| Marka | HP |
| Maksimum ekran boyutu | 40,9 cm (16.1") |
| Kılıf tipi | Sırt çantası |
| Malzeme | Polyester |
| Ürünün ana rengi | Gri |
| Uyumlu markalar | Evrensel |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Renk adı | Odyssey gray |
| Uyumluluk | 16 inç diyagonal boyuta kadar çoğu dizüstü bilgisayar için uygundur |
| Araba tutma askısı | Evet |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Menşe ülkesi | Endonezya |
| HP segmenti | Ev |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Genişlik | 310 mm |
| Derinlik | 155 mm |
| Yükseklik | 440 mm |
| Ağırlık | 570 g |
| Ses | 21 l |
| Ambalaj genişliği | 310 mm |
| Ambalaj derinliği | 155 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 440 mm |
| Paket ağırlığı | 604 g |
| Paletteki karton sayısı | 20 adet |
| Katman başına karton sayısı | 4 adet |
| Palet ağırlığı | 161,2 kg |
| Su geçirmez | Evet |
| Kutu içeriği | Sırt Çantası |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ağırlık | 570 g |
| Ambalaj derinliği | 155 mm |
| Ambalaj genişliği | 310 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 440 mm |
| Araba tutma askısı | Evet |
| Derinlik | 155 mm |
| Genişlik | 310 mm |
| HP segmenti | Ev |
| Katman başına karton sayısı | 4 adet |
| Kılıf tipi | Sırt çantası |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Kutu içeriği | Sırt Çantası |
| Maksimum ekran boyutu | 40,9 cm (16.1") |
| Malzeme | Polyester |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Endonezya |
| Paket ağırlığı | 604 g |
| Palet ağırlığı | 161,2 kg |
| Paletteki karton sayısı | 20 adet |
| Renk adı | Odyssey gray |
| Ses | 21 l |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | Forest Stewardship Council (FSC) |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ürünün ana rengi | Gri |
| Uyumlu markalar | Evrensel |
| Uyumluluk | 16 inç diyagonal boyuta kadar çoğu dizüstü bilgisayar için uygundur |
| Yükseklik | 440 mm |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.336,27 TL | 2.336,27 TL |
| 2 | 1.168,13 TL | 2.336,27 TL |
| 3 | 778,76 TL | 2.336,27 TL |
| 4 | 584,07 TL | 2.336,27 TL |
| 5 | 467,25 TL | 2.336,27 TL |
| 6 | 389,38 TL | 2.336,27 TL |
| 7 | 333,75 TL | 2.336,27 TL |
| 8 | 292,03 TL | 2.336,27 TL |
| 9 | 259,59 TL | 2.336,27 TL |
| 10 | 233,63 TL | 2.336,27 TL |
| 11 | 212,39 TL | 2.336,27 TL |
| 12 | 194,69 TL | 2.336,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.336,27 TL | 2.336,27 TL |
| 2 | 1.168,13 TL | 2.336,27 TL |
| 3 | 778,76 TL | 2.336,27 TL |
| 4 | 584,07 TL | 2.336,27 TL |
| 5 | 467,25 TL | 2.336,27 TL |
| 6 | 389,38 TL | 2.336,27 TL |
| 7 | 333,75 TL | 2.336,27 TL |
| 8 | 292,03 TL | 2.336,27 TL |
| 9 | 259,59 TL | 2.336,27 TL |
| 10 | 233,63 TL | 2.336,27 TL |
| 11 | 212,39 TL | 2.336,27 TL |
| 12 | 194,69 TL | 2.336,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.336,27 TL | 2.336,27 TL |
| 2 | 1.168,13 TL | 2.336,27 TL |
