| Marka | HP |
| Maksimum ekran boyutu | 39,6 cm (15.6") |
| Kılıf tipi | Sırt çantası |
| Malzeme | Polyester |
| Ürünün ana rengi | Mavi, Gri |
| Renk adı | Gray |
| Uyumluluk | Çoğu 39,6 cm (15,6 inç) diyagonal dizüstü bilgisayar sığar. |
| Tablet yuvası | Evet |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Menşe ülkesi | Çin, Endonezya |
| HP segmenti | Ev |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | %100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik; LDPE çanta %100 geri dönüştürülmüş plastik içerir; %100 geri dönüştürülmüş kağıt hamurundan üretilmiş askı etiketi |
| Genişlik | 290 mm |
| Derinlik | 240 mm |
| Yükseklik | 420 mm |
| Ağırlık | 510 g |
| Ses | 18 l |
| Ambalaj genişliği | 290 mm |
| Ambalaj derinliği | 160 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 420 mm |
| Paket ağırlığı | 510 g |
| Paletteki karton sayısı | 24 adet |
| Katman başına karton sayısı | 6 adet |
| Palet ağırlığı | 162,4 kg |
| Tutacak(lar) | Evet |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548661091 |
| Kutu içeriği | Belgeler; Sırt Çantası |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ağırlık | 510 g |
| Ambalaj derinliği | 160 mm |
| Ambalaj genişliği | 290 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 420 mm |
| Derinlik | 240 mm |
| Genişlik | 290 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548661091 |
| HP segmenti | Ev |
| Katman başına karton sayısı | 6 adet |
| Kılıf tipi | Sırt çantası |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Kutu içeriği | Belgeler; Sırt Çantası |
| Maksimum ekran boyutu | 39,6 cm (15.6") |
| Malzeme | Polyester |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin, Endonezya |
| Paket ağırlığı | 510 g |
| Palet ağırlığı | 162,4 kg |
| Paletteki karton sayısı | 24 adet |
| Renk adı | Gray |
| Ses | 18 l |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | %100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik; LDPE çanta %100 geri dönüştürülmüş plastik içerir; %100 geri dönüştürülmüş kağıt hamurundan üretilmiş askı etiketi |
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| Tablet yuvası | Evet |
| Tutacak(lar) | Evet |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ürünün ana rengi | Mavi, Gri |
| Uyumluluk | Çoğu 39,6 cm (15,6 inç) diyagonal dizüstü bilgisayar sığar. |
| Yükseklik | 420 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.293,86 TL | 2.293,86 TL |
| 2 | 1.146,93 TL | 2.293,86 TL |
| 3 | 764,62 TL | 2.293,86 TL |
| 4 | 573,46 TL | 2.293,86 TL |
| 5 | 458,77 TL | 2.293,86 TL |
| 6 | 382,31 TL | 2.293,86 TL |
| 7 | 327,69 TL | 2.293,86 TL |
| 8 | 286,73 TL | 2.293,86 TL |
| 9 | 254,87 TL | 2.293,86 TL |
| 10 | 229,39 TL | 2.293,86 TL |
| 11 | 208,53 TL | 2.293,86 TL |
| 12 | 191,15 TL | 2.293,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.293,86 TL | 2.293,86 TL |
| 2 | 1.146,93 TL | 2.293,86 TL |
| 3 | 764,62 TL | 2.293,86 TL |
| 4 | 573,46 TL | 2.293,86 TL |
| 5 | 458,77 TL | 2.293,86 TL |
| 6 | 382,31 TL | 2.293,86 TL |
| 7 | 327,69 TL | 2.293,86 TL |
| 8 | 286,73 TL | 2.293,86 TL |
| 9 | 254,87 TL | 2.293,86 TL |
