| Marka | APC |
| Pil teknolojisi | Lityum-İyon (Li-Ion) |
| Şarj kaynağı | AC, DC |
| Pil kapasitesi | 517 Wh |
| Hızlı şarj | Evet |
| Hızlı şarj teknolojisi | Power Delivery, Quick Charge 1.0 |
| Toplam çıkış gücü | 749 W |
| AC çıkış gücü | 500 W |
| Dalga biçimi | Gerçek sabit dalga |
| DC giriş gücü | 200 W |
| DC çıkış gücü | 249 W |
| Girdi voltajı | 190 - 265 V |
| USB Type-A çıkış gücü | 12 W |
| USB Güç Dağıtımı | Evet |
| ...’a kadar USB Güç Sağlama | 60 W |
| Kablosuz şarj olma | Evet |
| Dahili ekran | Evet |
| Ürün rengi | Siyah, Yeşil |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Ekran türü | LCD |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Taşıma kolları | Evet |
| Girdi arayüzü | DC |
| Satış yeri sayısı | 2 AC çıkış(lar) |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB bağlayıcı | A tipi USB, USB C Tipi |
| USB A çıkış portları | 3 |
| USB Tip-C port sayısı | 2 |
| DC çıkış bağlantı noktası türü | 5521 |
| DC çıkış miktarı sayısı | 2 |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 70 °C |
| Genişlik | 198,1 mm |
| Derinlik | 203,2 mm |
| Yükseklik | 248,9 mm |
| Ağırlık | 5,5 kg |
| Pakete dahil kablolar | AC |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Ambalaj genişliği | 238 mm |
| Ambalaj derinliği | 322 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 327 mm |
| Paket ağırlığı | 7,1 kg |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 248 |
| ...’a kadar USB Güç Sağlama | 60 W |
| AC çıkış gücü | 500 W |
| Ağırlık | 5,5 kg |
| Ambalaj derinliği | 322 mm |
| Ambalaj genişliği | 238 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 327 mm |
| Dahili ekran | Evet |
| Dalga biçimi | Gerçek sabit dalga |
| DC çıkış bağlantı noktası türü | 5521 |
| DC çıkış gücü | 249 W |
| DC çıkış miktarı sayısı | 2 |
| DC giriş gücü | 200 W |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 70 °C |
| Derinlik | 203,2 mm |
| Ekran türü | LCD |
| Genişlik | 198,1 mm |
| Girdi arayüzü | DC |
| Girdi voltajı | 190 - 265 V |
| Hızlı şarj | Evet |
| Hızlı şarj teknolojisi | Power Delivery, Quick Charge 1.0 |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Kablosuz şarj olma | Evet |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Marka | APC |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Paket ağırlığı | 7,1 kg |
| Pakete dahil kablolar | AC |
| Pil kapasitesi | 517 Wh |
| Pil teknolojisi | Lityum-İyon (Li-Ion) |
| Şarj kaynağı | AC, DC |
| Satış yeri sayısı | 2 AC çıkış(lar) |
| Taşıma kolları | Evet |
| Toplam çıkış gücü | 749 W |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 248 |
| Ürün rengi | Siyah, Yeşil |
| USB A çıkış portları | 3 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB bağlayıcı | A tipi USB, USB C Tipi |
| USB Güç Dağıtımı | Evet |
| USB Tip-C port sayısı | 2 |
| USB Type-A çıkış gücü | 12 W |
| Yükseklik | 248,9 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 41.291,81 TL | 41.291,81 TL |
| 2 | 20.645,91 TL | 41.291,81 TL |
| 3 | 13.763,94 TL | 41.291,81 TL |
| 4 | 10.322,95 TL | 41.291,81 TL |
| 5 | 8.258,36 TL | 41.291,81 TL |
| 6 | 6.881,97 TL | 41.291,81 TL |
| 7 | 5.898,83 TL | 41.291,81 TL |
| 8 | 5.161,48 TL | 41.291,81 TL |
| 9 | 4.587,98 TL | 41.291,81 TL |
| 10 | 4.129,18 TL | 41.291,81 TL |
| 11 | 3.753,80 TL | 41.291,81 TL |
| 12 | 3.440,98 TL | 41.291,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 41.291,81 TL | 41.291,81 TL |
| 2 | 20.645,91 TL | 41.291,81 TL |
| 3 | 13.763,94 TL | 41.291,81 TL |
| 4 | 10.322,95 TL | 41.291,81 TL |
| 5 | 8.258,36 TL | 41.291,81 TL |
