| Marka | APC |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 10 kVA |
| Çıkış gücü | 10000 W |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 100 V |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 476 V |
| Girdi frekansı | 40/70 Hz |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 50/60 Hz |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 480 J |
| Çıkış faz sayısı | 1 |
| Verimlilik | 94,6% |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Gürültü seviyesi | 55 dB |
| Sesli alarmlar | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| AC çıkış türleri | C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı |
| Güç fişi | Hardwire |
| Satış yeri sayısı | 10 AC çıkış(lar) |
| IEC buji çıkışı sayısı | 3 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Seri arayüz | Evet |
| SCSI arabirimi | RJ-45 |
| SmartSlot | Evet |
| SmartConnect port | Hayır |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pil kapasitesi | 1805 VAh |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 3,8 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 11,5 dakika |
| Batarya ömrü (maks) | 5 Yıl |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 1,5 Saat |
| Çalışırken değiştirilebilen piller | Evet |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Form faktörü | Rafa / Kule |
| Ürün rengi | Siyah |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Uluslar arası koruma kodu | IP20 |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 45 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 15000 m |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| AC çıkış türleri | C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Batarya ömrü (maks) | 5 Yıl |
| Çalışırken değiştirilebilen piller | Evet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çıkış faz sayısı | 1 |
| Çıkış gücü | 10000 W |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 10 kVA |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 45 °C |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 480 J |
| Form faktörü | Rafa / Kule |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 476 V |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 100 V |
| Girdi frekansı | 40/70 Hz |
| Güç fişi | Hardwire |
| Gürültü seviyesi | 55 dB |
| IEC buji çıkışı sayısı | 3 |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Marka | APC |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| Pil kapasitesi | 1805 VAh |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 1,5 Saat |
| Satış yeri sayısı | 10 AC çıkış(lar) |
| SCSI arabirimi | RJ-45 |
| Seri arayüz | Evet |
| Sesli alarmlar | Evet |
| SmartConnect port | Hayır |
| SmartSlot | Evet |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 3,8 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 11,5 dakika |
| Uluslar arası koruma kodu | IP20 |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 50/60 Hz |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Verimlilik | 94,6% |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 609.968,20 TL | 609.968,20 TL |
| 2 | 304.984,10 TL | 609.968,20 TL |
| 3 | 203.322,73 TL | 609.968,20 TL |
| 4 | 152.492,05 TL | 609.968,20 TL |
| 5 | 121.993,64 TL | 609.968,20 TL |
| 6 | 101.661,37 TL | 609.968,20 TL |
| 7 | 87.138,31 TL | 609.968,20 TL |
| 8 | 76.246,03 TL | 609.968,20 TL |
| 9 | 67.774,24 TL | 609.968,20 TL |
| 10 | 60.996,82 TL | 609.968,20 TL |
| 11 | 55.451,65 TL | 609.968,20 TL |
| 12 | 50.830,68 TL | 609.968,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 609.968,20 TL | 609.968,20 TL |
| 2 | 304.984,10 TL | 609.968,20 TL |
| 3 | 203.322,73 TL | 609.968,20 TL |
| 4 | 152.492,05 TL | 609.968,20 TL |
| 5 | 121.993,64 TL | 609.968,20 TL |
