| Marka | APC |
| UPS topolojisi | Hat-Etkileşimli |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 3 kVA |
| Çıkış gücü | 2700 W |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 151 V |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 302 V |
| Girdi frekansı | 50/60 Hz |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Üretim sıklığı | 50/60 Hz |
| Otomatik Voltaj Düzenlemeleri | Evet |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 365 J |
| Verimlilik | 98,4% |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Gürültü seviyesi | 53 dB |
| Sesli alarmlar | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| AC çıkış türleri | C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı |
| Güç fişi | C20 bağlaştırıcı |
| Satış yeri sayısı | 9 AC çıkış(lar) |
| IEC buji çıkışı sayısı | 2 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| SmartSlot | Evet |
| SmartConnect port | Evet |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 5,1 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 17,2 dakika |
| Batarya ömrü (maks) | 5 Yıl |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 3 Saat |
| Çalışırken değiştirilebilen piller | Evet |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Form faktörü | Dikey (Tower) |
| Ürün rengi | Siyah |
| Kablo uzunluğu | 1,83 m |
| Ekran türü | LCD |
| İletişim LED göstergeleri | durum |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 45 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 15000 m |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, VDE, REACH, PEP, EOLI |
| Pakete dahil kablolar | RS-232, USB kablosu |
| Yönetim kartı dahil | Hayır |
| AC çıkış türleri | C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Aynı anda bağlı cihaz sayısı (maksimum) | 2 |
| Batarya ömrü (maks) | 5 Yıl |
| Çalışırken değiştirilebilen piller | Evet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 15000 m |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çıkış gücü | 2700 W |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 3 kVA |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 45 °C |
| Ekran türü | LCD |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 365 J |
| Form faktörü | Dikey (Tower) |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 302 V |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 151 V |
| Girdi frekansı | 50/60 Hz |
| Güç fişi | C20 bağlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | 53 dB |
| IEC buji çıkışı sayısı | 2 |
| İletişim LED göstergeleri | durum |
| Kablo uzunluğu | 1,83 m |
| Marka | APC |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Otomatik Voltaj Düzenlemeleri | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 3 Saat |
| Satış yeri sayısı | 9 AC çıkış(lar) |
| Sesli alarmlar | Evet |
| SmartConnect port | Evet |
| SmartSlot | Evet |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 5,1 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 17,2 dakika |
| UPS topolojisi | Hat-Etkileşimli |
| Üretim sıklığı | 50/60 Hz |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Verimlilik | 98,4% |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 179.857,63 TL | 179.857,63 TL |
| 2 | 89.928,81 TL | 179.857,63 TL |
| 3 | 59.952,54 TL | 179.857,63 TL |
| 4 | 44.964,41 TL | 179.857,63 TL |
| 5 | 35.971,53 TL | 179.857,63 TL |
| 6 | 29.976,27 TL | 179.857,63 TL |
| 7 | 25.693,95 TL | 179.857,63 TL |
| 8 | 22.482,20 TL | 179.857,63 TL |
| 9 | 19.984,18 TL | 179.857,63 TL |
| 10 | 17.985,76 TL | 179.857,63 TL |
| 11 | 16.350,69 TL | 179.857,63 TL |
| 12 | 14.988,14 TL | 179.857,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 179.857,63 TL | 179.857,63 TL |
| 2 | 89.928,81 TL | 179.857,63 TL |
| 3 | 59.952,54 TL | 179.857,63 TL |
