| Marka | APC |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 5 kVA |
| Çıkış gücü | 4500 W |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 100 V |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 275 V |
| Girdi frekansı | 40 - 70 Hz |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 50/60 Hz |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 480 J |
| Verimlilik | 94,1% |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Çıktı akımı (THD) | 3% |
| Gürültü seviyesi | 55 dB |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Sesli alarmlar | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| AC çıkış türleri | C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı |
| Güç fişi | Hardwire |
| Satış yeri sayısı | 10 AC çıkış(lar) |
| IEC buji çıkışı sayısı | 2 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Seri arayüz | Evet |
| SCSI arabirimi | RJ-45 |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 0 |
| SmartSlot | Evet |
| SmartConnect port | Hayır |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pil kapasitesi | 845 VAh |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 4 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 11,8 dakika |
| Batarya ömrü (maks) | 5 Yıl |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 1,5 Saat |
| Çalışırken değiştirilebilen piller | Evet |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Yedek pil kartuşu | APCRBC140 |
| Form faktörü | Rafa montajlı |
| Ürün rengi | Siyah |
| Raf kapasitesi | 3U |
| Ekran türü | LCD |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 45 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| AC çıkış türleri | C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Batarya ömrü (maks) | 5 Yıl |
| Çalışırken değiştirilebilen piller | Evet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çıkış gücü | 4500 W |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 5 kVA |
| Çıktı akımı (THD) | 3% |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Ekran türü | LCD |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 480 J |
| Form faktörü | Rafa montajlı |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 275 V |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 100 V |
| Girdi frekansı | 40 - 70 Hz |
| Güç fişi | Hardwire |
| Gürültü seviyesi | 55 dB |
| IEC buji çıkışı sayısı | 2 |
| Marka | APC |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| Pil kapasitesi | 845 VAh |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 1,5 Saat |
| Raf kapasitesi | 3U |
| Satış yeri sayısı | 10 AC çıkış(lar) |
| SCSI arabirimi | RJ-45 |
| Seri arayüz | Evet |
| Sesli alarmlar | Evet |
| SmartConnect port | Hayır |
| SmartSlot | Evet |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 4 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 11,8 dakika |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 50/60 Hz |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Verimlilik | 94,1% |
| Yedek pil kartuşu | APCRBC140 |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 295.898,71 TL | 295.898,71 TL |
| 2 | 147.949,35 TL | 295.898,71 TL |
| 3 | 98.632,90 TL | 295.898,71 TL |
| 4 | 73.974,68 TL | 295.898,71 TL |
| 5 | 59.179,74 TL | 295.898,71 TL |
| 6 | 49.316,45 TL | 295.898,71 TL |
| 7 | 42.271,24 TL | 295.898,71 TL |
| 8 | 36.987,34 TL | 295.898,71 TL |
| 9 | 32.877,63 TL | 295.898,71 TL |
| 10 | 29.589,87 TL | 295.898,71 TL |
| 11 | 26.899,88 TL | 295.898,71 TL |
| 12 | 24.658,23 TL | 295.898,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 295.898,71 TL | 295.898,71 TL |
| 2 | 147.949,35 TL | 295.898,71 TL |
| 3 | 98.632,90 TL | 295.898,71 TL |
| 4 | 73.974,68 TL | 295.898,71 TL |
| 5 | 59.179,74 TL | 295.898,71 TL |
