| Marka | APC |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 6 kVA |
| Çıkış gücü | 6000 W |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 100 V |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 275 V |
| Girdi frekansı | 40 - 70 Hz |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 50/60 Hz |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 480 J |
| Çıkış faz sayısı | 1 |
| Verimlilik | 94,4% |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Çıktı akımı (THD) | 3% |
| Gürültü seviyesi | 55 dB |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Sesli alarmlar | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| AC çıkış türleri | C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı |
| Güç fişi | Hardwire |
| Satış yeri sayısı | 10 AC çıkış(lar) |
| IEC buji çıkışı sayısı | 2 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Seri arayüz | Evet |
| SCSI arabirimi | RJ-45 |
| SmartSlot | Evet |
| SmartConnect port | Hayır |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pil kapasitesi | 902 VAh |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 2,5 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 8,7 dakika |
| Batarya ömrü (maks) | 5 Yıl |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 1,5 Saat |
| Çalışırken değiştirilebilen piller | Evet |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Form faktörü | Rafa / Kule |
| Ürün rengi | Siyah |
| Ekran türü | LCD |
| İletişim LED göstergeleri | durum |
| Uluslar arası koruma kodu | IP20 |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 45 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| AC çıkış türleri | C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Batarya ömrü (maks) | 5 Yıl |
| Çalışırken değiştirilebilen piller | Evet |
| Çıkış faz sayısı | 1 |
| Çıkış gücü | 6000 W |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 6 kVA |
| Çıktı akımı (THD) | 3% |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Ekran türü | LCD |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 480 J |
| Form faktörü | Rafa / Kule |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 275 V |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 100 V |
| Girdi frekansı | 40 - 70 Hz |
| Güç fişi | Hardwire |
| Gürültü seviyesi | 55 dB |
| IEC buji çıkışı sayısı | 2 |
| İletişim LED göstergeleri | durum |
| Marka | APC |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| Pil kapasitesi | 902 VAh |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 1,5 Saat |
| Satış yeri sayısı | 10 AC çıkış(lar) |
| SCSI arabirimi | RJ-45 |
| Seri arayüz | Evet |
| Sesli alarmlar | Evet |
| SmartConnect port | Hayır |
| SmartSlot | Evet |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 2,5 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 8,7 dakika |
| Uluslar arası koruma kodu | IP20 |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 50/60 Hz |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Verimlilik | 94,4% |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 433.427,18 TL | 433.427,18 TL |
| 2 | 216.713,59 TL | 433.427,18 TL |
| 3 | 144.475,73 TL | 433.427,18 TL |
| 4 | 108.356,80 TL | 433.427,18 TL |
| 5 | 86.685,44 TL | 433.427,18 TL |
| 6 | 72.237,86 TL | 433.427,18 TL |
| 7 | 61.918,17 TL | 433.427,18 TL |
| 8 | 54.178,40 TL | 433.427,18 TL |
| 9 | 48.158,58 TL | 433.427,18 TL |
| 10 | 43.342,72 TL | 433.427,18 TL |
| 11 | 39.402,47 TL | 433.427,18 TL |
| 12 | 36.118,93 TL | 433.427,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 433.427,18 TL | 433.427,18 TL |
| 2 | 216.713,59 TL | 433.427,18 TL |
| 3 | 144.475,73 TL | 433.427,18 TL |
| 4 | 108.356,80 TL | 433.427,18 TL |
| 5 | 86.685,44 TL | 433.427,18 TL |
