| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 903 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet 6950 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 750 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 20 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | İrlanda, Malezya |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 5 - 45 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Genişlik | 106 mm |
| Derinlik | 44 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Ağırlık | 60 g |
| Ambalaj genişliği | 106 mm |
| Ambalaj derinliği | 44 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Paket ağırlığı | 70 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 1260 adet |
| Paletteki karton sayısı | 42 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Katman başına karton sayısı | 7 adet |
| Palet ağırlığı | 129,2 kg |
| Mastır karton başına miktar | 30 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 2,6 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894728982; (30A) 199764694461; (30B) 199764694478; (BGX) 889894728999; (BGY) 889894729002; (LS1) 199764694485; (LS2) 199764694492; (LS3) 199764694508 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 820 mm |
| Ağırlık | 60 g |
| Ambalaj derinliği | 44 mm |
| Ambalaj genişliği | 106 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 5 - 45 °C |
| Derinlik | 44 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 106 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894728982; (30A) 199764694461; (30B) 199764694478; (BGX) 889894728999; (BGY) 889894729002; (LS1) 199764694485; (LS2) 199764694492; (LS3) 199764694508 |
| Katman başına karton sayısı | 7 adet |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 2,6 kg |
| Mastır karton başına miktar | 30 adet |
| Menşe ülkesi | İrlanda, Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 70 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 129,2 kg |
| Palet başına miktar | 1260 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 820 mm |
| Paletteki karton sayısı | 42 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 20 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 750 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 903 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet 6950 |
| Yükseklik | 115 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.368,47 TL | 4.368,47 TL |
| 2 | 2.184,24 TL | 4.368,47 TL |
| 3 | 1.456,16 TL | 4.368,47 TL |
| 4 | 1.092,12 TL | 4.368,47 TL |
| 5 | 873,69 TL | 4.368,47 TL |
| 6 | 728,08 TL | 4.368,47 TL |
| 7 | 624,07 TL | 4.368,47 TL |
| 8 | 546,06 TL | 4.368,47 TL |
| 9 | 485,39 TL | 4.368,47 TL |
| 10 | 436,85 TL | 4.368,47 TL |
| 11 | 397,13 TL | 4.368,47 TL |
| 12 | 364,04 TL | 4.368,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.368,47 TL | 4.368,47 TL |
| 2 | 2.184,24 TL | 4.368,47 TL |
| 3 | 1.456,16 TL | 4.368,47 TL |
| 4 | 1.092,12 TL | 4.368,47 TL |
| 5 | 873,69 TL | 4.368,47 TL |
| 6 | 728,08 TL | 4.368,47 TL |
| 7 | 624,07 TL | 4.368,47 TL |
| 8 | 546,06 TL | 4.368,47 TL |
| 9 | 485,39 TL | 4.368,47 TL |
| 10 | 436,85 TL | 4.368,47 TL |
