| Marka | APC |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 10 kVA |
| Çıkış gücü | 10000 W |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 110 V |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 300 V |
| Girdi frekansı | 40/70 Hz |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 600 J |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| ECO modu | Evet |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Gürültü seviyesi | 58 dB |
| Sesli alarmlar | Evet |
| Sesli alarm modları | Akü ile çalışırken alarm, Aşırı yük alarmı, Düşük pil alarmı |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| AC çıkış türleri | Hard Wire 3-wire (1P + N + E) |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Seri arayüz | Evet |
| SmartSlot | Evet |
| Pil voltajı | 192 V |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Ekran türü | LCD |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 15000 m |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Pakete dahil kablolar | USB kablosu |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Genişlik | 438 mm |
| Derinlik | 615 mm |
| Yükseklik | 86,5 mm |
| Ağırlık | 16 kg |
| Ambalaj genişliği | 600 mm |
| Ambalaj derinliği | 760 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 240 mm |
| Paket ağırlığı | 20 kg |
| AC çıkış türleri | Hard Wire 3-wire (1P + N + E) |
| Acil durum gücü kapalı (EPO) | Evet |
| Ağırlık | 16 kg |
| Ambalaj derinliği | 760 mm |
| Ambalaj genişliği | 600 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 240 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 15000 m |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çıkış gücü | 10000 W |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 10 kVA |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 240 V |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 220 V |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Derinlik | 615 mm |
| ECO modu | Evet |
| Ekran türü | LCD |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 600 J |
| Genişlik | 438 mm |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 300 V |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 110 V |
| Girdi frekansı | 40/70 Hz |
| Gürültü seviyesi | 58 dB |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Marka | APC |
| Otomatik pil testi | Evet |
| Otomatik yeniden başlat | Evet |
| Paket ağırlığı | 20 kg |
| Pakete dahil kablolar | USB kablosu |
| Pil voltajı | 192 V |
| Seri arayüz | Evet |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Sesli alarm modları | Akü ile çalışırken alarm, Aşırı yük alarmı, Düşük pil alarmı |
| Sesli alarmlar | Evet |
| SmartSlot | Evet |
| UPS topolojisi | Çift dönüşüm (Çevrimiçi) |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Yükseklik | 86,5 mm |
| Zirve faktörü | 3:1 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 146.295,70 TL | 146.295,70 TL |
| 2 | 73.147,85 TL | 146.295,70 TL |
| 3 | 48.765,23 TL | 146.295,70 TL |
| 4 | 36.573,93 TL | 146.295,70 TL |
| 5 | 29.259,14 TL | 146.295,70 TL |
| 6 | 24.382,62 TL | 146.295,70 TL |
| 7 | 20.899,39 TL | 146.295,70 TL |
| 8 | 18.286,96 TL | 146.295,70 TL |
| 9 | 16.255,08 TL | 146.295,70 TL |
| 10 | 14.629,57 TL | 146.295,70 TL |
| 11 | 13.299,61 TL | 146.295,70 TL |
| 12 | 12.191,31 TL | 146.295,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 146.295,70 TL | 146.295,70 TL |
| 2 | 73.147,85 TL | 146.295,70 TL |
| 3 | 48.765,23 TL | 146.295,70 TL |
| 4 | 36.573,93 TL | 146.295,70 TL |
| 5 | 29.259,14 TL | 146.295,70 TL |
| 6 | 24.382,62 TL | 146.295,70 TL |
| 7 | 20.899,39 TL | 146.295,70 TL |
