| Marka | DEXIM |
| Amaç | Oyun |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| Hareket çözünürlüğü | 6400 DPI |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Tuş sayısı | 6 |
| Kaydırma tekeri sayısı | 1 |
| Dönme yönleri | Dikey |
| Tuş dayanıklılığı (milyon tıklama) | 3 |
| Form faktörü | İki elini de kullanabilen |
| Ürün rengi | Siyah |
| Malzeme | Akrilonitril bütadien stiren (ABS) |
| Aydınlatme | Evet |
| Kablo uzunluğu | 1,5 m |
| Tak ve kullan | Evet |
| Güç kaynağı | Kablo |
| USB Type-C şarj portu | Hayır |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Linux çalışma sistemleri | Evet |
| Genişlik | 62 mm |
| Derinlik | 38 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| Amaç | Oyun |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| Aydınlatme | Evet |
| Derinlik | 38 mm |
| Desteklenen Linux çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Dönme yönleri | Dikey |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Form faktörü | İki elini de kullanabilen |
| Genişlik | 62 mm |
| Güç kaynağı | Kablo |
| Hareket çözünürlüğü | 6400 DPI |
| Kablo uzunluğu | 1,5 m |
| Kaydırma tekeri sayısı | 1 |
| Malzeme | Akrilonitril bütadien stiren (ABS) |
| Marka | DEXIM |
| Tak ve kullan | Evet |
| Tuş dayanıklılığı (milyon tıklama) | 3 |
| Tuş sayısı | 6 |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB Type-C şarj portu | Hayır |
| Yükseklik | 115 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 577,68 TL | 577,68 TL |
| 2 | 288,84 TL | 577,68 TL |
| 3 | 192,56 TL | 577,68 TL |
| 4 | 144,42 TL | 577,68 TL |
| 5 | 115,54 TL | 577,68 TL |
| 6 | 96,28 TL | 577,68 TL |
| 7 | 82,53 TL | 577,68 TL |
| 8 | 72,21 TL | 577,68 TL |
| 9 | 64,19 TL | 577,68 TL |
| 10 | 57,77 TL | 577,68 TL |
| 11 | 52,52 TL | 577,68 TL |
| 12 | 48,14 TL | 577,68 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 577,68 TL | 577,68 TL |
| 2 | 288,84 TL | 577,68 TL |
| 3 | 192,56 TL | 577,68 TL |
| 4 | 144,42 TL | 577,68 TL |
| 5 | 115,54 TL | 577,68 TL |
| 6 | 96,28 TL | 577,68 TL |
| 7 | 82,53 TL | 577,68 TL |
| 8 | 72,21 TL | 577,68 TL |
| 9 | 64,19 TL | 577,68 TL |
| 10 | 57,77 TL | 577,68 TL |
| 11 | 52,52 TL | 577,68 TL |
| 12 | 48,14 TL | 577,68 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 577,68 TL | 577,68 TL |
| 2 | 288,84 TL | 577,68 TL |
| 3 | 192,56 TL | 577,68 TL |
| 4 | 144,42 TL | 577,68 TL |
| 5 | 115,54 TL | 577,68 TL |
| 6 | 96,28 TL | 577,68 TL |
| 7 | 82,53 TL | 577,68 TL |
| 8 | 72,21 TL | 577,68 TL |
| 9 | 64,19 TL | 577,68 TL |
| 10 | 57,77 TL | 577,68 TL |
| 11 | 52,52 TL | 577,68 TL |
| 12 | 48,14 TL | 577,68 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 577,68 TL | 577,68 TL |
| 2 | 288,84 TL | 577,68 TL |
| 3 | 192,56 TL | 577,68 TL |
| 4 | 144,42 TL | 577,68 TL |
| 5 | 115,54 TL | 577,68 TL |
| 6 | 96,28 TL | 577,68 TL |
| 7 | 82,53 TL | 577,68 TL |
| 8 | 72,21 TL | 577,68 TL |
| 9 | 64,19 TL | 577,68 TL |
| 10 | 57,77 TL | 577,68 TL |
| 11 | 52,52 TL | 577,68 TL |
| 12 | 48,14 TL | 577,68 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 577,68 TL | 577,68 TL |
| 2 | 288,84 TL | 577,68 TL |
| 3 | 192,56 TL | 577,68 TL |
| 4 | 144,42 TL | 577,68 TL |
| 5 | 115,54 TL | 577,68 TL |
| 6 | 96,28 TL | 577,68 TL |
| 7 | 82,53 TL | 577,68 TL |
| 8 | 72,21 TL | 577,68 TL |
| 9 | 64,19 TL | 577,68 TL |
| 10 | 57,77 TL | 577,68 TL |
| 11 | 52,52 TL | 577,68 TL |
| 12 | 48,14 TL | 577,68 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 577,68 TL | 577,68 TL |
| 2 | 288,84 TL | 577,68 TL |
| 3 | 192,56 TL | 577,68 TL |
| 4 | 144,42 TL | 577,68 TL |
| 5 | 115,54 TL | 577,68 TL |
| 6 | 96,28 TL | 577,68 TL |
| 7 | 82,53 TL | 577,68 TL |
| 8 | 72,21 TL | 577,68 TL |
| 9 | 64,19 TL | 577,68 TL |
| 10 | 57,77 TL | 577,68 TL |
| 11 | 52,52 TL | 577,68 TL |
| 12 | 48,14 TL | 577,68 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 577,68 TL | 577,68 TL |
| 2 | 288,84 TL | 577,68 TL |
| 3 | 192,56 TL | 577,68 TL |
| 4 | 144,42 TL | 577,68 TL |
| 5 | 115,54 TL | 577,68 TL |
| 6 | 96,28 TL | 577,68 TL |
| 7 | 82,53 TL | 577,68 TL |
| 8 | 72,21 TL | 577,68 TL |
| 9 | 64,19 TL | 577,68 TL |
| 10 | 57,77 TL | 577,68 TL |
| 11 | 52,52 TL | 577,68 TL |
| 12 | 48,14 TL | 577,68 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 577,68 TL | 577,68 TL |
| 2 | 288,84 TL | 577,68 TL |
| 3 | 192,56 TL | 577,68 TL |
| 4 | 144,42 TL | 577,68 TL |
| 5 | 115,54 TL | 577,68 TL |
| 6 | 96,28 TL | 577,68 TL |
| 7 | 82,53 TL | 577,68 TL |
| 8 | 72,21 TL | 577,68 TL |
| 9 | 64,19 TL | 577,68 TL |
| 10 | 57,77 TL | 577,68 TL |
| 11 | 52,52 TL | 577,68 TL |
| 12 | 48,14 TL | 577,68 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 577,68 TL | 577,68 TL |
| 2 | 288,84 TL | 577,68 TL |
| 3 | 192,56 TL | 577,68 TL |
| 4 | 144,42 TL | 577,68 TL |
| 5 | 115,54 TL | 577,68 TL |
| 6 | 96,28 TL | 577,68 TL |
| 7 | 82,53 TL | 577,68 TL |
| 8 | 72,21 TL | 577,68 TL |
| 9 | 64,19 TL | 577,68 TL |
| 10 | 57,77 TL | 577,68 TL |
| 11 | 52,52 TL | 577,68 TL |
| 12 | 48,14 TL | 577,68 TL |

















