| Marka | APC |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pil voltajı | 240 V |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumluluk | APC Easy UPS 6/10KVA |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | REACH |
| Ağırlık | 60 kg |
| Genişlik | 190 mm |
| Yükseklik | 368 mm |
| Derinlik | 485 mm |
| Ambalaj genişliği | 290 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 460 mm |
| Ambalaj derinliği | 570 mm |
| Paket ağırlığı | 63 kg |
| Çalışma ısısı aralığı | -15 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85044095 |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 288,47 |
| Ağırlık | 60 kg |
| Ambalaj derinliği | 570 mm |
| Ambalaj genişliği | 290 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 460 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | -15 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Derinlik | 485 mm |
| Genişlik | 190 mm |
| Marka | APC |
| Paket ağırlığı | 63 kg |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pil voltajı | 240 V |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | REACH |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 288,47 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85044095 |
| Uyumluluk | APC Easy UPS 6/10KVA |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Yükseklik | 368 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 61.495,23 TL | 61.495,23 TL |
| 2 | 30.747,62 TL | 61.495,23 TL |
| 3 | 20.498,41 TL | 61.495,23 TL |
| 4 | 15.373,81 TL | 61.495,23 TL |
| 5 | 12.299,05 TL | 61.495,23 TL |
| 6 | 10.249,21 TL | 61.495,23 TL |
| 7 | 8.785,03 TL | 61.495,23 TL |
| 8 | 7.686,90 TL | 61.495,23 TL |
| 9 | 6.832,80 TL | 61.495,23 TL |
| 10 | 6.149,52 TL | 61.495,23 TL |
| 11 | 5.590,48 TL | 61.495,23 TL |
| 12 | 5.124,60 TL | 61.495,23 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 61.495,23 TL | 61.495,23 TL |
| 2 | 30.747,62 TL | 61.495,23 TL |
| 3 | 20.498,41 TL | 61.495,23 TL |
| 4 | 15.373,81 TL | 61.495,23 TL |
| 5 | 12.299,05 TL | 61.495,23 TL |
| 6 | 10.249,21 TL | 61.495,23 TL |
| 7 | 8.785,03 TL | 61.495,23 TL |
| 8 | 7.686,90 TL | 61.495,23 TL |
| 9 | 6.832,80 TL | 61.495,23 TL |
| 10 | 6.149,52 TL | 61.495,23 TL |
| 11 | 5.590,48 TL | 61.495,23 TL |
| 12 | 5.124,60 TL | 61.495,23 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 61.495,23 TL | 61.495,23 TL |
| 2 | 30.747,62 TL | 61.495,23 TL |
| 3 | 20.498,41 TL | 61.495,23 TL |
| 4 | 15.373,81 TL | 61.495,23 TL |
| 5 | 12.299,05 TL | 61.495,23 TL |
| 6 | 10.249,21 TL | 61.495,23 TL |
| 7 | 8.785,03 TL | 61.495,23 TL |
| 8 | 7.686,90 TL | 61.495,23 TL |
| 9 | 6.832,80 TL | 61.495,23 TL |
| 10 | 6.149,52 TL | 61.495,23 TL |
| 11 | 5.590,48 TL | 61.495,23 TL |
| 12 | 5.124,60 TL | 61.495,23 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 61.495,23 TL | 61.495,23 TL |
