 2 | 70.775,25 TL | 141.550,50 TL |
| 3 | 47.183,50 TL | 141.550,50 TL |
| 4 | 35.387,62 TL | 141.550,50 TL |
| 5 | 28.310,10 TL | 141.550,50 TL |
| 6 | 23.591,75 TL | 141.550,50 TL |
| 7 | 20.221,50 TL | 141.550,50 TL |
| 8 | 17.693,81 TL | 141.550,50 TL |
| 9 | 15.727,83 TL | 141.550,50 TL |
| 10 | 14.155,05 TL | 141.550,50 TL |
| 11 | 12.868,23 TL | 141.550,50 TL |
| 12 | 11.795,87 TL | 141.550,50 TL |





















