| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 222 toner aşağıdaki ürünlerle çalışır: HP LaserJet Pro 3201-3204, 3288, 3303 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli toner sayfası verimi | 1200 Sayfa |
| Renkli toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 95% |
| Genişlik | 363 mm |
| Derinlik | 96 mm |
| Yükseklik | 111 mm |
| Ağırlık | 520 g |
| Ambalaj genişliği | 363 mm |
| Ambalaj derinliği | 96 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 111 mm |
| Paket ağırlığı | 730 g |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,4 |
| Katman başına karton sayısı | 30 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 24 adet |
| Paletteki karton sayısı | 300 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Palet başına miktar | 300 adet |
| Euro pallet sayısı | 216 adet |
| Palet ağırlığı | 240 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 178 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195161016400 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | HP Toner Kartuşu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Aplet ağırlığı | 239 kg (527 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1100 x 790 x 1148 mm |
| Ağırlık | 520 g |
| Ambalaj derinliği | 96 mm |
| Ambalaj genişliği | 363 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 111 mm |
| Aplet ağırlığı | 239 kg (527 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 95% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 96 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 178 kg |
| Euro pallet sayısı | 216 adet |
| Genişlik | 363 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195161016400 |
| Katman başına karton sayısı | 30 adet |
| Kutu içeriği | HP Toner Kartuşu |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Paket ağırlığı | 730 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 240 kg |
| Palet başına miktar | 300 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1100 x 790 x 1148 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 24 adet |
| Paletteki karton sayısı | 300 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Renkli toner kartuşu miktarı | 1 |
| Renkli toner sayfası verimi | 1200 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,4 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 222 toner aşağıdaki ürünlerle çalışır: HP LaserJet Pro 3201-3204, 3288, 3303 |
| Yükseklik | 111 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.363,73 TL | 8.363,73 TL |
| 2 | 4.181,86 TL | 8.363,73 TL |
| 3 | 2.787,91 TL | 8.363,73 TL |
| 4 | 2.090,93 TL | 8.363,73 TL |
| 5 | 1.672,75 TL | 8.363,73 TL |
| 6 | 1.393,95 TL | 8.363,73 TL |
| 7 | 1.194,82 TL | 8.363,73 TL |
| 8 | 1.045,47 TL | 8.363,73 TL |
| 9 | 929,30 TL | 8.363,73 TL |
| 10 | 836,37 TL | 8.363,73 TL |
| 11 | 760,34 TL | 8.363,73 TL |
| 12 | 696,98 TL | 8.363,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.363,73 TL | 8.363,73 TL |
| 2 | 4.181,86 TL | 8.363,73 TL |
| 3 | 2.787,91 TL | 8.363,73 TL |
| 4 | 2.090,93 TL | 8.363,73 TL |
| 5 | 1.672,75 TL | 8.363,73 TL |
| 6 | 1.393,95 TL | 8.363,73 TL |
| 7 | 1.194,82 TL | 8.363,73 TL |
| 8 | 1.045,47 TL | 8.363,73 TL |
| 9 | 929,30 TL | 8.363,73 TL |
