| Marka | HP |
| Uyumluluk | HP DesignJet T730 Yazıcı, HP DesignJet T830 Çok İşlevli Yazıcı |
| Baskı teknolojisi | Termal mürekkep püskürtme |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| OEM kodu | F9J68A |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| Genişlik | 283 mm |
| Derinlik | 41 mm |
| Yükseklik | 118 mm |
| Ağırlık | 450 g |
| Ambalaj genişliği | 283 mm |
| Ambalaj derinliği | 41 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 118 mm |
| Paket ağırlığı | 490 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -25 - 55 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Paletteki karton sayısı | 102 adet |
| Palet başına miktar | 510 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Palet ağırlığı | 248 kg |
| Mastır karton başına miktar | 5 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 2,71 kg |
| Mastır karton uzunluğu | 218 mm |
| Ana karton genişliği | 298 mm |
| Ana karton uzunluğu | 132 mm |
| Palet uzunluğu | 121,9 cm |
| Palet genişliği | 101,6 cm |
| Palet yüksekliği | 91,9 cm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 0,8 |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Katman başına karton sayısı | 17 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Aplet ağırlığı | 248 kg (546.8 lbs) |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Ağırlık | 450 g |
| Ambalaj derinliği | 41 mm |
| Ambalaj genişliği | 283 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 118 mm |
| Ana karton genişliği | 298 mm |
| Ana karton uzunluğu | 132 mm |
| Aplet ağırlığı | 248 kg (546.8 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Termal mürekkep püskürtme |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -25 - 55 °C |
| Derinlik | 41 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 283 mm |
| Katman başına karton sayısı | 17 adet |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 2,71 kg |
| Mastır karton başına miktar | 5 adet |
| Mastır karton uzunluğu | 218 mm |
| Menşe ülkesi | Singapur |
| OEM kodu | F9J68A |
| Paket ağırlığı | 490 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 248 kg |
| Palet başına miktar | 510 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Palet genişliği | 101,6 cm |
| Palet uzunluğu | 121,9 cm |
| Palet yüksekliği | 91,9 cm |
| Paletteki karton sayısı | 102 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 0,8 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP DesignJet T730 Yazıcı, HP DesignJet T830 Çok İşlevli Yazıcı |
| Yükseklik | 118 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.878,31 TL | 23.878,31 TL |
| 2 | 11.939,15 TL | 23.878,31 TL |
| 3 | 7.959,44 TL | 23.878,31 TL |
| 4 | 5.969,58 TL | 23.878,31 TL |
| 5 | 4.775,66 TL | 23.878,31 TL |
| 6 | 3.979,72 TL | 23.878,31 TL |
| 7 | 3.411,19 TL | 23.878,31 TL |
| 8 | 2.984,79 TL | 23.878,31 TL |
| 9 | 2.653,15 TL | 23.878,31 TL |
| 10 | 2.387,83 TL | 23.878,31 TL |
| 11 | 2.170,76 TL | 23.878,31 TL |
| 12 | 1.989,86 TL | 23.878,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.878,31 TL | 23.878,31 TL |
| 2 | 11.939,15 TL | 23.878,31 TL |
| 3 | 7.959,44 TL | 23.878,31 TL |
| 4 | 5.969,58 TL | 23.878,31 TL |
| 5 | 4.775,66 TL | 23.878,31 TL |
| 6 | 3.979,72 TL | 23.878,31 TL |
| 7 | 3.411,19 TL | 23.878,31 TL |
| 8 | 2.984,79 TL | 23.878,31 TL |
| 9 | 2.653,15 TL | 23.878,31 TL |
