| Marka | APC |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 3 kVA |
| Çıkış gücü | 2700 W |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 100 V |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 275 V |
| Girdi frekansı | 40/70 Hz |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Üretim sıklığı | 50/60 Hz |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 50/60 Hz |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 340 J |
| Verimlilik | 93,5% |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Gürültü seviyesi | 55 dB |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Sesli alarmlar | Evet |
| Web-tabanlı yönetim | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| AC çıkış türleri | C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı |
| Güç fişi | C20 bağlaştırıcı |
| Satış yeri sayısı | 10 AC çıkış(lar) |
| IEC buji çıkışı sayısı | 2 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Seri arayüz | Evet |
| SCSI arabirimi | RJ-45 |
| SmartSlot | Evet |
| SmartConnect port | Hayır |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pil kapasitesi | 505 VAh |
| Desteklenen pil sayısı | 1 |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 4 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 11,8 dakika |
| Batarya ömrü (maks) | 5 Yıl |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 3 Saat |
| Çalışırken değiştirilebilen piller | Evet |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Form faktörü | Dikey (Tower) |
| Ürün rengi | Siyah |
| Kablo uzunluğu | 2,44 m |
| Ekran türü | LCD |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Uluslar arası koruma kodu | IP20 |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 45 °C |
| AC çıkış türleri | C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Batarya ömrü (maks) | 5 Yıl |
| Çalışırken değiştirilebilen piller | Evet |
| Çıkış gücü | 2700 W |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 3 kVA |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Desteklenen pil sayısı | 1 |
| Ekran türü | LCD |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 340 J |
| Form faktörü | Dikey (Tower) |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 275 V |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 100 V |
| Girdi frekansı | 40/70 Hz |
| Güç fişi | C20 bağlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | 55 dB |
| IEC buji çıkışı sayısı | 2 |
| Kablo uzunluğu | 2,44 m |
| Marka | APC |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| Pil kapasitesi | 505 VAh |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 3 Saat |
| Satış yeri sayısı | 10 AC çıkış(lar) |
| SCSI arabirimi | RJ-45 |
| Seri arayüz | Evet |
| Sesli alarmlar | Evet |
| SmartConnect port | Hayır |
| SmartSlot | Evet |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 4 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 11,8 dakika |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 50/60 Hz |
| Üretim sıklığı | 50/60 Hz |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Verimlilik | 93,5% |
| Web-tabanlı yönetim | Evet |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 204.068,53 TL | 204.068,53 TL |
| 2 | 102.034,27 TL | 204.068,53 TL |
| 3 | 68.022,84 TL | 204.068,53 TL |
| 4 | 51.017,13 TL | 204.068,53 TL |
| 5 | 40.813,71 TL | 204.068,53 TL |
| 6 | 34.011,42 TL | 204.068,53 TL |
| 7 | 29.152,65 TL | 204.068,53 TL |
| 8 | 25.508,57 TL | 204.068,53 TL |
| 9 | 22.674,28 TL | 204.068,53 TL |
| 10 | 20.406,85 TL | 204.068,53 TL |
| 11 | 18.551,68 TL | 204.068,53 TL |
| 12 | 17.005,71 TL | 204.068,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 204.068,53 TL | 204.068,53 TL |
| 2 | 102.034,27 TL | 204.068,53 TL |
| 3 | 68.022,84 TL | 204.068,53 TL |
