| Marka | APC |
| Pil teknolojisi | Lityum-İyon (Li-Ion) |
| Şarj kaynağı | DC, Güneş enerjili, USB |
| Pil kapasitesi | 332 Wh |
| Hızlı şarj | Evet |
| Hızlı şarj teknolojisi | Power Delivery |
| Toplam çıkış gücü | 531 W |
| AC çıkış gücü | 300 W |
| Dalga biçimi | Gerçek sabit dalga |
| DC çıkış gücü | 231 W |
| Puro çakmağı çıkış gücü | 120 W |
| USB Type-A çıkış gücü | 12 W |
| USB Güç Dağıtımı | Evet |
| ...’a kadar USB Güç Sağlama | 60 W |
| Kablosuz şarj olma | Evet |
| Dahili ekran | Evet |
| Ürün rengi | Siyah, Yeşil |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Ekran türü | LCD |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Taşıma kolları | Evet |
| Girdi arayüzü | DC + USB Type-C |
| Satış yeri sayısı | 2 AC çıkış(lar) |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB bağlayıcı | A tipi USB, USB C Tipi |
| USB A çıkış portları | 3 |
| USB Tip-C port sayısı | 1 |
| Puro çakmağı çıkışı | 1 |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 70 °C |
| Genişlik | 162,6 mm |
| Derinlik | 221 mm |
| Yükseklik | 152,4 mm |
| Ağırlık | 3,3 kg |
| Pakete dahil kablolar | Çakmak |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Ambalaj genişliği | 238 mm |
| Ambalaj derinliği | 300 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 280 mm |
| Paket ağırlığı | 6,3 kg |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 149 |
| ...’a kadar USB Güç Sağlama | 60 W |
| AC çıkış gücü | 300 W |
| Ağırlık | 3,3 kg |
| Ambalaj derinliği | 300 mm |
| Ambalaj genişliği | 238 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 280 mm |
| Dahili ekran | Evet |
| Dalga biçimi | Gerçek sabit dalga |
| DC çıkış gücü | 231 W |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 70 °C |
| Derinlik | 221 mm |
| Ekran türü | LCD |
| Genişlik | 162,6 mm |
| Girdi arayüzü | DC + USB Type-C |
| Hızlı şarj | Evet |
| Hızlı şarj teknolojisi | Power Delivery |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Kablosuz şarj olma | Evet |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Marka | APC |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Paket ağırlığı | 6,3 kg |
| Pakete dahil kablolar | Çakmak |
| Pil kapasitesi | 332 Wh |
| Pil teknolojisi | Lityum-İyon (Li-Ion) |
| Puro çakmağı çıkış gücü | 120 W |
| Puro çakmağı çıkışı | 1 |
| Şarj kaynağı | DC, Güneş enerjili, USB |
| Satış yeri sayısı | 2 AC çıkış(lar) |
| Taşıma kolları | Evet |
| Toplam çıkış gücü | 531 W |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 149 |
| Ürün rengi | Siyah, Yeşil |
| USB A çıkış portları | 3 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB bağlayıcı | A tipi USB, USB C Tipi |
| USB Güç Dağıtımı | Evet |
| USB Tip-C port sayısı | 1 |
| USB Type-A çıkış gücü | 12 W |
| Yükseklik | 152,4 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 25.993,72 TL | 25.993,72 TL |
| 2 | 12.996,86 TL | 25.993,72 TL |
| 3 | 8.664,57 TL | 25.993,72 TL |
| 4 | 6.498,43 TL | 25.993,72 TL |
| 5 | 5.198,74 TL | 25.993,72 TL |
| 6 | 4.332,29 TL | 25.993,72 TL |
| 7 | 3.713,39 TL | 25.993,72 TL |
| 8 | 3.249,21 TL | 25.993,72 TL |
| 9 | 2.888,19 TL | 25.993,72 TL |
| 10 | 2.599,37 TL | 25.993,72 TL |
| 11 | 2.363,07 TL | 25.993,72 TL |
| 12 | 2.166,14 TL | 25.993,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 25.993,72 TL | 25.993,72 TL |
| 2 | 12.996,86 TL | 25.993,72 TL |
| 3 | 8.664,57 TL | 25.993,72 TL |
| 4 | 6.498,43 TL | 25.993,72 TL |
| 5 | 5.198,74 TL | 25.993,72 TL |
| 6 | 4.332,29 TL | 25.993,72 TL |