| 10 | 2.387,83 TL | 23.878,31 TL |
| 11 | 2.170,76 TL | 23.878,31 TL |
| 12 | 1.989,86 TL | 23.878,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.878,31 TL | 23.878,31 TL |
| 2 | 11.939,15 TL | 23.878,31 TL |
| 3 | 7.959,44 TL | 23.878,31 TL |
| 4 | 5.969,58 TL | 23.878,31 TL |
| 5 | 4.775,66 TL | 23.878,31 TL |
| 6 | 3.979,72 TL | 23.878,31 TL |
| 7 | 3.411,19 TL | 23.878,31 TL |
| 8 | 2.984,79 TL | 23.878,31 TL |
| 9 | 2.653,15 TL | 23.878,31 TL |
| 10 | 2.387,83 TL | 23.878,31 TL |
| 11 | 2.170,76 TL | 23.878,31 TL |
| 12 | 1.989,86 TL | 23.878,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.878,31 TL | 23.878,31 TL |
| 2 | 11.939,15 TL | 23.878,31 TL |
| 3 | 7.959,44 TL | 23.878,31 TL |
| 4 | 5.969,58 TL | 23.878,31 TL |
| 5 | 4.775,66 TL | 23.878,31 TL |
| 6 | 3.979,72 TL | 23.878,31 TL |
| 7 | 3.411,19 TL | 23.878,31 TL |
| 8 | 2.984,79 TL | 23.878,31 TL |
| 9 | 2.653,15 TL | 23.878,31 TL |
| 10 | 2.387,83 TL | 23.878,31 TL |
| 11 | 2.170,76 TL | 23.878,31 TL |
| 12 | 1.989,86 TL | 23.878,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.878,31 TL | 23.878,31 TL |
| 2 | 11.939,15 TL | 23.878,31 TL |
| 3 | 7.959,44 TL | 23.878,31 TL |
| 4 | 5.969,58 TL | 23.878,31 TL |
| 5 | 4.775,66 TL | 23.878,31 TL |
| 6 | 3.979,72 TL | 23.878,31 TL |
| 7 | 3.411,19 TL | 23.878,31 TL |
| 8 | 2.984,79 TL | 23.878,31 TL |
| 9 | 2.653,15 TL | 23.878,31 TL |
| 10 | 2.387,83 TL | 23.878,31 TL |
| 11 | 2.170,76 TL | 23.878,31 TL |
| 12 | 1.989,86 TL | 23.878,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.878,31 TL | 23.878,31 TL |
| 2 | 11.939,15 TL | 23.878,31 TL |
| 3 | 7.959,44 TL | 23.878,31 TL |
| 4 | 5.969,58 TL | 23.878,31 TL |
| 5 | 4.775,66 TL | 23.878,31 TL |
| 6 | 3.979,72 TL | 23.878,31 TL |
| 7 | 3.411,19 TL | 23.878,31 TL |
| 8 | 2.984,79 TL | 23.878,31 TL |
| 9 | 2.653,15 TL | 23.878,31 TL |
| 10 | 2.387,83 TL | 23.878,31 TL |
| 11 | 2.170,76 TL | 23.878,31 TL |
| 12 | 1.989,86 TL | 23.878,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.878,31 TL | 23.878,31 TL |
| 2 | 11.939,15 TL | 23.878,31 TL |
| 3 | 7.959,44 TL | 23.878,31 TL |
| 4 | 5.969,58 TL | 23.878,31 TL |
| 5 | 4.775,66 TL | 23.878,31 TL |
| 6 | 3.979,72 TL | 23.878,31 TL |
| 7 | 3.411,19 TL | 23.878,31 TL |
| 8 | 2.984,79 TL | 23.878,31 TL |
| 9 | 2.653,15 TL | 23.878,31 TL |
| 10 | 2.387,83 TL | 23.878,31 TL |
| 11 | 2.170,76 TL | 23.878,31 TL |
| 12 | 1.989,86 TL | 23.878,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.878,31 TL | 23.878,31 TL |
| 2 | 11.939,15 TL | 23.878,31 TL |
| 3 | 7.959,44 TL | 23.878,31 TL |
| 4 | 5.969,58 TL | 23.878,31 TL |
| 5 | 4.775,66 TL | 23.878,31 TL |
| 6 | 3.979,72 TL | 23.878,31 TL |
| 7 | 3.411,19 TL | 23.878,31 TL |
| 8 | 2.984,79 TL | 23.878,31 TL |
| 9 | 2.653,15 TL | 23.878,31 TL |
| 10 | 2.387,83 TL | 23.878,31 TL |
| 11 | 2.170,76 TL | 23.878,31 TL |
| 12 | 1.989,86 TL | 23.878,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.878,31 TL | 23.878,31 TL |
| 2 | 11.939,15 TL | 23.878,31 TL |
| 3 | 7.959,44 TL | 23.878,31 TL |
| 4 | 5.969,58 TL | 23.878,31 TL |
| 5 | 4.775,66 TL | 23.878,31 TL |
| 6 | 3.979,72 TL | 23.878,31 TL |
| 7 | 3.411,19 TL | 23.878,31 TL |
| 8 | 2.984,79 TL | 23.878,31 TL |
| 9 | 2.653,15 TL | 23.878,31 TL |
| 10 | 2.387,83 TL | 23.878,31 TL |
| 11 | 2.170,76 TL | 23.878,31 TL |
| 12 | 1.989,86 TL | 23.878,31 TL |





















