| Marka | APC |
| UPS topolojisi | Hat-Etkileşimli |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 1,6 kVA |
| Çıkış gücü | 900 W |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 140 V |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 300 V |
| Girdi frekansı | 50/60 Hz |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 230 V |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 230 V |
| Üretim sıklığı | 50/60 Hz |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 0.5 Hz |
| Üretim voltajı düzenlemeleri | 10% |
| Otomatik Voltaj Düzenlemeleri | Evet |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 273 J |
| Yenileme yanıt süresi | 6 ms |
| Giriş güç faktörü | 0,56 |
| Gürültü seviyesi | 40 dB |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Sesli alarmlar | Evet |
| Sesli alarm modları | Düşük pil alarmı |
| AC çıkış türleri | Tipi F |
| Güç fişi | Tipi F |
| Satış yeri sayısı | 4 AC çıkış(lar) |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 1 |
| USB port tipi | B tipi USB |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 2 |
| SmartSlot | Hayır |
| SmartConnect port | Hayır |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 1 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 6,5 dakika |
| Batarya ömrü (maks) | 2 Yıl |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 8 Saat |
| Form faktörü | Kompakt |
| Ürün rengi | Siyah |
| Kablo uzunluğu | 1,2 m |
| Dahili fan | Evet |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Uluslar arası koruma kodu | IP20 |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 |
| Pakete dahil kablolar | Giriş güç kablosu |
| AC çıkış türleri | Tipi F |
| Aynı anda bağlı cihaz sayısı (maksimum) | 2 |
| Batarya ömrü (maks) | 2 Yıl |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Çalışma yüksekliği | 0 - 3000 m |
| Çalıştırma nem aralığı | 0 - 95% |
| Çıkış gücü | 900 W |
| Çıkış gücü kapasitesi (VA) | 1,6 kVA |
| Çıktı çalışma voltajı (maksimum) | 230 V |
| Çıktı çalışma voltajı (minimum) | 230 V |
| Dahili fan | Evet |
| Dalga biçimi | Sinüs |
| Dalgalanma koruması | Evet |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -15 - 40 °C |
| Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı | 273 J |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 2 |
| Form faktörü | Kompakt |
| Girdi çalışma voltajı (maksimum) | 300 V |
| Girdi çalışma voltajı (minimum) | 140 V |
| Girdi frekansı | 50/60 Hz |
| Giriş güç faktörü | 0,56 |
| Güç fişi | Tipi F |
| Gürültü seviyesi | 40 dB |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Kablo uzunluğu | 1,2 m |
| Marka | APC |
| Otomatik Voltaj Düzenlemeleri | Evet |
| Pil teknolojisi | Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA) |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 8 Saat |
| Satış yeri sayısı | 4 AC çıkış(lar) |
| Sesli alarm modları | Düşük pil alarmı |
| Sesli alarmlar | Evet |
| SmartConnect port | Hayır |
| SmartSlot | Hayır |
| Tipik tam dolu yedekleme zamanı | 1 dakika |
| Tipik yarı dolu yedekleme zamanı | 6,5 dakika |
| Uluslar arası koruma kodu | IP20 |
| UPS topolojisi | Hat-Etkileşimli |
| Üretim frekansı düzenlemeleri | 0.5 Hz |
| Üretim sıklığı | 50/60 Hz |
| Üretim voltajı düzenlemeleri | 10% |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 1 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB port tipi | B tipi USB |
| Yenileme yanıt süresi | 6 ms |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.845,88 TL | 18.845,88 TL |
| 2 | 9.422,94 TL | 18.845,88 TL |
| 3 | 6.281,96 TL | 18.845,88 TL |
| 4 | 4.711,47 TL | 18.845,88 TL |
| 5 | 3.769,18 TL | 18.845,88 TL |
| 6 | 3.140,98 TL | 18.845,88 TL |
| 7 | 2.692,27 TL | 18.845,88 TL |
| 8 | 2.355,73 TL | 18.845,88 TL |
| 9 | 2.093,99 TL | 18.845,88 TL |
| 10 | 1.884,59 TL | 18.845,88 TL |
