| Marka | HP |
| Araç arayüzü | Bluetooth |
| Hareket algılama teknolojisi | Optik |
| Hareket çözünürlüğü | 1600 DPI |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Tuş sayısı | 3 |
| Bluetooth versiyonu | 5.1 |
| Form faktörü | İki elini de kullanabilen |
| Ürün rengi | Beyaz |
| HP segmenti | Ev |
| Kablosuz yöneltici alanı | 10 m |
| Güç kaynağı | Piller |
| USB Type-C şarj portu | Hayır |
| Desteklenen pil sayısı | 1 |
| Pil türü | AA |
| Pil hizmet ömrü | 15 Ay(lar) |
| USB Güç Dağıtımı | Hayır |
| Genişlik | 107 mm |
| Derinlik | 60,5 mm |
| Yükseklik | 29,3 mm |
| Ağırlık | 54,2 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| Ambalaj genişliği | 129 mm |
| Ambalaj derinliği | 78 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 47 mm |
| Paket ağırlığı | 120 g |
| Garanti kartı | Evet |
| Uyumluluk sertifikaları | CB, EAC, Federal İletişim Komisyonu (FCC), CE, BSMI |
| Tavsiye edilen sistem gereksinimleri | Bluetooth |
| Donanım önkoşulları | Bluetooth |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Palet başına miktar | 72 adet |
| Palet ağırlığı | 397,6 kg |
| Paletteki karton sayısı | 72 adet |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| UNSPSC kodu | 43211708 |
| Aplet ağırlığı | 397,6 kg (876.6 lbs) |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| Ağırlık | 54,2 g |
| Ambalaj derinliği | 78 mm |
| Ambalaj genişliği | 129 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 47 mm |
| Aplet ağırlığı | 397,6 kg (876.6 lbs) |
| Araç arayüzü | Bluetooth |
| Bluetooth versiyonu | 5.1 |
| Derinlik | 60,5 mm |
| Desteklenen pil sayısı | 1 |
| Donanım önkoşulları | Bluetooth |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Form faktörü | İki elini de kullanabilen |
| Garanti kartı | Evet |
| Genişlik | 107 mm |
| Güç kaynağı | Piller |
| Hareket algılama teknolojisi | Optik |
| Hareket çözünürlüğü | 1600 DPI |
| HP segmenti | Ev |
| Kablosuz yöneltici alanı | 10 m |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Paket ağırlığı | 120 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 397,6 kg |
| Palet başına miktar | 72 adet |
| Paletteki karton sayısı | 72 adet |
| Pil hizmet ömrü | 15 Ay(lar) |
| Pil türü | AA |
| Tavsiye edilen sistem gereksinimleri | Bluetooth |
| Tuş sayısı | 3 |
| UNSPSC kodu | 43211708 |
| Ürün rengi | Beyaz |
| USB Güç Dağıtımı | Hayır |
| USB Type-C şarj portu | Hayır |
| Uyumluluk sertifikaları | CB, EAC, Federal İletişim Komisyonu (FCC), CE, BSMI |
| Yükseklik | 29,3 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,36 TL | 1.517,36 TL |
| 2 | 758,68 TL | 1.517,36 TL |
| 3 | 505,79 TL | 1.517,36 TL |
| 4 | 379,34 TL | 1.517,36 TL |
| 5 | 303,47 TL | 1.517,36 TL |
| 6 | 252,89 TL | 1.517,36 TL |
| 7 | 216,77 TL | 1.517,36 TL |
| 8 | 189,67 TL | 1.517,36 TL |
| 9 | 168,60 TL | 1.517,36 TL |
| 10 | 151,74 TL | 1.517,36 TL |
| 11 | 137,94 TL | 1.517,36 TL |
| 12 | 126,45 TL | 1.517,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,36 TL | 1.517,36 TL |
| 2 | 758,68 TL | 1.517,36 TL |
| 3 | 505,79 TL | 1.517,36 TL |
| 4 | 379,34 TL | 1.517,36 TL |
| 5 | 303,47 TL | 1.517,36 TL |
| 6 | 252,89 TL | 1.517,36 TL |
