| Marka | HP |
| Amaç | Günlük-Ofis-Seyahat |
| Araç arayüzü | RF kablosuz |
| Hareket algılama teknolojisi | Optik |
| Hareket çözünürlüğü | 1200 DPI |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Tuş sayısı | 3 |
| Kaydırma tekeri sayısı | 1 |
| Buton tipi | Basmalı butonlar |
| Önerilen kullanım | Bilgisayar / laptop |
| Frekans bandı ve işletim kanalları | 2.4 GHz |
| Form faktörü | İki elini de kullanabilen |
| Ürün rengi | Siyah |
| Renk adı | Glossy black |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| HP segmenti | Ev |
| Tak ve kullan | Evet |
| Güç kaynağı | Piller |
| USB Type-C şarj portu | Hayır |
| Desteklenen pil sayısı | 1 |
| Pil türü | AA |
| USB Güç Dağıtımı | Hayır |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | MacOS |
| Desteklenen diğer çalışma sistemleri | ChromeOS |
| Genişlik | 101 mm |
| Derinlik | 60 mm |
| Yükseklik | 25,3 mm |
| Ağırlık | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| Ambalaj genişliği | 198 mm |
| Ambalaj derinliği | 139 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 53 mm |
| Paket ağırlığı | 150 g |
| Dahili alıcı | Evet |
| Kablosuz alıcı arayüzü | A tipi USB |
| Alıcı türü | Nano alıcı |
| Garanti kartı | Evet |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8; macOS; Chrome OS™ |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84716070 |
| UNSPSC kodu | 43211612 |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| Ağırlık | 50 g |
| Alıcı türü | Nano alıcı |
| Amaç | Günlük-Ofis-Seyahat |
| Ambalaj derinliği | 139 mm |
| Ambalaj genişliği | 198 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 53 mm |
| Araç arayüzü | RF kablosuz |
| Buton tipi | Basmalı butonlar |
| Dahili alıcı | Evet |
| Derinlik | 60 mm |
| Desteklenen diğer çalışma sistemleri | ChromeOS |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | MacOS |
| Desteklenen pil sayısı | 1 |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Form faktörü | İki elini de kullanabilen |
| Frekans bandı ve işletim kanalları | 2.4 GHz |
| Garanti kartı | Evet |
| Genişlik | 101 mm |
| Güç kaynağı | Piller |
| Hareket algılama teknolojisi | Optik |
| Hareket çözünürlüğü | 1200 DPI |
| HP segmenti | Ev |
| Kablosuz alıcı arayüzü | A tipi USB |
| Kaydırma tekeri sayısı | 1 |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Önerilen kullanım | Bilgisayar / laptop |
| Paket ağırlığı | 150 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Pil türü | AA |
| Renk adı | Glossy black |
| Tak ve kullan | Evet |
| Tuş sayısı | 3 |
| UNSPSC kodu | 43211612 |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB Güç Dağıtımı | Hayır |
| USB Type-C şarj portu | Hayır |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8; macOS; Chrome OS™ |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84716070 |
| Yükseklik | 25,3 mm |
| Yüzey renklendirme | Monokromatik |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.679,33 TL | 1.679,33 TL |
| 2 | 839,67 TL | 1.679,33 TL |
| 3 | 559,78 TL | 1.679,33 TL |
| 4 | 419,83 TL | 1.679,33 TL |
| 5 | 335,87 TL | 1.679,33 TL |
| 6 | 279,89 TL | 1.679,33 TL |
| 7 | 239,90 TL | 1.679,33 TL |
| 8 | 209,92 TL | 1.679,33 TL |
| 9 | 186,59 TL | 1.679,33 TL |
| 10 | 167,93 TL | 1.679,33 TL |
| 11 | 152,67 TL | 1.679,33 TL |
| 12 | 139,94 TL | 1.679,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.679,33 TL | 1.679,33 TL |
