| Marka | APC |
| UPS topolojisi | Hat-Etkileşimli |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 0,9 kVA |
| Çıkış gücü | 480 W |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 170 V |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 280 V |
| Girdi frekansı | 50/60 Hz |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 230 V |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 230 V |
| Üretim sıklığı | 50/60 Hz |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 0.5 Hz |
| Üretim voltajı düzenlemeleri | 10% |
| Otomatik Voltaj Düzenlemeleri | Evet |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 273 J |
| Yenileme yanıt süresi | 6 ms |
| Giriş güç faktörü | 0,53 |
| Gürültü seviyesi | 40 dB |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Sesli alarmlar | Evet |
| Sesli alarm modları | Akü ile çalışırken alarm, Pil değiştirme, Düşük pil alarmı, Aşırı yük alarmı |
| AC çıkış türleri | Tipi F |
| Güç fişi | Tipi F |
| Satış yeri sayısı | 2 AC çıkış(lar) |
| SmartSlot | Hayır |
| SmartConnect port | Hayır |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pil kapasitesi | 9 Ah |
| Pil voltajı | 12 V |
| Batarya ömrü (maks) | 2 Yıl |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 8 Saat |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Form faktörü | Kompakt |
| Ürün rengi | Siyah |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Uluslar arası koruma kodu | IP20 |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CB, CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Pakete dahil kablolar | Giriş güç kablosu |
| Yönetim kartı dahil | Hayır |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Genişlik | 120 mm |
| Derinlik | 355 mm |
| Yükseklik | 160 mm |
| AC çıkış türleri | Tipi F |
| Batarya ömrü (maks) | 2 Yıl |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalışmama yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çıkış gücü | 480 W |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 0,9 kVA |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 230 V |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 230 V |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 40 °C |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 273 J |
| Form faktörü | Kompakt |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 280 V |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 170 V |
| Girdi frekansı | 50/60 Hz |
| Giriş güç faktörü | 0,53 |
| Güç fişi | Tipi F |
| Gürültü seviyesi | 40 dB |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Marka | APC |
| Otomatik Voltaj Düzenlemeleri | Evet |
| Pakete dahil kablolar | Giriş güç kablosu |
| Pil kapasitesi | 9 Ah |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pil voltajı | 12 V |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 8 Saat |
| Satış yeri sayısı | 2 AC çıkış(lar) |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CB, CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Sesli alarm modları | Akü ile çalışırken alarm, Pil değiştirme, Düşük pil alarmı, Aşırı yük alarmı |
| Sesli alarmlar | Evet |
| SmartConnect port | Hayır |
| SmartSlot | Hayır |
| Soğuk başlangıç | Evet |
| Uluslar arası koruma kodu | IP20 |
| UPS topolojisi | Hat-Etkileşimli |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 0.5 Hz |
| Üretim sıklığı | 50/60 Hz |
| Üretim voltajı düzenlemeleri | 10% |
| Ürün rengi | Siyah |
| Yenileme yanıt süresi | 6 ms |
| Yönetim kartı dahil | Hayır |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.371,22 TL | 10.371,22 TL |
| 2 | 5.185,61 TL | 10.371,22 TL |
| 3 | 3.457,07 TL | 10.371,22 TL |
| 4 | 2.592,81 TL | 10.371,22 TL |
| 5 | 2.074,24 TL | 10.371,22 TL |
| 6 | 1.728,54 TL | 10.371,22 TL |
| 7 | 1.481,60 TL | 10.371,22 TL |
| 8 | 1.296,40 TL | 10.371,22 TL |