| 6 | 101.661,37 TL | 609.968,20 TL |
| 7 | 87.138,31 TL | 609.968,20 TL |
| 8 | 76.246,03 TL | 609.968,20 TL |
| 9 | 67.774,24 TL | 609.968,20 TL |
| 10 | 60.996,82 TL | 609.968,20 TL |
| 11 | 55.451,65 TL | 609.968,20 TL |
| 12 | 50.830,68 TL | 609.968,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 609.968,20 TL | 609.968,20 TL |
| 2 | 304.984,10 TL | 609.968,20 TL |
| 3 | 203.322,73 TL | 609.968,20 TL |
| 4 | 152.492,05 TL | 609.968,20 TL |
| 5 | 121.993,64 TL | 609.968,20 TL |
| 6 | 101.661,37 TL | 609.968,20 TL |
| 7 | 87.138,31 TL | 609.968,20 TL |
| 8 | 76.246,03 TL | 609.968,20 TL |
| 9 | 67.774,24 TL | 609.968,20 TL |
| 10 | 60.996,82 TL | 609.968,20 TL |
| 11 | 55.451,65 TL | 609.968,20 TL |
| 12 | 50.830,68 TL | 609.968,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 609.968,20 TL | 609.968,20 TL |
| 2 | 304.984,10 TL | 609.968,20 TL |
| 3 | 203.322,73 TL | 609.968,20 TL |
| 4 | 152.492,05 TL | 609.968,20 TL |
| 5 | 121.993,64 TL | 609.968,20 TL |
| 6 | 101.661,37 TL | 609.968,20 TL |
| 7 | 87.138,31 TL | 609.968,20 TL |
| 8 | 76.246,03 TL | 609.968,20 TL |
| 9 | 67.774,24 TL | 609.968,20 TL |
| 10 | 60.996,82 TL | 609.968,20 TL |
| 11 | 55.451,65 TL | 609.968,20 TL |
| 12 | 50.830,68 TL | 609.968,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 609.968,20 TL | 609.968,20 TL |
| 2 | 304.984,10 TL | 609.968,20 TL |
| 3 | 203.322,73 TL | 609.968,20 TL |
| 4 | 152.492,05 TL | 609.968,20 TL |
| 5 | 121.993,64 TL | 609.968,20 TL |
| 6 | 101.661,37 TL | 609.968,20 TL |
| 7 | 87.138,31 TL | 609.968,20 TL |
| 8 | 76.246,03 TL | 609.968,20 TL |
| 9 | 67.774,24 TL | 609.968,20 TL |
| 10 | 60.996,82 TL | 609.968,20 TL |
| 11 | 55.451,65 TL | 609.968,20 TL |
| 12 | 50.830,68 TL | 609.968,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 609.968,20 TL | 609.968,20 TL |
| 2 | 304.984,10 TL | 609.968,20 TL |
| 3 | 203.322,73 TL | 609.968,20 TL |
| 4 | 152.492,05 TL | 609.968,20 TL |
| 5 | 121.993,64 TL | 609.968,20 TL |
| 6 | 101.661,37 TL | 609.968,20 TL |
| 7 | 87.138,31 TL | 609.968,20 TL |
| 8 | 76.246,03 TL | 609.968,20 TL |
| 9 | 67.774,24 TL | 609.968,20 TL |
| 10 | 60.996,82 TL | 609.968,20 TL |
| 11 | 55.451,65 TL | 609.968,20 TL |
| 12 | 50.830,68 TL | 609.968,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 609.968,20 TL | 609.968,20 TL |
| 2 | 304.984,10 TL | 609.968,20 TL |
| 3 | 203.322,73 TL | 609.968,20 TL |
| 4 | 152.492,05 TL | 609.968,20 TL |
| 5 | 121.993,64 TL | 609.968,20 TL |
| 6 | 101.661,37 TL | 609.968,20 TL |
| 7 | 87.138,31 TL | 609.968,20 TL |
| 8 | 76.246,03 TL | 609.968,20 TL |
| 9 | 67.774,24 TL | 609.968,20 TL |
| 10 | 60.996,82 TL | 609.968,20 TL |
| 11 | 55.451,65 TL | 609.968,20 TL |
| 12 | 50.830,68 TL | 609.968,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 609.968,20 TL | 609.968,20 TL |
| 2 | 304.984,10 TL | 609.968,20 TL |
| 3 | 203.322,73 TL | 609.968,20 TL |
| 4 | 152.492,05 TL | 609.968,20 TL |
| 5 | 121.993,64 TL | 609.968,20 TL |
| 6 | 101.661,37 TL | 609.968,20 TL |
| 7 | 87.138,31 TL | 609.968,20 TL |
| 8 | 76.246,03 TL | 609.968,20 TL |
| 9 | 67.774,24 TL | 609.968,20 TL |
| 10 | 60.996,82 TL | 609.968,20 TL |
| 11 | 55.451,65 TL | 609.968,20 TL |
| 12 | 50.830,68 TL | 609.968,20 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 609.968,20 TL | 609.968,20 TL |
| 2 | 304.984,10 TL | 609.968,20 TL |
| 3 | 203.322,73 TL | 609.968,20 TL |
| 4 | 152.492,05 TL | 609.968,20 TL |
| 5 | 121.993,64 TL | 609.968,20 TL |
| 6 | 101.661,37 TL | 609.968,20 TL |
| 7 | 87.138,31 TL | 609.968,20 TL |
| 8 | 76.246,03 TL | 609.968,20 TL |
| 9 | 67.774,24 TL | 609.968,20 TL |
| 10 | 60.996,82 TL | 609.968,20 TL |
| 11 | 55.451,65 TL | 609.968,20 TL |
| 12 | 50.830,68 TL | 609.968,20 TL |





