| 11 | 397,13 TL | 4.368,47 TL |
| 12 | 364,04 TL | 4.368,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.368,47 TL | 4.368,47 TL |
| 2 | 2.184,24 TL | 4.368,47 TL |
| 3 | 1.456,16 TL | 4.368,47 TL |
| 4 | 1.092,12 TL | 4.368,47 TL |
| 5 | 873,69 TL | 4.368,47 TL |
| 6 | 728,08 TL | 4.368,47 TL |
| 7 | 624,07 TL | 4.368,47 TL |
| 8 | 546,06 TL | 4.368,47 TL |
| 9 | 485,39 TL | 4.368,47 TL |
| 10 | 436,85 TL | 4.368,47 TL |
| 11 | 397,13 TL | 4.368,47 TL |
| 12 | 364,04 TL | 4.368,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.368,47 TL | 4.368,47 TL |
| 2 | 2.184,24 TL | 4.368,47 TL |
| 3 | 1.456,16 TL | 4.368,47 TL |
| 4 | 1.092,12 TL | 4.368,47 TL |
| 5 | 873,69 TL | 4.368,47 TL |
| 6 | 728,08 TL | 4.368,47 TL |
| 7 | 624,07 TL | 4.368,47 TL |
| 8 | 546,06 TL | 4.368,47 TL |
| 9 | 485,39 TL | 4.368,47 TL |
| 10 | 436,85 TL | 4.368,47 TL |
| 11 | 397,13 TL | 4.368,47 TL |
| 12 | 364,04 TL | 4.368,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.368,47 TL | 4.368,47 TL |
| 2 | 2.184,24 TL | 4.368,47 TL |
| 3 | 1.456,16 TL | 4.368,47 TL |
| 4 | 1.092,12 TL | 4.368,47 TL |
| 5 | 873,69 TL | 4.368,47 TL |
| 6 | 728,08 TL | 4.368,47 TL |
| 7 | 624,07 TL | 4.368,47 TL |
| 8 | 546,06 TL | 4.368,47 TL |
| 9 | 485,39 TL | 4.368,47 TL |
| 10 | 436,85 TL | 4.368,47 TL |
| 11 | 397,13 TL | 4.368,47 TL |
| 12 | 364,04 TL | 4.368,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.368,47 TL | 4.368,47 TL |
| 2 | 2.184,24 TL | 4.368,47 TL |
| 3 | 1.456,16 TL | 4.368,47 TL |
| 4 | 1.092,12 TL | 4.368,47 TL |
| 5 | 873,69 TL | 4.368,47 TL |
| 6 | 728,08 TL | 4.368,47 TL |
| 7 | 624,07 TL | 4.368,47 TL |
| 8 | 546,06 TL | 4.368,47 TL |
| 9 | 485,39 TL | 4.368,47 TL |
| 10 | 436,85 TL | 4.368,47 TL |
| 11 | 397,13 TL | 4.368,47 TL |
| 12 | 364,04 TL | 4.368,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.368,47 TL | 4.368,47 TL |
| 2 | 2.184,24 TL | 4.368,47 TL |
| 3 | 1.456,16 TL | 4.368,47 TL |
| 4 | 1.092,12 TL | 4.368,47 TL |
| 5 | 873,69 TL | 4.368,47 TL |
| 6 | 728,08 TL | 4.368,47 TL |
| 7 | 624,07 TL | 4.368,47 TL |
| 8 | 546,06 TL | 4.368,47 TL |
| 9 | 485,39 TL | 4.368,47 TL |
| 10 | 436,85 TL | 4.368,47 TL |
| 11 | 397,13 TL | 4.368,47 TL |
| 12 | 364,04 TL | 4.368,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.368,47 TL | 4.368,47 TL |
| 2 | 2.184,24 TL | 4.368,47 TL |
| 3 | 1.456,16 TL | 4.368,47 TL |
| 4 | 1.092,12 TL | 4.368,47 TL |
| 5 | 873,69 TL | 4.368,47 TL |
| 6 | 728,08 TL | 4.368,47 TL |
| 7 | 624,07 TL | 4.368,47 TL |
| 8 | 546,06 TL | 4.368,47 TL |
| 9 | 485,39 TL | 4.368,47 TL |
| 10 | 436,85 TL | 4.368,47 TL |
| 11 | 397,13 TL | 4.368,47 TL |
| 12 | 364,04 TL | 4.368,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.368,47 TL | 4.368,47 TL |
| 2 | 2.184,24 TL | 4.368,47 TL |
| 3 | 1.456,16 TL | 4.368,47 TL |
| 4 | 1.092,12 TL | 4.368,47 TL |
| 5 | 873,69 TL | 4.368,47 TL |
| 6 | 728,08 TL | 4.368,47 TL |
| 7 | 624,07 TL | 4.368,47 TL |
| 8 | 546,06 TL | 4.368,47 TL |
| 9 | 485,39 TL | 4.368,47 TL |
| 10 | 436,85 TL | 4.368,47 TL |
| 11 | 397,13 TL | 4.368,47 TL |
| 12 | 364,04 TL | 4.368,47 TL |





















