| Marka | DEXIM |
| Araç arayüzü | RF Kablosuz + Bluetooth |
| Hareket çözünürlüğü | 4000 DPI |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Tuş sayısı | 9 |
| Kaydırma tekeri sayısı | 1 |
| Buton tipi | Basmalı butonlar |
| Bluetooth versiyonu | 5.1 |
| Form faktörü | sağ-el |
| Ürün rengi | Siyah |
| Ergonomik ütü tasarımı | Evet |
| Dikey tasarım | Evet |
| Malzeme | Akrilonitril bütadien stiren (ABS) |
| Aydınlatme | Evet |
| Geri çekilebilir kablo | Evet |
| Kablosuz yöneltici alanı | 10 m |
| Güç kaynağı | Piller |
| USB Type-C şarj portu | Evet |
| Şarj edilebilir | Evet |
| Pil performansı | 600 mAh |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Mobil çalışma sistemleri destekli | Android, iOS |
| Genişlik | 108 mm |
| Derinlik | 71 mm |
| Yükseklik | 78 mm |
| Ağırlık | 108 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| Dahili alıcı | Evet |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| Ağırlık | 108 g |
| Araç arayüzü | RF Kablosuz + Bluetooth |
| Aydınlatme | Evet |
| Bluetooth versiyonu | 5.1 |
| Buton tipi | Basmalı butonlar |
| Dahili alıcı | Evet |
| Derinlik | 71 mm |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Dikey tasarım | Evet |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Ergonomik ütü tasarımı | Evet |
| Form faktörü | sağ-el |
| Genişlik | 108 mm |
| Geri çekilebilir kablo | Evet |
| Güç kaynağı | Piller |
| Hareket çözünürlüğü | 4000 DPI |
| Kablosuz yöneltici alanı | 10 m |
| Kaydırma tekeri sayısı | 1 |
| Malzeme | Akrilonitril bütadien stiren (ABS) |
| Marka | DEXIM |
| Mobil çalışma sistemleri destekli | Android, iOS |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Pil performansı | 600 mAh |
| Şarj edilebilir | Evet |
| Tuş sayısı | 9 |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB Type-C şarj portu | Evet |
| Yükseklik | 78 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.674,27 TL | 1.674,27 TL |
| 2 | 837,14 TL | 1.674,27 TL |
| 3 | 558,09 TL | 1.674,27 TL |
| 4 | 418,57 TL | 1.674,27 TL |
| 5 | 334,85 TL | 1.674,27 TL |
| 6 | 279,05 TL | 1.674,27 TL |
| 7 | 239,18 TL | 1.674,27 TL |
| 8 | 209,28 TL | 1.674,27 TL |
| 9 | 186,03 TL | 1.674,27 TL |
| 10 | 167,43 TL | 1.674,27 TL |
| 11 | 152,21 TL | 1.674,27 TL |
| 12 | 139,52 TL | 1.674,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.674,27 TL | 1.674,27 TL |
| 2 | 837,14 TL | 1.674,27 TL |
| 3 | 558,09 TL | 1.674,27 TL |
| 4 | 418,57 TL | 1.674,27 TL |
| 5 | 334,85 TL | 1.674,27 TL |
| 6 | 279,05 TL | 1.674,27 TL |
| 7 | 239,18 TL | 1.674,27 TL |
| 8 | 209,28 TL | 1.674,27 TL |
| 9 | 186,03 TL | 1.674,27 TL |
| 10 | 167,43 TL | 1.674,27 TL |
| 11 | 152,21 TL | 1.674,27 TL |
| 12 | 139,52 TL | 1.674,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.674,27 TL | 1.674,27 TL |
| 2 | 837,14 TL | 1.674,27 TL |
| 3 | 558,09 TL | 1.674,27 TL |