| 8 | 18.286,96 TL | 146.295,70 TL |
| 9 | 16.255,08 TL | 146.295,70 TL |
| 10 | 14.629,57 TL | 146.295,70 TL |
| 11 | 13.299,61 TL | 146.295,70 TL |
| 12 | 12.191,31 TL | 146.295,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 146.295,70 TL | 146.295,70 TL |
| 2 | 73.147,85 TL | 146.295,70 TL |
| 3 | 48.765,23 TL | 146.295,70 TL |
| 4 | 36.573,93 TL | 146.295,70 TL |
| 5 | 29.259,14 TL | 146.295,70 TL |
| 6 | 24.382,62 TL | 146.295,70 TL |
| 7 | 20.899,39 TL | 146.295,70 TL |
| 8 | 18.286,96 TL | 146.295,70 TL |
| 9 | 16.255,08 TL | 146.295,70 TL |
| 10 | 14.629,57 TL | 146.295,70 TL |
| 11 | 13.299,61 TL | 146.295,70 TL |
| 12 | 12.191,31 TL | 146.295,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 146.295,70 TL | 146.295,70 TL |
| 2 | 73.147,85 TL | 146.295,70 TL |
| 3 | 48.765,23 TL | 146.295,70 TL |
| 4 | 36.573,93 TL | 146.295,70 TL |
| 5 | 29.259,14 TL | 146.295,70 TL |
| 6 | 24.382,62 TL | 146.295,70 TL |
| 7 | 20.899,39 TL | 146.295,70 TL |
| 8 | 18.286,96 TL | 146.295,70 TL |
| 9 | 16.255,08 TL | 146.295,70 TL |
| 10 | 14.629,57 TL | 146.295,70 TL |
| 11 | 13.299,61 TL | 146.295,70 TL |
| 12 | 12.191,31 TL | 146.295,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 146.295,70 TL | 146.295,70 TL |
| 2 | 73.147,85 TL | 146.295,70 TL |
| 3 | 48.765,23 TL | 146.295,70 TL |
| 4 | 36.573,93 TL | 146.295,70 TL |
| 5 | 29.259,14 TL | 146.295,70 TL |
| 6 | 24.382,62 TL | 146.295,70 TL |
| 7 | 20.899,39 TL | 146.295,70 TL |
| 8 | 18.286,96 TL | 146.295,70 TL |
| 9 | 16.255,08 TL | 146.295,70 TL |
| 10 | 14.629,57 TL | 146.295,70 TL |
| 11 | 13.299,61 TL | 146.295,70 TL |
| 12 | 12.191,31 TL | 146.295,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 146.295,70 TL | 146.295,70 TL |
| 2 | 73.147,85 TL | 146.295,70 TL |
| 3 | 48.765,23 TL | 146.295,70 TL |
| 4 | 36.573,93 TL | 146.295,70 TL |
| 5 | 29.259,14 TL | 146.295,70 TL |
| 6 | 24.382,62 TL | 146.295,70 TL |
| 7 | 20.899,39 TL | 146.295,70 TL |
| 8 | 18.286,96 TL | 146.295,70 TL |
| 9 | 16.255,08 TL | 146.295,70 TL |
| 10 | 14.629,57 TL | 146.295,70 TL |
| 11 | 13.299,61 TL | 146.295,70 TL |
| 12 | 12.191,31 TL | 146.295,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 146.295,70 TL | 146.295,70 TL |
| 2 | 73.147,85 TL | 146.295,70 TL |
| 3 | 48.765,23 TL | 146.295,70 TL |
| 4 | 36.573,93 TL | 146.295,70 TL |
| 5 | 29.259,14 TL | 146.295,70 TL |
| 6 | 24.382,62 TL | 146.295,70 TL |
| 7 | 20.899,39 TL | 146.295,70 TL |
| 8 | 18.286,96 TL | 146.295,70 TL |
| 9 | 16.255,08 TL | 146.295,70 TL |
| 10 | 14.629,57 TL | 146.295,70 TL |
| 11 | 13.299,61 TL | 146.295,70 TL |
| 12 | 12.191,31 TL | 146.295,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 146.295,70 TL | 146.295,70 TL |
| 2 | 73.147,85 TL | 146.295,70 TL |
| 3 | 48.765,23 TL | 146.295,70 TL |
| 4 | 36.573,93 TL | 146.295,70 TL |
| 5 | 29.259,14 TL | 146.295,70 TL |
| 6 | 24.382,62 TL | 146.295,70 TL |
| 7 | 20.899,39 TL | 146.295,70 TL |
| 8 | 18.286,96 TL | 146.295,70 TL |
| 9 | 16.255,08 TL | 146.295,70 TL |
| 10 | 14.629,57 TL | 146.295,70 TL |
| 11 | 13.299,61 TL | 146.295,70 TL |
| 12 | 12.191,31 TL | 146.295,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 146.295,70 TL | 146.295,70 TL |
| 2 | 73.147,85 TL | 146.295,70 TL |
| 3 | 48.765,23 TL | 146.295,70 TL |
| 4 | 36.573,93 TL | 146.295,70 TL |
| 5 | 29.259,14 TL | 146.295,70 TL |
| 6 | 24.382,62 TL | 146.295,70 TL |
| 7 | 20.899,39 TL | 146.295,70 TL |
| 8 | 18.286,96 TL | 146.295,70 TL |
| 9 | 16.255,08 TL | 146.295,70 TL |
| 10 | 14.629,57 TL | 146.295,70 TL |
| 11 | 13.299,61 TL | 146.295,70 TL |
| 12 | 12.191,31 TL | 146.295,70 TL |





















