| Marka | TARGUS |
| Maksimum ekran boyutu | 40,6 cm (16") |
| Kılıf tipi | Evrak çantası |
| Malzeme | Polyester |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Genişlik | 90 mm |
| Derinlik | 390 mm |
| Yükseklik | 360 mm |
| Ağırlık | 650 g |
| Dizüstü bölme boyutları (W x D x H) | 370 x 40 x 310 mm |
| Ambalaj genişliği | 80 mm |
| Ambalaj derinliği | 420 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 365 mm |
| Paket ağırlığı | 680 g |
| Palet başına miktar | 110 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
| Ana karton genişliği | 445 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 795 mm |
| Ana karton uzunluğu | 375 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 8,19 kg |
| Mastır karton başına miktar | 10 adet |
| Minimum ekran boyutu uygunluğu | 39,1 cm (15.4") |
| Açıklama Diğer | Ofismlz |
| Açıklama Diğer | Ofismlz |
| Ağırlık | 650 g |
| Ambalaj derinliği | 420 mm |
| Ambalaj genişliği | 80 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 365 mm |
| Ana karton genişliği | 445 mm |
| Ana karton uzunluğu | 375 mm |
| Derinlik | 390 mm |
| Dizüstü bölme boyutları (W x D x H) | 370 x 40 x 310 mm |
| Genişlik | 90 mm |
| Kılıf tipi | Evrak çantası |
| Maksimum ekran boyutu | 40,6 cm (16") |
| Malzeme | Polyester |
| Marka | TARGUS |
| Mastır karton ağırlığı | 8,19 kg |
| Mastır karton başına miktar | 10 adet |
| Mastır karton uzunluğu | 795 mm |
| Minimum ekran boyutu uygunluğu | 39,1 cm (15.4") |
| Paket ağırlığı | 680 g |
| Palet başına miktar | 110 adet |
| Ürünün ana rengi | Siyah |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
| Yükseklik | 360 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.071,58 TL | 3.071,58 TL |
| 2 | 1.535,79 TL | 3.071,58 TL |
| 3 | 1.023,86 TL | 3.071,58 TL |
| 4 | 767,89 TL | 3.071,58 TL |
| 5 | 614,32 TL | 3.071,58 TL |
| 6 | 511,93 TL | 3.071,58 TL |
| 7 | 438,80 TL | 3.071,58 TL |
| 8 | 383,95 TL | 3.071,58 TL |
| 9 | 341,29 TL | 3.071,58 TL |
| 10 | 307,16 TL | 3.071,58 TL |
| 11 | 279,23 TL | 3.071,58 TL |
| 12 | 255,96 TL | 3.071,58 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.071,58 TL | 3.071,58 TL |
| 2 | 1.535,79 TL | 3.071,58 TL |
| 3 | 1.023,86 TL | 3.071,58 TL |
| 4 | 767,89 TL | 3.071,58 TL |
| 5 | 614,32 TL | 3.071,58 TL |
| 6 | 511,93 TL | 3.071,58 TL |
| 7 | 438,80 TL | 3.071,58 TL |
| 8 | 383,95 TL | 3.071,58 TL |
| 9 | 341,29 TL | 3.071,58 TL |
| 10 | 307,16 TL | 3.071,58 TL |
| 11 | 279,23 TL | 3.071,58 TL |
| 12 | 255,96 TL | 3.071,58 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.071,58 TL | 3.071,58 TL |
| 2 | 1.535,79 TL | 3.071,58 TL |
| 3 | 1.023,86 TL | 3.071,58 TL |
| 4 | 767,89 TL | 3.071,58 TL |
| 5 | 614,32 TL | 3.071,58 TL |
| 6 | 511,93 TL | 3.071,58 TL |
| 7 | 438,80 TL | 3.071,58 TL |
