| Marka | APC |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 10 kVA |
| Çıkış gücü | 10000 W |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Girdi frekansı | 40/70 Hz |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Üretim sıklığı | 50/60 Hz |
| Üretim voltajı düzenlemeleri | 1% |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 600 J |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 1 |
| USB port tipi | B tipi USB |
| Seri arayüz | Evet |
| SCSI arabirimi | RS-232 |
| İletişim seri bağlantı noktaları | 1 |
| RS-232 port | 1 |
| Form faktörü | Dikey (Tower) |
| Ürün rengi | Siyah |
| Soğutma türü | Aktif |
| Dahili fan | Evet |
| Ekran türü | LCD |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 14763,6 m |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2 |
| Pakete dahil kablolar | USB kablosu |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Genişlik | 190 mm |
| Derinlik | 447 mm |
| Yükseklik | 336 mm |
| Ağırlık | 16,5 kg |
| Ambalaj genişliği | 290 mm |
| Ambalaj derinliği | 570 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 460 mm |
| Paket ağırlığı | 19,5 kg |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Ağırlık | 16,5 kg |
| Ambalaj derinliği | 570 mm |
| Ambalaj genişliği | 290 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 460 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 14763,6 m |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çıkış gücü | 10000 W |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 10 kVA |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Dahili fan | Evet |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Derinlik | 447 mm |
| Ekran türü | LCD |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 600 J |
| Form faktörü | Dikey (Tower) |
| Genişlik | 190 mm |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Girdi frekansı | 40/70 Hz |
| İletişim seri bağlantı noktaları | 1 |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Marka | APC |
| Paket ağırlığı | 19,5 kg |
| Pakete dahil kablolar | USB kablosu |
| RS-232 port | 1 |
| SCSI arabirimi | RS-232 |
| Seri arayüz | Evet |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2 |
| Soğutma türü | Aktif |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Üretim sıklığı | 50/60 Hz |
| Üretim voltajı düzenlemeleri | 1% |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 1 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB port tipi | B tipi USB |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Yükseklik | 336 mm |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 181.015,03 TL | 181.015,03 TL |
| 2 | 90.507,52 TL | 181.015,03 TL |
| 3 | 60.338,34 TL | 181.015,03 TL |
| 4 | 45.253,76 TL | 181.015,03 TL |
| 5 | 36.203,01 TL | 181.015,03 TL |
| 6 | 30.169,17 TL | 181.015,03 TL |
| 7 | 25.859,29 TL | 181.015,03 TL |
| 8 | 22.626,88 TL | 181.015,03 TL |
| 9 | 20.112,78 TL | 181.015,03 TL |
| 10 | 18.101,50 TL | 181.015,03 TL |
| 11 | 16.455,91 TL | 181.015,03 TL |
| 12 | 15.084,59 TL | 181.015,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 181.015,03 TL | 181.015,03 TL |
| 2 | 90.507,52 TL | 181.015,03 TL |
| 3 | 60.338,34 TL | 181.015,03 TL |
| 4 | 45.253,76 TL | 181.015,03 TL |
| 5 | 36.203,01 TL | 181.015,03 TL |
| 6 | 30.169,17 TL | 181.015,03 TL |
| 7 | 25.859,29 TL | 181.015,03 TL |
| 8 | 22.626,88 TL | 181.015,03 TL |
| 9 | 20.112,78 TL | 181.015,03 TL |
| 10 | 18.101,50 TL | 181.015,03 TL |
| 11 | 16.455,91 TL | 181.015,03 TL |