| 4 | 418,57 TL | 1.674,27 TL |
| 5 | 334,85 TL | 1.674,27 TL |
| 6 | 279,05 TL | 1.674,27 TL |
| 7 | 239,18 TL | 1.674,27 TL |
| 8 | 209,28 TL | 1.674,27 TL |
| 9 | 186,03 TL | 1.674,27 TL |
| 10 | 167,43 TL | 1.674,27 TL |
| 11 | 152,21 TL | 1.674,27 TL |
| 12 | 139,52 TL | 1.674,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.674,27 TL | 1.674,27 TL |
| 2 | 837,14 TL | 1.674,27 TL |
| 3 | 558,09 TL | 1.674,27 TL |
| 4 | 418,57 TL | 1.674,27 TL |
| 5 | 334,85 TL | 1.674,27 TL |
| 6 | 279,05 TL | 1.674,27 TL |
| 7 | 239,18 TL | 1.674,27 TL |
| 8 | 209,28 TL | 1.674,27 TL |
| 9 | 186,03 TL | 1.674,27 TL |
| 10 | 167,43 TL | 1.674,27 TL |
| 11 | 152,21 TL | 1.674,27 TL |
| 12 | 139,52 TL | 1.674,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.674,27 TL | 1.674,27 TL |
| 2 | 837,14 TL | 1.674,27 TL |
| 3 | 558,09 TL | 1.674,27 TL |
| 4 | 418,57 TL | 1.674,27 TL |
| 5 | 334,85 TL | 1.674,27 TL |
| 6 | 279,05 TL | 1.674,27 TL |
| 7 | 239,18 TL | 1.674,27 TL |
| 8 | 209,28 TL | 1.674,27 TL |
| 9 | 186,03 TL | 1.674,27 TL |
| 10 | 167,43 TL | 1.674,27 TL |
| 11 | 152,21 TL | 1.674,27 TL |
| 12 | 139,52 TL | 1.674,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.674,27 TL | 1.674,27 TL |
| 2 | 837,14 TL | 1.674,27 TL |
| 3 | 558,09 TL | 1.674,27 TL |
| 4 | 418,57 TL | 1.674,27 TL |
| 5 | 334,85 TL | 1.674,27 TL |
| 6 | 279,05 TL | 1.674,27 TL |
| 7 | 239,18 TL | 1.674,27 TL |
| 8 | 209,28 TL | 1.674,27 TL |
| 9 | 186,03 TL | 1.674,27 TL |
| 10 | 167,43 TL | 1.674,27 TL |
| 11 | 152,21 TL | 1.674,27 TL |
| 12 | 139,52 TL | 1.674,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.674,27 TL | 1.674,27 TL |
| 2 | 837,14 TL | 1.674,27 TL |
| 3 | 558,09 TL | 1.674,27 TL |
| 4 | 418,57 TL | 1.674,27 TL |
| 5 | 334,85 TL | 1.674,27 TL |
| 6 | 279,05 TL | 1.674,27 TL |
| 7 | 239,18 TL | 1.674,27 TL |
| 8 | 209,28 TL | 1.674,27 TL |
| 9 | 186,03 TL | 1.674,27 TL |
| 10 | 167,43 TL | 1.674,27 TL |
| 11 | 152,21 TL | 1.674,27 TL |
| 12 | 139,52 TL | 1.674,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.674,27 TL | 1.674,27 TL |
| 2 | 837,14 TL | 1.674,27 TL |
| 3 | 558,09 TL | 1.674,27 TL |
| 4 | 418,57 TL | 1.674,27 TL |
| 5 | 334,85 TL | 1.674,27 TL |
| 6 | 279,05 TL | 1.674,27 TL |
| 7 | 239,18 TL | 1.674,27 TL |
| 8 | 209,28 TL | 1.674,27 TL |
| 9 | 186,03 TL | 1.674,27 TL |
| 10 | 167,43 TL | 1.674,27 TL |
| 11 | 152,21 TL | 1.674,27 TL |
| 12 | 139,52 TL | 1.674,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.674,27 TL | 1.674,27 TL |
| 2 | 837,14 TL | 1.674,27 TL |
| 3 | 558,09 TL | 1.674,27 TL |
| 4 | 418,57 TL | 1.674,27 TL |
| 5 | 334,85 TL | 1.674,27 TL |
| 6 | 279,05 TL | 1.674,27 TL |
| 7 | 239,18 TL | 1.674,27 TL |
| 8 | 209,28 TL | 1.674,27 TL |
| 9 | 186,03 TL | 1.674,27 TL |
| 10 | 167,43 TL | 1.674,27 TL |
| 11 | 152,21 TL | 1.674,27 TL |
| 12 | 139,52 TL | 1.674,27 TL |

