| 7 | 216,77 TL | 1.517,36 TL |
| 8 | 189,67 TL | 1.517,36 TL |
| 9 | 168,60 TL | 1.517,36 TL |
| 10 | 151,74 TL | 1.517,36 TL |
| 11 | 137,94 TL | 1.517,36 TL |
| 12 | 126,45 TL | 1.517,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,36 TL | 1.517,36 TL |
| 2 | 758,68 TL | 1.517,36 TL |
| 3 | 505,79 TL | 1.517,36 TL |
| 4 | 379,34 TL | 1.517,36 TL |
| 5 | 303,47 TL | 1.517,36 TL |
| 6 | 252,89 TL | 1.517,36 TL |
| 7 | 216,77 TL | 1.517,36 TL |
| 8 | 189,67 TL | 1.517,36 TL |
| 9 | 168,60 TL | 1.517,36 TL |
| 10 | 151,74 TL | 1.517,36 TL |
| 11 | 137,94 TL | 1.517,36 TL |
| 12 | 126,45 TL | 1.517,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,36 TL | 1.517,36 TL |
| 2 | 758,68 TL | 1.517,36 TL |
| 3 | 505,79 TL | 1.517,36 TL |
| 4 | 379,34 TL | 1.517,36 TL |
| 5 | 303,47 TL | 1.517,36 TL |
| 6 | 252,89 TL | 1.517,36 TL |
| 7 | 216,77 TL | 1.517,36 TL |
| 8 | 189,67 TL | 1.517,36 TL |
| 9 | 168,60 TL | 1.517,36 TL |
| 10 | 151,74 TL | 1.517,36 TL |
| 11 | 137,94 TL | 1.517,36 TL |
| 12 | 126,45 TL | 1.517,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,36 TL | 1.517,36 TL |
| 2 | 758,68 TL | 1.517,36 TL |
| 3 | 505,79 TL | 1.517,36 TL |
| 4 | 379,34 TL | 1.517,36 TL |
| 5 | 303,47 TL | 1.517,36 TL |
| 6 | 252,89 TL | 1.517,36 TL |
| 7 | 216,77 TL | 1.517,36 TL |
| 8 | 189,67 TL | 1.517,36 TL |
| 9 | 168,60 TL | 1.517,36 TL |
| 10 | 151,74 TL | 1.517,36 TL |
| 11 | 137,94 TL | 1.517,36 TL |
| 12 | 126,45 TL | 1.517,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,36 TL | 1.517,36 TL |
| 2 | 758,68 TL | 1.517,36 TL |
| 3 | 505,79 TL | 1.517,36 TL |
| 4 | 379,34 TL | 1.517,36 TL |
| 5 | 303,47 TL | 1.517,36 TL |
| 6 | 252,89 TL | 1.517,36 TL |
| 7 | 216,77 TL | 1.517,36 TL |
| 8 | 189,67 TL | 1.517,36 TL |
| 9 | 168,60 TL | 1.517,36 TL |
| 10 | 151,74 TL | 1.517,36 TL |
| 11 | 137,94 TL | 1.517,36 TL |
| 12 | 126,45 TL | 1.517,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,36 TL | 1.517,36 TL |
| 2 | 758,68 TL | 1.517,36 TL |
| 3 | 505,79 TL | 1.517,36 TL |
| 4 | 379,34 TL | 1.517,36 TL |
| 5 | 303,47 TL | 1.517,36 TL |
| 6 | 252,89 TL | 1.517,36 TL |
| 7 | 216,77 TL | 1.517,36 TL |
| 8 | 189,67 TL | 1.517,36 TL |
| 9 | 168,60 TL | 1.517,36 TL |
| 10 | 151,74 TL | 1.517,36 TL |
| 11 | 137,94 TL | 1.517,36 TL |
| 12 | 126,45 TL | 1.517,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,36 TL | 1.517,36 TL |
| 2 | 758,68 TL | 1.517,36 TL |
| 3 | 505,79 TL | 1.517,36 TL |
| 4 | 379,34 TL | 1.517,36 TL |
| 5 | 303,47 TL | 1.517,36 TL |
| 6 | 252,89 TL | 1.517,36 TL |
| 7 | 216,77 TL | 1.517,36 TL |
| 8 | 189,67 TL | 1.517,36 TL |
| 9 | 168,60 TL | 1.517,36 TL |
| 10 | 151,74 TL | 1.517,36 TL |
| 11 | 137,94 TL | 1.517,36 TL |
| 12 | 126,45 TL | 1.517,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,36 TL | 1.517,36 TL |
| 2 | 758,68 TL | 1.517,36 TL |
| 3 | 505,79 TL | 1.517,36 TL |
| 4 | 379,34 TL | 1.517,36 TL |
| 5 | 303,47 TL | 1.517,36 TL |
| 6 | 252,89 TL | 1.517,36 TL |
| 7 | 216,77 TL | 1.517,36 TL |
| 8 | 189,67 TL | 1.517,36 TL |
| 9 | 168,60 TL | 1.517,36 TL |
| 10 | 151,74 TL | 1.517,36 TL |
| 11 | 137,94 TL | 1.517,36 TL |
| 12 | 126,45 TL | 1.517,36 TL |



