| 9 | 1.152,36 TL | 10.371,22 TL |
| 10 | 1.037,12 TL | 10.371,22 TL |
| 11 | 942,84 TL | 10.371,22 TL |
| 12 | 864,27 TL | 10.371,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.371,22 TL | 10.371,22 TL |
| 2 | 5.185,61 TL | 10.371,22 TL |
| 3 | 3.457,07 TL | 10.371,22 TL |
| 4 | 2.592,81 TL | 10.371,22 TL |
| 5 | 2.074,24 TL | 10.371,22 TL |
| 6 | 1.728,54 TL | 10.371,22 TL |
| 7 | 1.481,60 TL | 10.371,22 TL |
| 8 | 1.296,40 TL | 10.371,22 TL |
| 9 | 1.152,36 TL | 10.371,22 TL |
| 10 | 1.037,12 TL | 10.371,22 TL |
| 11 | 942,84 TL | 10.371,22 TL |
| 12 | 864,27 TL | 10.371,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.371,22 TL | 10.371,22 TL |
| 2 | 5.185,61 TL | 10.371,22 TL |
| 3 | 3.457,07 TL | 10.371,22 TL |
| 4 | 2.592,81 TL | 10.371,22 TL |
| 5 | 2.074,24 TL | 10.371,22 TL |
| 6 | 1.728,54 TL | 10.371,22 TL |
| 7 | 1.481,60 TL | 10.371,22 TL |
| 8 | 1.296,40 TL | 10.371,22 TL |
| 9 | 1.152,36 TL | 10.371,22 TL |
| 10 | 1.037,12 TL | 10.371,22 TL |
| 11 | 942,84 TL | 10.371,22 TL |
| 12 | 864,27 TL | 10.371,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.371,22 TL | 10.371,22 TL |
| 2 | 5.185,61 TL | 10.371,22 TL |
| 3 | 3.457,07 TL | 10.371,22 TL |
| 4 | 2.592,81 TL | 10.371,22 TL |
| 5 | 2.074,24 TL | 10.371,22 TL |
| 6 | 1.728,54 TL | 10.371,22 TL |
| 7 | 1.481,60 TL | 10.371,22 TL |
| 8 | 1.296,40 TL | 10.371,22 TL |
| 9 | 1.152,36 TL | 10.371,22 TL |
| 10 | 1.037,12 TL | 10.371,22 TL |
| 11 | 942,84 TL | 10.371,22 TL |
| 12 | 864,27 TL | 10.371,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.371,22 TL | 10.371,22 TL |
| 2 | 5.185,61 TL | 10.371,22 TL |
| 3 | 3.457,07 TL | 10.371,22 TL |
| 4 | 2.592,81 TL | 10.371,22 TL |
| 5 | 2.074,24 TL | 10.371,22 TL |
| 6 | 1.728,54 TL | 10.371,22 TL |
| 7 | 1.481,60 TL | 10.371,22 TL |
| 8 | 1.296,40 TL | 10.371,22 TL |
| 9 | 1.152,36 TL | 10.371,22 TL |
| 10 | 1.037,12 TL | 10.371,22 TL |
| 11 | 942,84 TL | 10.371,22 TL |
| 12 | 864,27 TL | 10.371,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.371,22 TL | 10.371,22 TL |
| 2 | 5.185,61 TL | 10.371,22 TL |
| 3 | 3.457,07 TL | 10.371,22 TL |
| 4 | 2.592,81 TL | 10.371,22 TL |
| 5 | 2.074,24 TL | 10.371,22 TL |
| 6 | 1.728,54 TL | 10.371,22 TL |
| 7 | 1.481,60 TL | 10.371,22 TL |
| 8 | 1.296,40 TL | 10.371,22 TL |
| 9 | 1.152,36 TL | 10.371,22 TL |
| 10 | 1.037,12 TL | 10.371,22 TL |
| 11 | 942,84 TL | 10.371,22 TL |
| 12 | 864,27 TL | 10.371,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.371,22 TL | 10.371,22 TL |
| 2 | 5.185,61 TL | 10.371,22 TL |
| 3 | 3.457,07 TL | 10.371,22 TL |
| 4 | 2.592,81 TL | 10.371,22 TL |
| 5 | 2.074,24 TL | 10.371,22 TL |
| 6 | 1.728,54 TL | 10.371,22 TL |
| 7 | 1.481,60 TL | 10.371,22 TL |
| 8 | 1.296,40 TL | 10.371,22 TL |
| 9 | 1.152,36 TL | 10.371,22 TL |
| 10 | 1.037,12 TL | 10.371,22 TL |
| 11 | 942,84 TL | 10.371,22 TL |
| 12 | 864,27 TL | 10.371,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.371,22 TL | 10.371,22 TL |
| 2 | 5.185,61 TL | 10.371,22 TL |
| 3 | 3.457,07 TL | 10.371,22 TL |
| 4 | 2.592,81 TL | 10.371,22 TL |
| 5 | 2.074,24 TL | 10.371,22 TL |
| 6 | 1.728,54 TL | 10.371,22 TL |
| 7 | 1.481,60 TL | 10.371,22 TL |
| 8 | 1.296,40 TL | 10.371,22 TL |
| 9 | 1.152,36 TL | 10.371,22 TL |
| 10 | 1.037,12 TL | 10.371,22 TL |
| 11 | 942,84 TL | 10.371,22 TL |
| 12 | 864,27 TL | 10.371,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.371,22 TL | 10.371,22 TL |
| 2 | 5.185,61 TL | 10.371,22 TL |
| 3 | 3.457,07 TL | 10.371,22 TL |
| 4 | 2.592,81 TL | 10.371,22 TL |
| 5 | 2.074,24 TL | 10.371,22 TL |
| 6 | 1.728,54 TL | 10.371,22 TL |
| 7 | 1.481,60 TL | 10.371,22 TL |
| 8 | 1.296,40 TL | 10.371,22 TL |
| 9 | 1.152,36 TL | 10.371,22 TL |
| 10 | 1.037,12 TL | 10.371,22 TL |
| 11 | 942,84 TL | 10.371,22 TL |
| 12 | 864,27 TL | 10.371,22 TL |





