| 6 | 49.316,45 TL | 295.898,71 TL |
| 7 | 42.271,24 TL | 295.898,71 TL |
| 8 | 36.987,34 TL | 295.898,71 TL |
| 9 | 32.877,63 TL | 295.898,71 TL |
| 10 | 29.589,87 TL | 295.898,71 TL |
| 11 | 26.899,88 TL | 295.898,71 TL |
| 12 | 24.658,23 TL | 295.898,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 295.898,71 TL | 295.898,71 TL |
| 2 | 147.949,35 TL | 295.898,71 TL |
| 3 | 98.632,90 TL | 295.898,71 TL |
| 4 | 73.974,68 TL | 295.898,71 TL |
| 5 | 59.179,74 TL | 295.898,71 TL |
| 6 | 49.316,45 TL | 295.898,71 TL |
| 7 | 42.271,24 TL | 295.898,71 TL |
| 8 | 36.987,34 TL | 295.898,71 TL |
| 9 | 32.877,63 TL | 295.898,71 TL |
| 10 | 29.589,87 TL | 295.898,71 TL |
| 11 | 26.899,88 TL | 295.898,71 TL |
| 12 | 24.658,23 TL | 295.898,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 295.898,71 TL | 295.898,71 TL |
| 2 | 147.949,35 TL | 295.898,71 TL |
| 3 | 98.632,90 TL | 295.898,71 TL |
| 4 | 73.974,68 TL | 295.898,71 TL |
| 5 | 59.179,74 TL | 295.898,71 TL |
| 6 | 49.316,45 TL | 295.898,71 TL |
| 7 | 42.271,24 TL | 295.898,71 TL |
| 8 | 36.987,34 TL | 295.898,71 TL |
| 9 | 32.877,63 TL | 295.898,71 TL |
| 10 | 29.589,87 TL | 295.898,71 TL |
| 11 | 26.899,88 TL | 295.898,71 TL |
| 12 | 24.658,23 TL | 295.898,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 295.898,71 TL | 295.898,71 TL |
| 2 | 147.949,35 TL | 295.898,71 TL |
| 3 | 98.632,90 TL | 295.898,71 TL |
| 4 | 73.974,68 TL | 295.898,71 TL |
| 5 | 59.179,74 TL | 295.898,71 TL |
| 6 | 49.316,45 TL | 295.898,71 TL |
| 7 | 42.271,24 TL | 295.898,71 TL |
| 8 | 36.987,34 TL | 295.898,71 TL |
| 9 | 32.877,63 TL | 295.898,71 TL |
| 10 | 29.589,87 TL | 295.898,71 TL |
| 11 | 26.899,88 TL | 295.898,71 TL |
| 12 | 24.658,23 TL | 295.898,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 295.898,71 TL | 295.898,71 TL |
| 2 | 147.949,35 TL | 295.898,71 TL |
| 3 | 98.632,90 TL | 295.898,71 TL |
| 4 | 73.974,68 TL | 295.898,71 TL |
| 5 | 59.179,74 TL | 295.898,71 TL |
| 6 | 49.316,45 TL | 295.898,71 TL |
| 7 | 42.271,24 TL | 295.898,71 TL |
| 8 | 36.987,34 TL | 295.898,71 TL |
| 9 | 32.877,63 TL | 295.898,71 TL |
| 10 | 29.589,87 TL | 295.898,71 TL |
| 11 | 26.899,88 TL | 295.898,71 TL |
| 12 | 24.658,23 TL | 295.898,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 295.898,71 TL | 295.898,71 TL |
| 2 | 147.949,35 TL | 295.898,71 TL |
| 3 | 98.632,90 TL | 295.898,71 TL |
| 4 | 73.974,68 TL | 295.898,71 TL |
| 5 | 59.179,74 TL | 295.898,71 TL |
| 6 | 49.316,45 TL | 295.898,71 TL |
| 7 | 42.271,24 TL | 295.898,71 TL |
| 8 | 36.987,34 TL | 295.898,71 TL |
| 9 | 32.877,63 TL | 295.898,71 TL |
| 10 | 29.589,87 TL | 295.898,71 TL |
| 11 | 26.899,88 TL | 295.898,71 TL |
| 12 | 24.658,23 TL | 295.898,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 295.898,71 TL | 295.898,71 TL |
| 2 | 147.949,35 TL | 295.898,71 TL |
| 3 | 98.632,90 TL | 295.898,71 TL |
| 4 | 73.974,68 TL | 295.898,71 TL |
| 5 | 59.179,74 TL | 295.898,71 TL |
| 6 | 49.316,45 TL | 295.898,71 TL |
| 7 | 42.271,24 TL | 295.898,71 TL |
| 8 | 36.987,34 TL | 295.898,71 TL |
| 9 | 32.877,63 TL | 295.898,71 TL |
| 10 | 29.589,87 TL | 295.898,71 TL |
| 11 | 26.899,88 TL | 295.898,71 TL |
| 12 | 24.658,23 TL | 295.898,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 295.898,71 TL | 295.898,71 TL |
| 2 | 147.949,35 TL | 295.898,71 TL |
| 3 | 98.632,90 TL | 295.898,71 TL |
| 4 | 73.974,68 TL | 295.898,71 TL |
| 5 | 59.179,74 TL | 295.898,71 TL |
| 6 | 49.316,45 TL | 295.898,71 TL |
| 7 | 42.271,24 TL | 295.898,71 TL |
| 8 | 36.987,34 TL | 295.898,71 TL |
| 9 | 32.877,63 TL | 295.898,71 TL |
| 10 | 29.589,87 TL | 295.898,71 TL |
| 11 | 26.899,88 TL | 295.898,71 TL |
| 12 | 24.658,23 TL | 295.898,71 TL |





