| 11 | 1.713,26 TL | 18.845,88 TL |
| 12 | 1.570,49 TL | 18.845,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.845,88 TL | 18.845,88 TL |
| 2 | 9.422,94 TL | 18.845,88 TL |
| 3 | 6.281,96 TL | 18.845,88 TL |
| 4 | 4.711,47 TL | 18.845,88 TL |
| 5 | 3.769,18 TL | 18.845,88 TL |
| 6 | 3.140,98 TL | 18.845,88 TL |
| 7 | 2.692,27 TL | 18.845,88 TL |
| 8 | 2.355,73 TL | 18.845,88 TL |
| 9 | 2.093,99 TL | 18.845,88 TL |
| 10 | 1.884,59 TL | 18.845,88 TL |
| 11 | 1.713,26 TL | 18.845,88 TL |
| 12 | 1.570,49 TL | 18.845,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.845,88 TL | 18.845,88 TL |
| 2 | 9.422,94 TL | 18.845,88 TL |
| 3 | 6.281,96 TL | 18.845,88 TL |
| 4 | 4.711,47 TL | 18.845,88 TL |
| 5 | 3.769,18 TL | 18.845,88 TL |
| 6 | 3.140,98 TL | 18.845,88 TL |
| 7 | 2.692,27 TL | 18.845,88 TL |
| 8 | 2.355,73 TL | 18.845,88 TL |
| 9 | 2.093,99 TL | 18.845,88 TL |
| 10 | 1.884,59 TL | 18.845,88 TL |
| 11 | 1.713,26 TL | 18.845,88 TL |
| 12 | 1.570,49 TL | 18.845,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.845,88 TL | 18.845,88 TL |
| 2 | 9.422,94 TL | 18.845,88 TL |
| 3 | 6.281,96 TL | 18.845,88 TL |
| 4 | 4.711,47 TL | 18.845,88 TL |
| 5 | 3.769,18 TL | 18.845,88 TL |
| 6 | 3.140,98 TL | 18.845,88 TL |
| 7 | 2.692,27 TL | 18.845,88 TL |
| 8 | 2.355,73 TL | 18.845,88 TL |
| 9 | 2.093,99 TL | 18.845,88 TL |
| 10 | 1.884,59 TL | 18.845,88 TL |
| 11 | 1.713,26 TL | 18.845,88 TL |
| 12 | 1.570,49 TL | 18.845,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.845,88 TL | 18.845,88 TL |
| 2 | 9.422,94 TL | 18.845,88 TL |
| 3 | 6.281,96 TL | 18.845,88 TL |
| 4 | 4.711,47 TL | 18.845,88 TL |
| 5 | 3.769,18 TL | 18.845,88 TL |
| 6 | 3.140,98 TL | 18.845,88 TL |
| 7 | 2.692,27 TL | 18.845,88 TL |
| 8 | 2.355,73 TL | 18.845,88 TL |
| 9 | 2.093,99 TL | 18.845,88 TL |
| 10 | 1.884,59 TL | 18.845,88 TL |
| 11 | 1.713,26 TL | 18.845,88 TL |
| 12 | 1.570,49 TL | 18.845,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.845,88 TL | 18.845,88 TL |
| 2 | 9.422,94 TL | 18.845,88 TL |
| 3 | 6.281,96 TL | 18.845,88 TL |
| 4 | 4.711,47 TL | 18.845,88 TL |
| 5 | 3.769,18 TL | 18.845,88 TL |
| 6 | 3.140,98 TL | 18.845,88 TL |
| 7 | 2.692,27 TL | 18.845,88 TL |
| 8 | 2.355,73 TL | 18.845,88 TL |
| 9 | 2.093,99 TL | 18.845,88 TL |
| 10 | 1.884,59 TL | 18.845,88 TL |
| 11 | 1.713,26 TL | 18.845,88 TL |
| 12 | 1.570,49 TL | 18.845,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.845,88 TL | 18.845,88 TL |
| 2 | 9.422,94 TL | 18.845,88 TL |
| 3 | 6.281,96 TL | 18.845,88 TL |
| 4 | 4.711,47 TL | 18.845,88 TL |
| 5 | 3.769,18 TL | 18.845,88 TL |
| 6 | 3.140,98 TL | 18.845,88 TL |
| 7 | 2.692,27 TL | 18.845,88 TL |
| 8 | 2.355,73 TL | 18.845,88 TL |
| 9 | 2.093,99 TL | 18.845,88 TL |
| 10 | 1.884,59 TL | 18.845,88 TL |
| 11 | 1.713,26 TL | 18.845,88 TL |
| 12 | 1.570,49 TL | 18.845,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.845,88 TL | 18.845,88 TL |
| 2 | 9.422,94 TL | 18.845,88 TL |
| 3 | 6.281,96 TL | 18.845,88 TL |
| 4 | 4.711,47 TL | 18.845,88 TL |
| 5 | 3.769,18 TL | 18.845,88 TL |
| 6 | 3.140,98 TL | 18.845,88 TL |
| 7 | 2.692,27 TL | 18.845,88 TL |
| 8 | 2.355,73 TL | 18.845,88 TL |
| 9 | 2.093,99 TL | 18.845,88 TL |
| 10 | 1.884,59 TL | 18.845,88 TL |
| 11 | 1.713,26 TL | 18.845,88 TL |
| 12 | 1.570,49 TL | 18.845,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.845,88 TL | 18.845,88 TL |
| 2 | 9.422,94 TL | 18.845,88 TL |
| 3 | 6.281,96 TL | 18.845,88 TL |
| 4 | 4.711,47 TL | 18.845,88 TL |
| 5 | 3.769,18 TL | 18.845,88 TL |
| 6 | 3.140,98 TL | 18.845,88 TL |
| 7 | 2.692,27 TL | 18.845,88 TL |
| 8 | 2.355,73 TL | 18.845,88 TL |
| 9 | 2.093,99 TL | 18.845,88 TL |
| 10 | 1.884,59 TL | 18.845,88 TL |
| 11 | 1.713,26 TL | 18.845,88 TL |
| 12 | 1.570,49 TL | 18.845,88 TL |





