| 2 | 30.747,62 TL | 61.495,23 TL |
| 3 | 20.498,41 TL | 61.495,23 TL |
| 4 | 15.373,81 TL | 61.495,23 TL |
| 5 | 12.299,05 TL | 61.495,23 TL |
| 6 | 10.249,21 TL | 61.495,23 TL |
| 7 | 8.785,03 TL | 61.495,23 TL |
| 8 | 7.686,90 TL | 61.495,23 TL |
| 9 | 6.832,80 TL | 61.495,23 TL |
| 10 | 6.149,52 TL | 61.495,23 TL |
| 11 | 5.590,48 TL | 61.495,23 TL |
| 12 | 5.124,60 TL | 61.495,23 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 61.495,23 TL | 61.495,23 TL |
| 2 | 30.747,62 TL | 61.495,23 TL |
| 3 | 20.498,41 TL | 61.495,23 TL |
| 4 | 15.373,81 TL | 61.495,23 TL |
| 5 | 12.299,05 TL | 61.495,23 TL |
| 6 | 10.249,21 TL | 61.495,23 TL |
| 7 | 8.785,03 TL | 61.495,23 TL |
| 8 | 7.686,90 TL | 61.495,23 TL |
| 9 | 6.832,80 TL | 61.495,23 TL |
| 10 | 6.149,52 TL | 61.495,23 TL |
| 11 | 5.590,48 TL | 61.495,23 TL |
| 12 | 5.124,60 TL | 61.495,23 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 61.495,23 TL | 61.495,23 TL |
| 2 | 30.747,62 TL | 61.495,23 TL |
| 3 | 20.498,41 TL | 61.495,23 TL |
| 4 | 15.373,81 TL | 61.495,23 TL |
| 5 | 12.299,05 TL | 61.495,23 TL |
| 6 | 10.249,21 TL | 61.495,23 TL |
| 7 | 8.785,03 TL | 61.495,23 TL |
| 8 | 7.686,90 TL | 61.495,23 TL |
| 9 | 6.832,80 TL | 61.495,23 TL |
| 10 | 6.149,52 TL | 61.495,23 TL |
| 11 | 5.590,48 TL | 61.495,23 TL |
| 12 | 5.124,60 TL | 61.495,23 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 61.495,23 TL | 61.495,23 TL |
| 2 | 30.747,62 TL | 61.495,23 TL |
| 3 | 20.498,41 TL | 61.495,23 TL |
| 4 | 15.373,81 TL | 61.495,23 TL |
| 5 | 12.299,05 TL | 61.495,23 TL |
| 6 | 10.249,21 TL | 61.495,23 TL |
| 7 | 8.785,03 TL | 61.495,23 TL |
| 8 | 7.686,90 TL | 61.495,23 TL |
| 9 | 6.832,80 TL | 61.495,23 TL |
| 10 | 6.149,52 TL | 61.495,23 TL |
| 11 | 5.590,48 TL | 61.495,23 TL |
| 12 | 5.124,60 TL | 61.495,23 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 61.495,23 TL | 61.495,23 TL |
| 2 | 30.747,62 TL | 61.495,23 TL |
| 3 | 20.498,41 TL | 61.495,23 TL |
| 4 | 15.373,81 TL | 61.495,23 TL |
| 5 | 12.299,05 TL | 61.495,23 TL |
| 6 | 10.249,21 TL | 61.495,23 TL |
| 7 | 8.785,03 TL | 61.495,23 TL |
| 8 | 7.686,90 TL | 61.495,23 TL |
| 9 | 6.832,80 TL | 61.495,23 TL |
| 10 | 6.149,52 TL | 61.495,23 TL |
| 11 | 5.590,48 TL | 61.495,23 TL |
| 12 | 5.124,60 TL | 61.495,23 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 61.495,23 TL | 61.495,23 TL |
| 2 | 30.747,62 TL | 61.495,23 TL |
| 3 | 20.498,41 TL | 61.495,23 TL |
| 4 | 15.373,81 TL | 61.495,23 TL |
| 5 | 12.299,05 TL | 61.495,23 TL |
| 6 | 10.249,21 TL | 61.495,23 TL |
| 7 | 8.785,03 TL | 61.495,23 TL |
| 8 | 7.686,90 TL | 61.495,23 TL |
| 9 | 6.832,80 TL | 61.495,23 TL |
| 10 | 6.149,52 TL | 61.495,23 TL |
| 11 | 5.590,48 TL | 61.495,23 TL |
| 12 | 5.124,60 TL | 61.495,23 TL |
