| 4 | 51.017,13 TL | 204.068,53 TL |
| 5 | 40.813,71 TL | 204.068,53 TL |
| 6 | 34.011,42 TL | 204.068,53 TL |
| 7 | 29.152,65 TL | 204.068,53 TL |
| 8 | 25.508,57 TL | 204.068,53 TL |
| 9 | 22.674,28 TL | 204.068,53 TL |
| 10 | 20.406,85 TL | 204.068,53 TL |
| 11 | 18.551,68 TL | 204.068,53 TL |
| 12 | 17.005,71 TL | 204.068,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 204.068,53 TL | 204.068,53 TL |
| 2 | 102.034,27 TL | 204.068,53 TL |
| 3 | 68.022,84 TL | 204.068,53 TL |
| 4 | 51.017,13 TL | 204.068,53 TL |
| 5 | 40.813,71 TL | 204.068,53 TL |
| 6 | 34.011,42 TL | 204.068,53 TL |
| 7 | 29.152,65 TL | 204.068,53 TL |
| 8 | 25.508,57 TL | 204.068,53 TL |
| 9 | 22.674,28 TL | 204.068,53 TL |
| 10 | 20.406,85 TL | 204.068,53 TL |
| 11 | 18.551,68 TL | 204.068,53 TL |
| 12 | 17.005,71 TL | 204.068,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 204.068,53 TL | 204.068,53 TL |
| 2 | 102.034,27 TL | 204.068,53 TL |
| 3 | 68.022,84 TL | 204.068,53 TL |
| 4 | 51.017,13 TL | 204.068,53 TL |
| 5 | 40.813,71 TL | 204.068,53 TL |
| 6 | 34.011,42 TL | 204.068,53 TL |
| 7 | 29.152,65 TL | 204.068,53 TL |
| 8 | 25.508,57 TL | 204.068,53 TL |
| 9 | 22.674,28 TL | 204.068,53 TL |
| 10 | 20.406,85 TL | 204.068,53 TL |
| 11 | 18.551,68 TL | 204.068,53 TL |
| 12 | 17.005,71 TL | 204.068,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 204.068,53 TL | 204.068,53 TL |
| 2 | 102.034,27 TL | 204.068,53 TL |
| 3 | 68.022,84 TL | 204.068,53 TL |
| 4 | 51.017,13 TL | 204.068,53 TL |
| 5 | 40.813,71 TL | 204.068,53 TL |
| 6 | 34.011,42 TL | 204.068,53 TL |
| 7 | 29.152,65 TL | 204.068,53 TL |
| 8 | 25.508,57 TL | 204.068,53 TL |
| 9 | 22.674,28 TL | 204.068,53 TL |
| 10 | 20.406,85 TL | 204.068,53 TL |
| 11 | 18.551,68 TL | 204.068,53 TL |
| 12 | 17.005,71 TL | 204.068,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 204.068,53 TL | 204.068,53 TL |
| 2 | 102.034,27 TL | 204.068,53 TL |
| 3 | 68.022,84 TL | 204.068,53 TL |
| 4 | 51.017,13 TL | 204.068,53 TL |
| 5 | 40.813,71 TL | 204.068,53 TL |
| 6 | 34.011,42 TL | 204.068,53 TL |
| 7 | 29.152,65 TL | 204.068,53 TL |
| 8 | 25.508,57 TL | 204.068,53 TL |
| 9 | 22.674,28 TL | 204.068,53 TL |
| 10 | 20.406,85 TL | 204.068,53 TL |
| 11 | 18.551,68 TL | 204.068,53 TL |
| 12 | 17.005,71 TL | 204.068,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 204.068,53 TL | 204.068,53 TL |
| 2 | 102.034,27 TL | 204.068,53 TL |
| 3 | 68.022,84 TL | 204.068,53 TL |
| 4 | 51.017,13 TL | 204.068,53 TL |
| 5 | 40.813,71 TL | 204.068,53 TL |
| 6 | 34.011,42 TL | 204.068,53 TL |
| 7 | 29.152,65 TL | 204.068,53 TL |
| 8 | 25.508,57 TL | 204.068,53 TL |
| 9 | 22.674,28 TL | 204.068,53 TL |
| 10 | 20.406,85 TL | 204.068,53 TL |
| 11 | 18.551,68 TL | 204.068,53 TL |
| 12 | 17.005,71 TL | 204.068,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 204.068,53 TL | 204.068,53 TL |
| 2 | 102.034,27 TL | 204.068,53 TL |
| 3 | 68.022,84 TL | 204.068,53 TL |
| 4 | 51.017,13 TL | 204.068,53 TL |
| 5 | 40.813,71 TL | 204.068,53 TL |
| 6 | 34.011,42 TL | 204.068,53 TL |
| 7 | 29.152,65 TL | 204.068,53 TL |
| 8 | 25.508,57 TL | 204.068,53 TL |
| 9 | 22.674,28 TL | 204.068,53 TL |
| 10 | 20.406,85 TL | 204.068,53 TL |
| 11 | 18.551,68 TL | 204.068,53 TL |
| 12 | 17.005,71 TL | 204.068,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 204.068,53 TL | 204.068,53 TL |
| 2 | 102.034,27 TL | 204.068,53 TL |
| 3 | 68.022,84 TL | 204.068,53 TL |
| 4 | 51.017,13 TL | 204.068,53 TL |
| 5 | 40.813,71 TL | 204.068,53 TL |
| 6 | 34.011,42 TL | 204.068,53 TL |
| 7 | 29.152,65 TL | 204.068,53 TL |
| 8 | 25.508,57 TL | 204.068,53 TL |
| 9 | 22.674,28 TL | 204.068,53 TL |
| 10 | 20.406,85 TL | 204.068,53 TL |
| 11 | 18.551,68 TL | 204.068,53 TL |
| 12 | 17.005,71 TL | 204.068,53 TL |
