| 6 | 6.881,97 TL | 41.291,81 TL |
| 7 | 5.898,83 TL | 41.291,81 TL |
| 8 | 5.161,48 TL | 41.291,81 TL |
| 9 | 4.587,98 TL | 41.291,81 TL |
| 10 | 4.129,18 TL | 41.291,81 TL |
| 11 | 3.753,80 TL | 41.291,81 TL |
| 12 | 3.440,98 TL | 41.291,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 41.291,81 TL | 41.291,81 TL |
| 2 | 20.645,91 TL | 41.291,81 TL |
| 3 | 13.763,94 TL | 41.291,81 TL |
| 4 | 10.322,95 TL | 41.291,81 TL |
| 5 | 8.258,36 TL | 41.291,81 TL |
| 6 | 6.881,97 TL | 41.291,81 TL |
| 7 | 5.898,83 TL | 41.291,81 TL |
| 8 | 5.161,48 TL | 41.291,81 TL |
| 9 | 4.587,98 TL | 41.291,81 TL |
| 10 | 4.129,18 TL | 41.291,81 TL |
| 11 | 3.753,80 TL | 41.291,81 TL |
| 12 | 3.440,98 TL | 41.291,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 41.291,81 TL | 41.291,81 TL |
| 2 | 20.645,91 TL | 41.291,81 TL |
| 3 | 13.763,94 TL | 41.291,81 TL |
| 4 | 10.322,95 TL | 41.291,81 TL |
| 5 | 8.258,36 TL | 41.291,81 TL |
| 6 | 6.881,97 TL | 41.291,81 TL |
| 7 | 5.898,83 TL | 41.291,81 TL |
| 8 | 5.161,48 TL | 41.291,81 TL |
| 9 | 4.587,98 TL | 41.291,81 TL |
| 10 | 4.129,18 TL | 41.291,81 TL |
| 11 | 3.753,80 TL | 41.291,81 TL |
| 12 | 3.440,98 TL | 41.291,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 41.291,81 TL | 41.291,81 TL |
| 2 | 20.645,91 TL | 41.291,81 TL |
| 3 | 13.763,94 TL | 41.291,81 TL |
| 4 | 10.322,95 TL | 41.291,81 TL |
| 5 | 8.258,36 TL | 41.291,81 TL |
| 6 | 6.881,97 TL | 41.291,81 TL |
| 7 | 5.898,83 TL | 41.291,81 TL |
| 8 | 5.161,48 TL | 41.291,81 TL |
| 9 | 4.587,98 TL | 41.291,81 TL |
| 10 | 4.129,18 TL | 41.291,81 TL |
| 11 | 3.753,80 TL | 41.291,81 TL |
| 12 | 3.440,98 TL | 41.291,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 41.291,81 TL | 41.291,81 TL |
| 2 | 20.645,91 TL | 41.291,81 TL |
| 3 | 13.763,94 TL | 41.291,81 TL |
| 4 | 10.322,95 TL | 41.291,81 TL |
| 5 | 8.258,36 TL | 41.291,81 TL |
| 6 | 6.881,97 TL | 41.291,81 TL |
| 7 | 5.898,83 TL | 41.291,81 TL |
| 8 | 5.161,48 TL | 41.291,81 TL |
| 9 | 4.587,98 TL | 41.291,81 TL |
| 10 | 4.129,18 TL | 41.291,81 TL |
| 11 | 3.753,80 TL | 41.291,81 TL |
| 12 | 3.440,98 TL | 41.291,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 41.291,81 TL | 41.291,81 TL |
| 2 | 20.645,91 TL | 41.291,81 TL |
| 3 | 13.763,94 TL | 41.291,81 TL |
| 4 | 10.322,95 TL | 41.291,81 TL |
| 5 | 8.258,36 TL | 41.291,81 TL |
| 6 | 6.881,97 TL | 41.291,81 TL |
| 7 | 5.898,83 TL | 41.291,81 TL |
| 8 | 5.161,48 TL | 41.291,81 TL |
| 9 | 4.587,98 TL | 41.291,81 TL |
| 10 | 4.129,18 TL | 41.291,81 TL |
| 11 | 3.753,80 TL | 41.291,81 TL |
| 12 | 3.440,98 TL | 41.291,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 41.291,81 TL | 41.291,81 TL |
| 2 | 20.645,91 TL | 41.291,81 TL |
| 3 | 13.763,94 TL | 41.291,81 TL |
| 4 | 10.322,95 TL | 41.291,81 TL |
| 5 | 8.258,36 TL | 41.291,81 TL |
| 6 | 6.881,97 TL | 41.291,81 TL |
| 7 | 5.898,83 TL | 41.291,81 TL |
| 8 | 5.161,48 TL | 41.291,81 TL |
| 9 | 4.587,98 TL | 41.291,81 TL |
| 10 | 4.129,18 TL | 41.291,81 TL |
| 11 | 3.753,80 TL | 41.291,81 TL |
| 12 | 3.440,98 TL | 41.291,81 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 41.291,81 TL | 41.291,81 TL |
| 2 | 20.645,91 TL | 41.291,81 TL |
| 3 | 13.763,94 TL | 41.291,81 TL |
| 4 | 10.322,95 TL | 41.291,81 TL |
| 5 | 8.258,36 TL | 41.291,81 TL |
| 6 | 6.881,97 TL | 41.291,81 TL |
| 7 | 5.898,83 TL | 41.291,81 TL |
| 8 | 5.161,48 TL | 41.291,81 TL |
| 9 | 4.587,98 TL | 41.291,81 TL |
| 10 | 4.129,18 TL | 41.291,81 TL |
| 11 | 3.753,80 TL | 41.291,81 TL |
| 12 | 3.440,98 TL | 41.291,81 TL |