| 3 | 778,76 TL | 2.336,27 TL |
| 4 | 584,07 TL | 2.336,27 TL |
| 5 | 467,25 TL | 2.336,27 TL |
| 6 | 389,38 TL | 2.336,27 TL |
| 7 | 333,75 TL | 2.336,27 TL |
| 8 | 292,03 TL | 2.336,27 TL |
| 9 | 259,59 TL | 2.336,27 TL |
| 10 | 233,63 TL | 2.336,27 TL |
| 11 | 212,39 TL | 2.336,27 TL |
| 12 | 194,69 TL | 2.336,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.336,27 TL | 2.336,27 TL |
| 2 | 1.168,13 TL | 2.336,27 TL |
| 3 | 778,76 TL | 2.336,27 TL |
| 4 | 584,07 TL | 2.336,27 TL |
| 5 | 467,25 TL | 2.336,27 TL |
| 6 | 389,38 TL | 2.336,27 TL |
| 7 | 333,75 TL | 2.336,27 TL |
| 8 | 292,03 TL | 2.336,27 TL |
| 9 | 259,59 TL | 2.336,27 TL |
| 10 | 233,63 TL | 2.336,27 TL |
| 11 | 212,39 TL | 2.336,27 TL |
| 12 | 194,69 TL | 2.336,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.336,27 TL | 2.336,27 TL |
| 2 | 1.168,13 TL | 2.336,27 TL |
| 3 | 778,76 TL | 2.336,27 TL |
| 4 | 584,07 TL | 2.336,27 TL |
| 5 | 467,25 TL | 2.336,27 TL |
| 6 | 389,38 TL | 2.336,27 TL |
| 7 | 333,75 TL | 2.336,27 TL |
| 8 | 292,03 TL | 2.336,27 TL |
| 9 | 259,59 TL | 2.336,27 TL |
| 10 | 233,63 TL | 2.336,27 TL |
| 11 | 212,39 TL | 2.336,27 TL |
| 12 | 194,69 TL | 2.336,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.336,27 TL | 2.336,27 TL |
| 2 | 1.168,13 TL | 2.336,27 TL |
| 3 | 778,76 TL | 2.336,27 TL |
| 4 | 584,07 TL | 2.336,27 TL |
| 5 | 467,25 TL | 2.336,27 TL |
| 6 | 389,38 TL | 2.336,27 TL |
| 7 | 333,75 TL | 2.336,27 TL |
| 8 | 292,03 TL | 2.336,27 TL |
| 9 | 259,59 TL | 2.336,27 TL |
| 10 | 233,63 TL | 2.336,27 TL |
| 11 | 212,39 TL | 2.336,27 TL |
| 12 | 194,69 TL | 2.336,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.336,27 TL | 2.336,27 TL |
| 2 | 1.168,13 TL | 2.336,27 TL |
| 3 | 778,76 TL | 2.336,27 TL |
| 4 | 584,07 TL | 2.336,27 TL |
| 5 | 467,25 TL | 2.336,27 TL |
| 6 | 389,38 TL | 2.336,27 TL |
| 7 | 333,75 TL | 2.336,27 TL |
| 8 | 292,03 TL | 2.336,27 TL |
| 9 | 259,59 TL | 2.336,27 TL |
| 10 | 233,63 TL | 2.336,27 TL |
| 11 | 212,39 TL | 2.336,27 TL |
| 12 | 194,69 TL | 2.336,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.336,27 TL | 2.336,27 TL |
| 2 | 1.168,13 TL | 2.336,27 TL |
| 3 | 778,76 TL | 2.336,27 TL |
| 4 | 584,07 TL | 2.336,27 TL |
| 5 | 467,25 TL | 2.336,27 TL |
| 6 | 389,38 TL | 2.336,27 TL |
| 7 | 333,75 TL | 2.336,27 TL |
| 8 | 292,03 TL | 2.336,27 TL |
| 9 | 259,59 TL | 2.336,27 TL |
| 10 | 233,63 TL | 2.336,27 TL |
| 11 | 212,39 TL | 2.336,27 TL |
| 12 | 194,69 TL | 2.336,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.336,27 TL | 2.336,27 TL |
| 2 | 1.168,13 TL | 2.336,27 TL |
| 3 | 778,76 TL | 2.336,27 TL |
| 4 | 584,07 TL | 2.336,27 TL |
| 5 | 467,25 TL | 2.336,27 TL |
| 6 | 389,38 TL | 2.336,27 TL |
| 7 | 333,75 TL | 2.336,27 TL |
| 8 | 292,03 TL | 2.336,27 TL |
| 9 | 259,59 TL | 2.336,27 TL |
| 10 | 233,63 TL | 2.336,27 TL |
| 11 | 212,39 TL | 2.336,27 TL |
| 12 | 194,69 TL | 2.336,27 TL |



