| 6 | 72.237,86 TL | 433.427,18 TL |
| 7 | 61.918,17 TL | 433.427,18 TL |
| 8 | 54.178,40 TL | 433.427,18 TL |
| 9 | 48.158,58 TL | 433.427,18 TL |
| 10 | 43.342,72 TL | 433.427,18 TL |
| 11 | 39.402,47 TL | 433.427,18 TL |
| 12 | 36.118,93 TL | 433.427,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 433.427,18 TL | 433.427,18 TL |
| 2 | 216.713,59 TL | 433.427,18 TL |
| 3 | 144.475,73 TL | 433.427,18 TL |
| 4 | 108.356,80 TL | 433.427,18 TL |
| 5 | 86.685,44 TL | 433.427,18 TL |
| 6 | 72.237,86 TL | 433.427,18 TL |
| 7 | 61.918,17 TL | 433.427,18 TL |
| 8 | 54.178,40 TL | 433.427,18 TL |
| 9 | 48.158,58 TL | 433.427,18 TL |
| 10 | 43.342,72 TL | 433.427,18 TL |
| 11 | 39.402,47 TL | 433.427,18 TL |
| 12 | 36.118,93 TL | 433.427,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 433.427,18 TL | 433.427,18 TL |
| 2 | 216.713,59 TL | 433.427,18 TL |
| 3 | 144.475,73 TL | 433.427,18 TL |
| 4 | 108.356,80 TL | 433.427,18 TL |
| 5 | 86.685,44 TL | 433.427,18 TL |
| 6 | 72.237,86 TL | 433.427,18 TL |
| 7 | 61.918,17 TL | 433.427,18 TL |
| 8 | 54.178,40 TL | 433.427,18 TL |
| 9 | 48.158,58 TL | 433.427,18 TL |
| 10 | 43.342,72 TL | 433.427,18 TL |
| 11 | 39.402,47 TL | 433.427,18 TL |
| 12 | 36.118,93 TL | 433.427,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 433.427,18 TL | 433.427,18 TL |
| 2 | 216.713,59 TL | 433.427,18 TL |
| 3 | 144.475,73 TL | 433.427,18 TL |
| 4 | 108.356,80 TL | 433.427,18 TL |
| 5 | 86.685,44 TL | 433.427,18 TL |
| 6 | 72.237,86 TL | 433.427,18 TL |
| 7 | 61.918,17 TL | 433.427,18 TL |
| 8 | 54.178,40 TL | 433.427,18 TL |
| 9 | 48.158,58 TL | 433.427,18 TL |
| 10 | 43.342,72 TL | 433.427,18 TL |
| 11 | 39.402,47 TL | 433.427,18 TL |
| 12 | 36.118,93 TL | 433.427,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 433.427,18 TL | 433.427,18 TL |
| 2 | 216.713,59 TL | 433.427,18 TL |
| 3 | 144.475,73 TL | 433.427,18 TL |
| 4 | 108.356,80 TL | 433.427,18 TL |
| 5 | 86.685,44 TL | 433.427,18 TL |
| 6 | 72.237,86 TL | 433.427,18 TL |
| 7 | 61.918,17 TL | 433.427,18 TL |
| 8 | 54.178,40 TL | 433.427,18 TL |
| 9 | 48.158,58 TL | 433.427,18 TL |
| 10 | 43.342,72 TL | 433.427,18 TL |
| 11 | 39.402,47 TL | 433.427,18 TL |
| 12 | 36.118,93 TL | 433.427,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 433.427,18 TL | 433.427,18 TL |
| 2 | 216.713,59 TL | 433.427,18 TL |
| 3 | 144.475,73 TL | 433.427,18 TL |
| 4 | 108.356,80 TL | 433.427,18 TL |
| 5 | 86.685,44 TL | 433.427,18 TL |
| 6 | 72.237,86 TL | 433.427,18 TL |
| 7 | 61.918,17 TL | 433.427,18 TL |
| 8 | 54.178,40 TL | 433.427,18 TL |
| 9 | 48.158,58 TL | 433.427,18 TL |
| 10 | 43.342,72 TL | 433.427,18 TL |
| 11 | 39.402,47 TL | 433.427,18 TL |
| 12 | 36.118,93 TL | 433.427,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 433.427,18 TL | 433.427,18 TL |
| 2 | 216.713,59 TL | 433.427,18 TL |
| 3 | 144.475,73 TL | 433.427,18 TL |
| 4 | 108.356,80 TL | 433.427,18 TL |
| 5 | 86.685,44 TL | 433.427,18 TL |
| 6 | 72.237,86 TL | 433.427,18 TL |
| 7 | 61.918,17 TL | 433.427,18 TL |
| 8 | 54.178,40 TL | 433.427,18 TL |
| 9 | 48.158,58 TL | 433.427,18 TL |
| 10 | 43.342,72 TL | 433.427,18 TL |
| 11 | 39.402,47 TL | 433.427,18 TL |
| 12 | 36.118,93 TL | 433.427,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 433.427,18 TL | 433.427,18 TL |
| 2 | 216.713,59 TL | 433.427,18 TL |
| 3 | 144.475,73 TL | 433.427,18 TL |
| 4 | 108.356,80 TL | 433.427,18 TL |
| 5 | 86.685,44 TL | 433.427,18 TL |
| 6 | 72.237,86 TL | 433.427,18 TL |
| 7 | 61.918,17 TL | 433.427,18 TL |
| 8 | 54.178,40 TL | 433.427,18 TL |
| 9 | 48.158,58 TL | 433.427,18 TL |
| 10 | 43.342,72 TL | 433.427,18 TL |
| 11 | 39.402,47 TL | 433.427,18 TL |
| 12 | 36.118,93 TL | 433.427,18 TL |





