| 4 | 44.964,41 TL | 179.857,63 TL |
| 5 | 35.971,53 TL | 179.857,63 TL |
| 6 | 29.976,27 TL | 179.857,63 TL |
| 7 | 25.693,95 TL | 179.857,63 TL |
| 8 | 22.482,20 TL | 179.857,63 TL |
| 9 | 19.984,18 TL | 179.857,63 TL |
| 10 | 17.985,76 TL | 179.857,63 TL |
| 11 | 16.350,69 TL | 179.857,63 TL |
| 12 | 14.988,14 TL | 179.857,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 179.857,63 TL | 179.857,63 TL |
| 2 | 89.928,81 TL | 179.857,63 TL |
| 3 | 59.952,54 TL | 179.857,63 TL |
| 4 | 44.964,41 TL | 179.857,63 TL |
| 5 | 35.971,53 TL | 179.857,63 TL |
| 6 | 29.976,27 TL | 179.857,63 TL |
| 7 | 25.693,95 TL | 179.857,63 TL |
| 8 | 22.482,20 TL | 179.857,63 TL |
| 9 | 19.984,18 TL | 179.857,63 TL |
| 10 | 17.985,76 TL | 179.857,63 TL |
| 11 | 16.350,69 TL | 179.857,63 TL |
| 12 | 14.988,14 TL | 179.857,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 179.857,63 TL | 179.857,63 TL |
| 2 | 89.928,81 TL | 179.857,63 TL |
| 3 | 59.952,54 TL | 179.857,63 TL |
| 4 | 44.964,41 TL | 179.857,63 TL |
| 5 | 35.971,53 TL | 179.857,63 TL |
| 6 | 29.976,27 TL | 179.857,63 TL |
| 7 | 25.693,95 TL | 179.857,63 TL |
| 8 | 22.482,20 TL | 179.857,63 TL |
| 9 | 19.984,18 TL | 179.857,63 TL |
| 10 | 17.985,76 TL | 179.857,63 TL |
| 11 | 16.350,69 TL | 179.857,63 TL |
| 12 | 14.988,14 TL | 179.857,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 179.857,63 TL | 179.857,63 TL |
| 2 | 89.928,81 TL | 179.857,63 TL |
| 3 | 59.952,54 TL | 179.857,63 TL |
| 4 | 44.964,41 TL | 179.857,63 TL |
| 5 | 35.971,53 TL | 179.857,63 TL |
| 6 | 29.976,27 TL | 179.857,63 TL |
| 7 | 25.693,95 TL | 179.857,63 TL |
| 8 | 22.482,20 TL | 179.857,63 TL |
| 9 | 19.984,18 TL | 179.857,63 TL |
| 10 | 17.985,76 TL | 179.857,63 TL |
| 11 | 16.350,69 TL | 179.857,63 TL |
| 12 | 14.988,14 TL | 179.857,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 179.857,63 TL | 179.857,63 TL |
| 2 | 89.928,81 TL | 179.857,63 TL |
| 3 | 59.952,54 TL | 179.857,63 TL |
| 4 | 44.964,41 TL | 179.857,63 TL |
| 5 | 35.971,53 TL | 179.857,63 TL |
| 6 | 29.976,27 TL | 179.857,63 TL |
| 7 | 25.693,95 TL | 179.857,63 TL |
| 8 | 22.482,20 TL | 179.857,63 TL |
| 9 | 19.984,18 TL | 179.857,63 TL |
| 10 | 17.985,76 TL | 179.857,63 TL |
| 11 | 16.350,69 TL | 179.857,63 TL |
| 12 | 14.988,14 TL | 179.857,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 179.857,63 TL | 179.857,63 TL |
| 2 | 89.928,81 TL | 179.857,63 TL |
| 3 | 59.952,54 TL | 179.857,63 TL |
| 4 | 44.964,41 TL | 179.857,63 TL |
| 5 | 35.971,53 TL | 179.857,63 TL |
| 6 | 29.976,27 TL | 179.857,63 TL |
| 7 | 25.693,95 TL | 179.857,63 TL |
| 8 | 22.482,20 TL | 179.857,63 TL |
| 9 | 19.984,18 TL | 179.857,63 TL |
| 10 | 17.985,76 TL | 179.857,63 TL |
| 11 | 16.350,69 TL | 179.857,63 TL |
| 12 | 14.988,14 TL | 179.857,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 179.857,63 TL | 179.857,63 TL |
| 2 | 89.928,81 TL | 179.857,63 TL |
| 3 | 59.952,54 TL | 179.857,63 TL |
| 4 | 44.964,41 TL | 179.857,63 TL |
| 5 | 35.971,53 TL | 179.857,63 TL |
| 6 | 29.976,27 TL | 179.857,63 TL |
| 7 | 25.693,95 TL | 179.857,63 TL |
| 8 | 22.482,20 TL | 179.857,63 TL |
| 9 | 19.984,18 TL | 179.857,63 TL |
| 10 | 17.985,76 TL | 179.857,63 TL |
| 11 | 16.350,69 TL | 179.857,63 TL |
| 12 | 14.988,14 TL | 179.857,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 179.857,63 TL | 179.857,63 TL |
| 2 | 89.928,81 TL | 179.857,63 TL |
| 3 | 59.952,54 TL | 179.857,63 TL |
| 4 | 44.964,41 TL | 179.857,63 TL |
| 5 | 35.971,53 TL | 179.857,63 TL |
| 6 | 29.976,27 TL | 179.857,63 TL |
| 7 | 25.693,95 TL | 179.857,63 TL |
| 8 | 22.482,20 TL | 179.857,63 TL |
| 9 | 19.984,18 TL | 179.857,63 TL |
| 10 | 17.985,76 TL | 179.857,63 TL |
| 11 | 16.350,69 TL | 179.857,63 TL |
| 12 | 14.988,14 TL | 179.857,63 TL |
