| 7 | 3.713,39 TL | 25.993,72 TL |
| 8 | 3.249,21 TL | 25.993,72 TL |
| 9 | 2.888,19 TL | 25.993,72 TL |
| 10 | 2.599,37 TL | 25.993,72 TL |
| 11 | 2.363,07 TL | 25.993,72 TL |
| 12 | 2.166,14 TL | 25.993,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 25.993,72 TL | 25.993,72 TL |
| 2 | 12.996,86 TL | 25.993,72 TL |
| 3 | 8.664,57 TL | 25.993,72 TL |
| 4 | 6.498,43 TL | 25.993,72 TL |
| 5 | 5.198,74 TL | 25.993,72 TL |
| 6 | 4.332,29 TL | 25.993,72 TL |
| 7 | 3.713,39 TL | 25.993,72 TL |
| 8 | 3.249,21 TL | 25.993,72 TL |
| 9 | 2.888,19 TL | 25.993,72 TL |
| 10 | 2.599,37 TL | 25.993,72 TL |
| 11 | 2.363,07 TL | 25.993,72 TL |
| 12 | 2.166,14 TL | 25.993,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 25.993,72 TL | 25.993,72 TL |
| 2 | 12.996,86 TL | 25.993,72 TL |
| 3 | 8.664,57 TL | 25.993,72 TL |
| 4 | 6.498,43 TL | 25.993,72 TL |
| 5 | 5.198,74 TL | 25.993,72 TL |
| 6 | 4.332,29 TL | 25.993,72 TL |
| 7 | 3.713,39 TL | 25.993,72 TL |
| 8 | 3.249,21 TL | 25.993,72 TL |
| 9 | 2.888,19 TL | 25.993,72 TL |
| 10 | 2.599,37 TL | 25.993,72 TL |
| 11 | 2.363,07 TL | 25.993,72 TL |
| 12 | 2.166,14 TL | 25.993,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 25.993,72 TL | 25.993,72 TL |
| 2 | 12.996,86 TL | 25.993,72 TL |
| 3 | 8.664,57 TL | 25.993,72 TL |
| 4 | 6.498,43 TL | 25.993,72 TL |
| 5 | 5.198,74 TL | 25.993,72 TL |
| 6 | 4.332,29 TL | 25.993,72 TL |
| 7 | 3.713,39 TL | 25.993,72 TL |
| 8 | 3.249,21 TL | 25.993,72 TL |
| 9 | 2.888,19 TL | 25.993,72 TL |
| 10 | 2.599,37 TL | 25.993,72 TL |
| 11 | 2.363,07 TL | 25.993,72 TL |
| 12 | 2.166,14 TL | 25.993,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 25.993,72 TL | 25.993,72 TL |
| 2 | 12.996,86 TL | 25.993,72 TL |
| 3 | 8.664,57 TL | 25.993,72 TL |
| 4 | 6.498,43 TL | 25.993,72 TL |
| 5 | 5.198,74 TL | 25.993,72 TL |
| 6 | 4.332,29 TL | 25.993,72 TL |
| 7 | 3.713,39 TL | 25.993,72 TL |
| 8 | 3.249,21 TL | 25.993,72 TL |
| 9 | 2.888,19 TL | 25.993,72 TL |
| 10 | 2.599,37 TL | 25.993,72 TL |
| 11 | 2.363,07 TL | 25.993,72 TL |
| 12 | 2.166,14 TL | 25.993,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 25.993,72 TL | 25.993,72 TL |
| 2 | 12.996,86 TL | 25.993,72 TL |
| 3 | 8.664,57 TL | 25.993,72 TL |
| 4 | 6.498,43 TL | 25.993,72 TL |
| 5 | 5.198,74 TL | 25.993,72 TL |
| 6 | 4.332,29 TL | 25.993,72 TL |
| 7 | 3.713,39 TL | 25.993,72 TL |
| 8 | 3.249,21 TL | 25.993,72 TL |
| 9 | 2.888,19 TL | 25.993,72 TL |
| 10 | 2.599,37 TL | 25.993,72 TL |
| 11 | 2.363,07 TL | 25.993,72 TL |
| 12 | 2.166,14 TL | 25.993,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 25.993,72 TL | 25.993,72 TL |
| 2 | 12.996,86 TL | 25.993,72 TL |
| 3 | 8.664,57 TL | 25.993,72 TL |
| 4 | 6.498,43 TL | 25.993,72 TL |
| 5 | 5.198,74 TL | 25.993,72 TL |
| 6 | 4.332,29 TL | 25.993,72 TL |
| 7 | 3.713,39 TL | 25.993,72 TL |
| 8 | 3.249,21 TL | 25.993,72 TL |
| 9 | 2.888,19 TL | 25.993,72 TL |
| 10 | 2.599,37 TL | 25.993,72 TL |
| 11 | 2.363,07 TL | 25.993,72 TL |
| 12 | 2.166,14 TL | 25.993,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 25.993,72 TL | 25.993,72 TL |
| 2 | 12.996,86 TL | 25.993,72 TL |
| 3 | 8.664,57 TL | 25.993,72 TL |
| 4 | 6.498,43 TL | 25.993,72 TL |
| 5 | 5.198,74 TL | 25.993,72 TL |
| 6 | 4.332,29 TL | 25.993,72 TL |
| 7 | 3.713,39 TL | 25.993,72 TL |
| 8 | 3.249,21 TL | 25.993,72 TL |
| 9 | 2.888,19 TL | 25.993,72 TL |
| 10 | 2.599,37 TL | 25.993,72 TL |
| 11 | 2.363,07 TL | 25.993,72 TL |
| 12 | 2.166,14 TL | 25.993,72 TL |