| 2 | 839,67 TL | 1.679,33 TL |
| 3 | 559,78 TL | 1.679,33 TL |
| 4 | 419,83 TL | 1.679,33 TL |
| 5 | 335,87 TL | 1.679,33 TL |
| 6 | 279,89 TL | 1.679,33 TL |
| 7 | 239,90 TL | 1.679,33 TL |
| 8 | 209,92 TL | 1.679,33 TL |
| 9 | 186,59 TL | 1.679,33 TL |
| 10 | 167,93 TL | 1.679,33 TL |
| 11 | 152,67 TL | 1.679,33 TL |
| 12 | 139,94 TL | 1.679,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.679,33 TL | 1.679,33 TL |
| 2 | 839,67 TL | 1.679,33 TL |
| 3 | 559,78 TL | 1.679,33 TL |
| 4 | 419,83 TL | 1.679,33 TL |
| 5 | 335,87 TL | 1.679,33 TL |
| 6 | 279,89 TL | 1.679,33 TL |
| 7 | 239,90 TL | 1.679,33 TL |
| 8 | 209,92 TL | 1.679,33 TL |
| 9 | 186,59 TL | 1.679,33 TL |
| 10 | 167,93 TL | 1.679,33 TL |
| 11 | 152,67 TL | 1.679,33 TL |
| 12 | 139,94 TL | 1.679,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.679,33 TL | 1.679,33 TL |
| 2 | 839,67 TL | 1.679,33 TL |
| 3 | 559,78 TL | 1.679,33 TL |
| 4 | 419,83 TL | 1.679,33 TL |
| 5 | 335,87 TL | 1.679,33 TL |
| 6 | 279,89 TL | 1.679,33 TL |
| 7 | 239,90 TL | 1.679,33 TL |
| 8 | 209,92 TL | 1.679,33 TL |
| 9 | 186,59 TL | 1.679,33 TL |
| 10 | 167,93 TL | 1.679,33 TL |
| 11 | 152,67 TL | 1.679,33 TL |
| 12 | 139,94 TL | 1.679,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.679,33 TL | 1.679,33 TL |
| 2 | 839,67 TL | 1.679,33 TL |
| 3 | 559,78 TL | 1.679,33 TL |
| 4 | 419,83 TL | 1.679,33 TL |
| 5 | 335,87 TL | 1.679,33 TL |
| 6 | 279,89 TL | 1.679,33 TL |
| 7 | 239,90 TL | 1.679,33 TL |
| 8 | 209,92 TL | 1.679,33 TL |
| 9 | 186,59 TL | 1.679,33 TL |
| 10 | 167,93 TL | 1.679,33 TL |
| 11 | 152,67 TL | 1.679,33 TL |
| 12 | 139,94 TL | 1.679,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.679,33 TL | 1.679,33 TL |
| 2 | 839,67 TL | 1.679,33 TL |
| 3 | 559,78 TL | 1.679,33 TL |
| 4 | 419,83 TL | 1.679,33 TL |
| 5 | 335,87 TL | 1.679,33 TL |
| 6 | 279,89 TL | 1.679,33 TL |
| 7 | 239,90 TL | 1.679,33 TL |
| 8 | 209,92 TL | 1.679,33 TL |
| 9 | 186,59 TL | 1.679,33 TL |
| 10 | 167,93 TL | 1.679,33 TL |
| 11 | 152,67 TL | 1.679,33 TL |
| 12 | 139,94 TL | 1.679,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.679,33 TL | 1.679,33 TL |
| 2 | 839,67 TL | 1.679,33 TL |
| 3 | 559,78 TL | 1.679,33 TL |
| 4 | 419,83 TL | 1.679,33 TL |
| 5 | 335,87 TL | 1.679,33 TL |
| 6 | 279,89 TL | 1.679,33 TL |
| 7 | 239,90 TL | 1.679,33 TL |
| 8 | 209,92 TL | 1.679,33 TL |
| 9 | 186,59 TL | 1.679,33 TL |
| 10 | 167,93 TL | 1.679,33 TL |
| 11 | 152,67 TL | 1.679,33 TL |
| 12 | 139,94 TL | 1.679,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.679,33 TL | 1.679,33 TL |
| 2 | 839,67 TL | 1.679,33 TL |
| 3 | 559,78 TL | 1.679,33 TL |
| 4 | 419,83 TL | 1.679,33 TL |
| 5 | 335,87 TL | 1.679,33 TL |
| 6 | 279,89 TL | 1.679,33 TL |
| 7 | 239,90 TL | 1.679,33 TL |
| 8 | 209,92 TL | 1.679,33 TL |
| 9 | 186,59 TL | 1.679,33 TL |
| 10 | 167,93 TL | 1.679,33 TL |
| 11 | 152,67 TL | 1.679,33 TL |
| 12 | 139,94 TL | 1.679,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.679,33 TL | 1.679,33 TL |
| 2 | 839,67 TL | 1.679,33 TL |
| 3 | 559,78 TL | 1.679,33 TL |
| 4 | 419,83 TL | 1.679,33 TL |
| 5 | 335,87 TL | 1.679,33 TL |
| 6 | 279,89 TL | 1.679,33 TL |
| 7 | 239,90 TL | 1.679,33 TL |
| 8 | 209,92 TL | 1.679,33 TL |
| 9 | 186,59 TL | 1.679,33 TL |
| 10 | 167,93 TL | 1.679,33 TL |
| 11 | 152,67 TL | 1.679,33 TL |
| 12 | 139,94 TL | 1.679,33 TL |



















