| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 64 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Tak ve kullan | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Şifre koruması | Evet |
| Genişlik | 13,2 mm |
| Derinlik | 42,4 mm |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Ağırlık | 4,5 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ağırlık | 4,5 g |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Derinlik | 42,4 mm |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Genişlik | 13,2 mm |
| Kapasite | 64 GB |
| Marka | SANDISK |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Şifre koruması | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.713,99 TL | 1.713,99 TL |
| 2 | 857,00 TL | 1.713,99 TL |
| 3 | 571,33 TL | 1.713,99 TL |
| 4 | 428,50 TL | 1.713,99 TL |
| 5 | 342,80 TL | 1.713,99 TL |
| 6 | 285,67 TL | 1.713,99 TL |
| 7 | 244,86 TL | 1.713,99 TL |
| 8 | 214,25 TL | 1.713,99 TL |
| 9 | 190,44 TL | 1.713,99 TL |
| 10 | 171,40 TL | 1.713,99 TL |
| 11 | 155,82 TL | 1.713,99 TL |
| 12 | 142,83 TL | 1.713,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.713,99 TL | 1.713,99 TL |
| 2 | 857,00 TL | 1.713,99 TL |
| 3 | 571,33 TL | 1.713,99 TL |
| 4 | 428,50 TL | 1.713,99 TL |
| 5 | 342,80 TL | 1.713,99 TL |
| 6 | 285,67 TL | 1.713,99 TL |
| 7 | 244,86 TL | 1.713,99 TL |
| 8 | 214,25 TL | 1.713,99 TL |
| 9 | 190,44 TL | 1.713,99 TL |
| 10 | 171,40 TL | 1.713,99 TL |
| 11 | 155,82 TL | 1.713,99 TL |
| 12 | 142,83 TL | 1.713,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.713,99 TL | 1.713,99 TL |
| 2 | 857,00 TL | 1.713,99 TL |
| 3 | 571,33 TL | 1.713,99 TL |
| 4 | 428,50 TL | 1.713,99 TL |
| 5 | 342,80 TL | 1.713,99 TL |
| 6 | 285,67 TL | 1.713,99 TL |
| 7 | 244,86 TL | 1.713,99 TL |
| 8 | 214,25 TL | 1.713,99 TL |
| 9 | 190,44 TL | 1.713,99 TL |
| 10 | 171,40 TL | 1.713,99 TL |
| 11 | 155,82 TL | 1.713,99 TL |
| 12 | 142,83 TL | 1.713,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.713,99 TL | 1.713,99 TL |
| 2 | 857,00 TL | 1.713,99 TL |
| 3 | 571,33 TL | 1.713,99 TL |
| 4 | 428,50 TL | 1.713,99 TL |
| 5 | 342,80 TL | 1.713,99 TL |
| 6 | 285,67 TL | 1.713,99 TL |
| 7 | 244,86 TL | 1.713,99 TL |
| 8 | 214,25 TL | 1.713,99 TL |
| 9 | 190,44 TL | 1.713,99 TL |
| 10 | 171,40 TL | 1.713,99 TL |
| 11 | 155,82 TL | 1.713,99 TL |
| 12 | 142,83 TL | 1.713,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.713,99 TL | 1.713,99 TL |
| 2 | 857,00 TL | 1.713,99 TL |
| 3 | 571,33 TL | 1.713,99 TL |
| 4 | 428,50 TL | 1.713,99 TL |
| 5 | 342,80 TL | 1.713,99 TL |
| 6 | 285,67 TL | 1.713,99 TL |
| 7 | 244,86 TL | 1.713,99 TL |
| 8 | 214,25 TL | 1.713,99 TL |
| 9 | 190,44 TL | 1.713,99 TL |
| 10 | 171,40 TL | 1.713,99 TL |
| 11 | 155,82 TL | 1.713,99 TL |
| 12 | 142,83 TL | 1.713,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.713,99 TL | 1.713,99 TL |
| 2 | 857,00 TL | 1.713,99 TL |
| 3 | 571,33 TL | 1.713,99 TL |
| 4 | 428,50 TL | 1.713,99 TL |
| 5 | 342,80 TL | 1.713,99 TL |
| 6 | 285,67 TL | 1.713,99 TL |
| 7 | 244,86 TL | 1.713,99 TL |
| 8 | 214,25 TL | 1.713,99 TL |
| 9 | 190,44 TL | 1.713,99 TL |
| 10 | 171,40 TL | 1.713,99 TL |
| 11 | 155,82 TL | 1.713,99 TL |
| 12 | 142,83 TL | 1.713,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.713,99 TL | 1.713,99 TL |
| 2 | 857,00 TL | 1.713,99 TL |
| 3 | 571,33 TL | 1.713,99 TL |
| 4 | 428,50 TL | 1.713,99 TL |
| 5 | 342,80 TL | 1.713,99 TL |
| 6 | 285,67 TL | 1.713,99 TL |
| 7 | 244,86 TL | 1.713,99 TL |
| 8 | 214,25 TL | 1.713,99 TL |
| 9 | 190,44 TL | 1.713,99 TL |
| 10 | 171,40 TL | 1.713,99 TL |
| 11 | 155,82 TL | 1.713,99 TL |
| 12 | 142,83 TL | 1.713,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.713,99 TL | 1.713,99 TL |
| 2 | 857,00 TL | 1.713,99 TL |
| 3 | 571,33 TL | 1.713,99 TL |
| 4 | 428,50 TL | 1.713,99 TL |
| 5 | 342,80 TL | 1.713,99 TL |
| 6 | 285,67 TL | 1.713,99 TL |
| 7 | 244,86 TL | 1.713,99 TL |
| 8 | 214,25 TL | 1.713,99 TL |
| 9 | 190,44 TL | 1.713,99 TL |
| 10 | 171,40 TL | 1.713,99 TL |
| 11 | 155,82 TL | 1.713,99 TL |
| 12 | 142,83 TL | 1.713,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.713,99 TL | 1.713,99 TL |
| 2 | 857,00 TL | 1.713,99 TL |
| 3 | 571,33 TL | 1.713,99 TL |
| 4 | 428,50 TL | 1.713,99 TL |
| 5 | 342,80 TL | 1.713,99 TL |
| 6 | 285,67 TL | 1.713,99 TL |
| 7 | 244,86 TL | 1.713,99 TL |
| 8 | 214,25 TL | 1.713,99 TL |
| 9 | 190,44 TL | 1.713,99 TL |
| 10 | 171,40 TL | 1.713,99 TL |
| 11 | 155,82 TL | 1.713,99 TL |
| 12 | 142,83 TL | 1.713,99 TL |





