| 8 | 383,95 TL | 3.071,58 TL |
| 9 | 341,29 TL | 3.071,58 TL |
| 10 | 307,16 TL | 3.071,58 TL |
| 11 | 279,23 TL | 3.071,58 TL |
| 12 | 255,96 TL | 3.071,58 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.071,58 TL | 3.071,58 TL |
| 2 | 1.535,79 TL | 3.071,58 TL |
| 3 | 1.023,86 TL | 3.071,58 TL |
| 4 | 767,89 TL | 3.071,58 TL |
| 5 | 614,32 TL | 3.071,58 TL |
| 6 | 511,93 TL | 3.071,58 TL |
| 7 | 438,80 TL | 3.071,58 TL |
| 8 | 383,95 TL | 3.071,58 TL |
| 9 | 341,29 TL | 3.071,58 TL |
| 10 | 307,16 TL | 3.071,58 TL |
| 11 | 279,23 TL | 3.071,58 TL |
| 12 | 255,96 TL | 3.071,58 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.071,58 TL | 3.071,58 TL |
| 2 | 1.535,79 TL | 3.071,58 TL |
| 3 | 1.023,86 TL | 3.071,58 TL |
| 4 | 767,89 TL | 3.071,58 TL |
| 5 | 614,32 TL | 3.071,58 TL |
| 6 | 511,93 TL | 3.071,58 TL |
| 7 | 438,80 TL | 3.071,58 TL |
| 8 | 383,95 TL | 3.071,58 TL |
| 9 | 341,29 TL | 3.071,58 TL |
| 10 | 307,16 TL | 3.071,58 TL |
| 11 | 279,23 TL | 3.071,58 TL |
| 12 | 255,96 TL | 3.071,58 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.071,58 TL | 3.071,58 TL |
| 2 | 1.535,79 TL | 3.071,58 TL |
| 3 | 1.023,86 TL | 3.071,58 TL |
| 4 | 767,89 TL | 3.071,58 TL |
| 5 | 614,32 TL | 3.071,58 TL |
| 6 | 511,93 TL | 3.071,58 TL |
| 7 | 438,80 TL | 3.071,58 TL |
| 8 | 383,95 TL | 3.071,58 TL |
| 9 | 341,29 TL | 3.071,58 TL |
| 10 | 307,16 TL | 3.071,58 TL |
| 11 | 279,23 TL | 3.071,58 TL |
| 12 | 255,96 TL | 3.071,58 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.071,58 TL | 3.071,58 TL |
| 2 | 1.535,79 TL | 3.071,58 TL |
| 3 | 1.023,86 TL | 3.071,58 TL |
| 4 | 767,89 TL | 3.071,58 TL |
| 5 | 614,32 TL | 3.071,58 TL |
| 6 | 511,93 TL | 3.071,58 TL |
| 7 | 438,80 TL | 3.071,58 TL |
| 8 | 383,95 TL | 3.071,58 TL |
| 9 | 341,29 TL | 3.071,58 TL |
| 10 | 307,16 TL | 3.071,58 TL |
| 11 | 279,23 TL | 3.071,58 TL |
| 12 | 255,96 TL | 3.071,58 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.071,58 TL | 3.071,58 TL |
| 2 | 1.535,79 TL | 3.071,58 TL |
| 3 | 1.023,86 TL | 3.071,58 TL |
| 4 | 767,89 TL | 3.071,58 TL |
| 5 | 614,32 TL | 3.071,58 TL |
| 6 | 511,93 TL | 3.071,58 TL |
| 7 | 438,80 TL | 3.071,58 TL |
| 8 | 383,95 TL | 3.071,58 TL |
| 9 | 341,29 TL | 3.071,58 TL |
| 10 | 307,16 TL | 3.071,58 TL |
| 11 | 279,23 TL | 3.071,58 TL |
| 12 | 255,96 TL | 3.071,58 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.071,58 TL | 3.071,58 TL |
| 2 | 1.535,79 TL | 3.071,58 TL |
| 3 | 1.023,86 TL | 3.071,58 TL |
| 4 | 767,89 TL | 3.071,58 TL |
| 5 | 614,32 TL | 3.071,58 TL |
| 6 | 511,93 TL | 3.071,58 TL |
| 7 | 438,80 TL | 3.071,58 TL |
| 8 | 383,95 TL | 3.071,58 TL |
| 9 | 341,29 TL | 3.071,58 TL |
| 10 | 307,16 TL | 3.071,58 TL |
| 11 | 279,23 TL | 3.071,58 TL |
| 12 | 255,96 TL | 3.071,58 TL |





