| 12 | 15.084,59 TL | 181.015,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 181.015,03 TL | 181.015,03 TL |
| 2 | 90.507,52 TL | 181.015,03 TL |
| 3 | 60.338,34 TL | 181.015,03 TL |
| 4 | 45.253,76 TL | 181.015,03 TL |
| 5 | 36.203,01 TL | 181.015,03 TL |
| 6 | 30.169,17 TL | 181.015,03 TL |
| 7 | 25.859,29 TL | 181.015,03 TL |
| 8 | 22.626,88 TL | 181.015,03 TL |
| 9 | 20.112,78 TL | 181.015,03 TL |
| 10 | 18.101,50 TL | 181.015,03 TL |
| 11 | 16.455,91 TL | 181.015,03 TL |
| 12 | 15.084,59 TL | 181.015,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 181.015,03 TL | 181.015,03 TL |
| 2 | 90.507,52 TL | 181.015,03 TL |
| 3 | 60.338,34 TL | 181.015,03 TL |
| 4 | 45.253,76 TL | 181.015,03 TL |
| 5 | 36.203,01 TL | 181.015,03 TL |
| 6 | 30.169,17 TL | 181.015,03 TL |
| 7 | 25.859,29 TL | 181.015,03 TL |
| 8 | 22.626,88 TL | 181.015,03 TL |
| 9 | 20.112,78 TL | 181.015,03 TL |
| 10 | 18.101,50 TL | 181.015,03 TL |
| 11 | 16.455,91 TL | 181.015,03 TL |
| 12 | 15.084,59 TL | 181.015,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 181.015,03 TL | 181.015,03 TL |
| 2 | 90.507,52 TL | 181.015,03 TL |
| 3 | 60.338,34 TL | 181.015,03 TL |
| 4 | 45.253,76 TL | 181.015,03 TL |
| 5 | 36.203,01 TL | 181.015,03 TL |
| 6 | 30.169,17 TL | 181.015,03 TL |
| 7 | 25.859,29 TL | 181.015,03 TL |
| 8 | 22.626,88 TL | 181.015,03 TL |
| 9 | 20.112,78 TL | 181.015,03 TL |
| 10 | 18.101,50 TL | 181.015,03 TL |
| 11 | 16.455,91 TL | 181.015,03 TL |
| 12 | 15.084,59 TL | 181.015,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 181.015,03 TL | 181.015,03 TL |
| 2 | 90.507,52 TL | 181.015,03 TL |
| 3 | 60.338,34 TL | 181.015,03 TL |
| 4 | 45.253,76 TL | 181.015,03 TL |
| 5 | 36.203,01 TL | 181.015,03 TL |
| 6 | 30.169,17 TL | 181.015,03 TL |
| 7 | 25.859,29 TL | 181.015,03 TL |
| 8 | 22.626,88 TL | 181.015,03 TL |
| 9 | 20.112,78 TL | 181.015,03 TL |
| 10 | 18.101,50 TL | 181.015,03 TL |
| 11 | 16.455,91 TL | 181.015,03 TL |
| 12 | 15.084,59 TL | 181.015,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 181.015,03 TL | 181.015,03 TL |
| 2 | 90.507,52 TL | 181.015,03 TL |
| 3 | 60.338,34 TL | 181.015,03 TL |
| 4 | 45.253,76 TL | 181.015,03 TL |
| 5 | 36.203,01 TL | 181.015,03 TL |
| 6 | 30.169,17 TL | 181.015,03 TL |
| 7 | 25.859,29 TL | 181.015,03 TL |
| 8 | 22.626,88 TL | 181.015,03 TL |
| 9 | 20.112,78 TL | 181.015,03 TL |
| 10 | 18.101,50 TL | 181.015,03 TL |
| 11 | 16.455,91 TL | 181.015,03 TL |
| 12 | 15.084,59 TL | 181.015,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 181.015,03 TL | 181.015,03 TL |
| 2 | 90.507,52 TL | 181.015,03 TL |
| 3 | 60.338,34 TL | 181.015,03 TL |
| 4 | 45.253,76 TL | 181.015,03 TL |
| 5 | 36.203,01 TL | 181.015,03 TL |
| 6 | 30.169,17 TL | 181.015,03 TL |
| 7 | 25.859,29 TL | 181.015,03 TL |
| 8 | 22.626,88 TL | 181.015,03 TL |
| 9 | 20.112,78 TL | 181.015,03 TL |
| 10 | 18.101,50 TL | 181.015,03 TL |
| 11 | 16.455,91 TL | 181.015,03 TL |
| 12 | 15.084,59 TL | 181.015,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 181.015,03 TL | 181.015,03 TL |
| 2 | 90.507,52 TL | 181.015,03 TL |
| 3 | 60.338,34 TL | 181.015,03 TL |
| 4 | 45.253,76 TL | 181.015,03 TL |
| 5 | 36.203,01 TL | 181.015,03 TL |
| 6 | 30.169,17 TL | 181.015,03 TL |
| 7 | 25.859,29 TL | 181.015,03 TL |
| 8 | 22.626,88 TL | 181.015,03 TL |
| 9 | 20.112,78 TL | 181.015,03 TL |
| 10 | 18.101,50 TL | 181.015,03 TL |
| 11 | 16.455,91 TL | 181.015,03 TL |
| 12 | 15.084,59 TL | 181.015,03 TL |





