| 10 | 229,39 TL | 2.293,86 TL |
| 11 | 208,53 TL | 2.293,86 TL |
| 12 | 191,15 TL | 2.293,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.293,86 TL | 2.293,86 TL |
| 2 | 1.146,93 TL | 2.293,86 TL |
| 3 | 764,62 TL | 2.293,86 TL |
| 4 | 573,46 TL | 2.293,86 TL |
| 5 | 458,77 TL | 2.293,86 TL |
| 6 | 382,31 TL | 2.293,86 TL |
| 7 | 327,69 TL | 2.293,86 TL |
| 8 | 286,73 TL | 2.293,86 TL |
| 9 | 254,87 TL | 2.293,86 TL |
| 10 | 229,39 TL | 2.293,86 TL |
| 11 | 208,53 TL | 2.293,86 TL |
| 12 | 191,15 TL | 2.293,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.293,86 TL | 2.293,86 TL |
| 2 | 1.146,93 TL | 2.293,86 TL |
| 3 | 764,62 TL | 2.293,86 TL |
| 4 | 573,46 TL | 2.293,86 TL |
| 5 | 458,77 TL | 2.293,86 TL |
| 6 | 382,31 TL | 2.293,86 TL |
| 7 | 327,69 TL | 2.293,86 TL |
| 8 | 286,73 TL | 2.293,86 TL |
| 9 | 254,87 TL | 2.293,86 TL |
| 10 | 229,39 TL | 2.293,86 TL |
| 11 | 208,53 TL | 2.293,86 TL |
| 12 | 191,15 TL | 2.293,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.293,86 TL | 2.293,86 TL |
| 2 | 1.146,93 TL | 2.293,86 TL |
| 3 | 764,62 TL | 2.293,86 TL |
| 4 | 573,46 TL | 2.293,86 TL |
| 5 | 458,77 TL | 2.293,86 TL |
| 6 | 382,31 TL | 2.293,86 TL |
| 7 | 327,69 TL | 2.293,86 TL |
| 8 | 286,73 TL | 2.293,86 TL |
| 9 | 254,87 TL | 2.293,86 TL |
| 10 | 229,39 TL | 2.293,86 TL |
| 11 | 208,53 TL | 2.293,86 TL |
| 12 | 191,15 TL | 2.293,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.293,86 TL | 2.293,86 TL |
| 2 | 1.146,93 TL | 2.293,86 TL |
| 3 | 764,62 TL | 2.293,86 TL |
| 4 | 573,46 TL | 2.293,86 TL |
| 5 | 458,77 TL | 2.293,86 TL |
| 6 | 382,31 TL | 2.293,86 TL |
| 7 | 327,69 TL | 2.293,86 TL |
| 8 | 286,73 TL | 2.293,86 TL |
| 9 | 254,87 TL | 2.293,86 TL |
| 10 | 229,39 TL | 2.293,86 TL |
| 11 | 208,53 TL | 2.293,86 TL |
| 12 | 191,15 TL | 2.293,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.293,86 TL | 2.293,86 TL |
| 2 | 1.146,93 TL | 2.293,86 TL |
| 3 | 764,62 TL | 2.293,86 TL |
| 4 | 573,46 TL | 2.293,86 TL |
| 5 | 458,77 TL | 2.293,86 TL |
| 6 | 382,31 TL | 2.293,86 TL |
| 7 | 327,69 TL | 2.293,86 TL |
| 8 | 286,73 TL | 2.293,86 TL |
| 9 | 254,87 TL | 2.293,86 TL |
| 10 | 229,39 TL | 2.293,86 TL |
| 11 | 208,53 TL | 2.293,86 TL |
| 12 | 191,15 TL | 2.293,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.293,86 TL | 2.293,86 TL |
| 2 | 1.146,93 TL | 2.293,86 TL |
| 3 | 764,62 TL | 2.293,86 TL |
| 4 | 573,46 TL | 2.293,86 TL |
| 5 | 458,77 TL | 2.293,86 TL |
| 6 | 382,31 TL | 2.293,86 TL |
| 7 | 327,69 TL | 2.293,86 TL |
| 8 | 286,73 TL | 2.293,86 TL |
| 9 | 254,87 TL | 2.293,86 TL |
| 10 | 229,39 TL | 2.293,86 TL |
| 11 | 208,53 TL | 2.293,86 TL |
| 12 | 191,15 TL | 2.293,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.293,86 TL | 2.293,86 TL |
| 2 | 1.146,93 TL | 2.293,86 TL |
| 3 | 764,62 TL | 2.293,86 TL |
| 4 | 573,46 TL | 2.293,86 TL |
| 5 | 458,77 TL | 2.293,86 TL |
| 6 | 382,31 TL | 2.293,86 TL |
| 7 | 327,69 TL | 2.293,86 TL |
| 8 | 286,73 TL | 2.293,86 TL |
| 9 | 254,87 TL | 2.293,86 TL |
| 10 | 229,39 TL | 2.293,86 TL |
| 11 | 208,53 TL | 2.293,86 TL |
| 12 | 191,15 TL | 2.293,86 TL |



