| 10 | 836,37 TL | 8.363,73 TL |
| 11 | 760,34 TL | 8.363,73 TL |
| 12 | 696,98 TL | 8.363,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.363,73 TL | 8.363,73 TL |
| 2 | 4.181,86 TL | 8.363,73 TL |
| 3 | 2.787,91 TL | 8.363,73 TL |
| 4 | 2.090,93 TL | 8.363,73 TL |
| 5 | 1.672,75 TL | 8.363,73 TL |
| 6 | 1.393,95 TL | 8.363,73 TL |
| 7 | 1.194,82 TL | 8.363,73 TL |
| 8 | 1.045,47 TL | 8.363,73 TL |
| 9 | 929,30 TL | 8.363,73 TL |
| 10 | 836,37 TL | 8.363,73 TL |
| 11 | 760,34 TL | 8.363,73 TL |
| 12 | 696,98 TL | 8.363,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.363,73 TL | 8.363,73 TL |
| 2 | 4.181,86 TL | 8.363,73 TL |
| 3 | 2.787,91 TL | 8.363,73 TL |
| 4 | 2.090,93 TL | 8.363,73 TL |
| 5 | 1.672,75 TL | 8.363,73 TL |
| 6 | 1.393,95 TL | 8.363,73 TL |
| 7 | 1.194,82 TL | 8.363,73 TL |
| 8 | 1.045,47 TL | 8.363,73 TL |
| 9 | 929,30 TL | 8.363,73 TL |
| 10 | 836,37 TL | 8.363,73 TL |
| 11 | 760,34 TL | 8.363,73 TL |
| 12 | 696,98 TL | 8.363,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.363,73 TL | 8.363,73 TL |
| 2 | 4.181,86 TL | 8.363,73 TL |
| 3 | 2.787,91 TL | 8.363,73 TL |
| 4 | 2.090,93 TL | 8.363,73 TL |
| 5 | 1.672,75 TL | 8.363,73 TL |
| 6 | 1.393,95 TL | 8.363,73 TL |
| 7 | 1.194,82 TL | 8.363,73 TL |
| 8 | 1.045,47 TL | 8.363,73 TL |
| 9 | 929,30 TL | 8.363,73 TL |
| 10 | 836,37 TL | 8.363,73 TL |
| 11 | 760,34 TL | 8.363,73 TL |
| 12 | 696,98 TL | 8.363,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.363,73 TL | 8.363,73 TL |
| 2 | 4.181,86 TL | 8.363,73 TL |
| 3 | 2.787,91 TL | 8.363,73 TL |
| 4 | 2.090,93 TL | 8.363,73 TL |
| 5 | 1.672,75 TL | 8.363,73 TL |
| 6 | 1.393,95 TL | 8.363,73 TL |
| 7 | 1.194,82 TL | 8.363,73 TL |
| 8 | 1.045,47 TL | 8.363,73 TL |
| 9 | 929,30 TL | 8.363,73 TL |
| 10 | 836,37 TL | 8.363,73 TL |
| 11 | 760,34 TL | 8.363,73 TL |
| 12 | 696,98 TL | 8.363,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.363,73 TL | 8.363,73 TL |
| 2 | 4.181,86 TL | 8.363,73 TL |
| 3 | 2.787,91 TL | 8.363,73 TL |
| 4 | 2.090,93 TL | 8.363,73 TL |
| 5 | 1.672,75 TL | 8.363,73 TL |
| 6 | 1.393,95 TL | 8.363,73 TL |
| 7 | 1.194,82 TL | 8.363,73 TL |
| 8 | 1.045,47 TL | 8.363,73 TL |
| 9 | 929,30 TL | 8.363,73 TL |
| 10 | 836,37 TL | 8.363,73 TL |
| 11 | 760,34 TL | 8.363,73 TL |
| 12 | 696,98 TL | 8.363,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.363,73 TL | 8.363,73 TL |
| 2 | 4.181,86 TL | 8.363,73 TL |
| 3 | 2.787,91 TL | 8.363,73 TL |
| 4 | 2.090,93 TL | 8.363,73 TL |
| 5 | 1.672,75 TL | 8.363,73 TL |
| 6 | 1.393,95 TL | 8.363,73 TL |
| 7 | 1.194,82 TL | 8.363,73 TL |
| 8 | 1.045,47 TL | 8.363,73 TL |
| 9 | 929,30 TL | 8.363,73 TL |
| 10 | 836,37 TL | 8.363,73 TL |
| 11 | 760,34 TL | 8.363,73 TL |
| 12 | 696,98 TL | 8.363,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.363,73 TL | 8.363,73 TL |
| 2 | 4.181,86 TL | 8.363,73 TL |
| 3 | 2.787,91 TL | 8.363,73 TL |
| 4 | 2.090,93 TL | 8.363,73 TL |
| 5 | 1.672,75 TL | 8.363,73 TL |
| 6 | 1.393,95 TL | 8.363,73 TL |
| 7 | 1.194,82 TL | 8.363,73 TL |
| 8 | 1.045,47 TL | 8.363,73 TL |
| 9 | 929,30 TL | 8.363,73 TL |
| 10 | 836,37 TL | 8.363,73 TL |
| 11 | 760,34 TL | 8.363,73 TL |
| 12 | 696,98 TL | 8.363,73 TL |





















