| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 903 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet 6950 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 750 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 8,5 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | İrlanda |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 5 - 45 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Genişlik | 106 mm |
| Derinlik | 23 mm |
| Yükseklik | 113,5 mm |
| Ağırlık | 20 g |
| Ambalaj genişliği | 106 mm |
| Ambalaj derinliği | 23 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 113,5 mm |
| Paket ağırlığı | 40 g |
| Tehlike diyagramları | GHS07: Zararlı |
| Sağlık tehdidi beyanı/beyanları | H317: Alerjik cilt reaksiyonuna neden olabilir |
| Palet başına miktar | 3360 adet |
| Paletteki karton sayısı | 56 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Katman başına karton sayısı | 7 adet |
| Palet ağırlığı | 183,9 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 2,93 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894728920; (30A) 199764694355; (30B) 199764694362; (BGX) 889894728937; (BGY) 889894728944; (LS1) 199764694379; (LS2) 199764694386; (LS3) 199764694393 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728920, 199764694355, 199764694362, 889894728937, 889894728944, 199764694379, 199764694386, 199764694393 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1040 mm |
| Ağırlık | 20 g |
| Ambalaj derinliği | 23 mm |
| Ambalaj genişliği | 106 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 113,5 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 5 - 45 °C |
| Derinlik | 23 mm |
| Genişlik | 106 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728920, 199764694355, 199764694362, 889894728937, 889894728944, 199764694379, 199764694386, 199764694393 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894728920; (30A) 199764694355; (30B) 199764694362; (BGX) 889894728937; (BGY) 889894728944; (LS1) 199764694379; (LS2) 199764694386; (LS3) 199764694393 |
| Katman başına karton sayısı | 7 adet |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 2,93 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Menşe ülkesi | İrlanda |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 40 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 183,9 kg |
| Palet başına miktar | 3360 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1040 mm |
| Paletteki karton sayısı | 56 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Renkli mürekkep hacmi | 8,5 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 750 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Sağlık tehdidi beyanı/beyanları | H317: Alerjik cilt reaksiyonuna neden olabilir |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tehlike diyagramları | GHS07: Zararlı |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 903 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet 6950 |
| Yükseklik | 113,5 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.231,44 TL | 2.231,44 TL |
| 2 | 1.115,72 TL | 2.231,44 TL |
| 3 | 743,81 TL | 2.231,44 TL |
| 4 | 557,86 TL | 2.231,44 TL |
| 5 | 446,29 TL | 2.231,44 TL |
| 6 | 371,91 TL | 2.231,44 TL |
| 7 | 318,78 TL | 2.231,44 TL |
| 8 | 278,93 TL | 2.231,44 TL |
| 9 | 247,94 TL | 2.231,44 TL |
| 10 | 223,14 TL | 2.231,44 TL |
| 11 | 202,86 TL | 2.231,44 TL |
| 12 | 185,95 TL | 2.231,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.231,44 TL | 2.231,44 TL |
| 2 | 1.115,72 TL | 2.231,44 TL |
| 3 | 743,81 TL | 2.231,44 TL |
| 4 | 557,86 TL | 2.231,44 TL |
| 5 | 446,29 TL | 2.231,44 TL |
| 6 | 371,91 TL | 2.231,44 TL |
| 7 | 318,78 TL | 2.231,44 TL |
| 8 | 278,93 TL | 2.231,44 TL |
| 9 | 247,94 TL | 2.231,44 TL |
| 10 | 223,14 TL | 2.231,44 TL |
| 11 | 202,86 TL | 2.231,44 TL |
| 12 | 185,95 TL | 2.231,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.231,44 TL | 2.231,44 TL |
| 2 | 1.115,72 TL | 2.231,44 TL |
| 3 | 743,81 TL | 2.231,44 TL |
| 4 | 557,86 TL | 2.231,44 TL |
| 5 | 446,29 TL | 2.231,44 TL |
| 6 | 371,91 TL | 2.231,44 TL |
| 7 | 318,78 TL | 2.231,44 TL |
| 8 | 278,93 TL | 2.231,44 TL |
| 9 | 247,94 TL | 2.231,44 TL |
| 10 | 223,14 TL | 2.231,44 TL |
| 11 | 202,86 TL | 2.231,44 TL |
| 12 | 185,95 TL | 2.231,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.231,44 TL | 2.231,44 TL |
| 2 | 1.115,72 TL | 2.231,44 TL |
| 3 | 743,81 TL | 2.231,44 TL |
| 4 | 557,86 TL | 2.231,44 TL |
| 5 | 446,29 TL | 2.231,44 TL |
| 6 | 371,91 TL | 2.231,44 TL |
| 7 | 318,78 TL | 2.231,44 TL |
| 8 | 278,93 TL | 2.231,44 TL |
| 9 | 247,94 TL | 2.231,44 TL |
| 10 | 223,14 TL | 2.231,44 TL |
| 11 | 202,86 TL | 2.231,44 TL |
| 12 | 185,95 TL | 2.231,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.231,44 TL | 2.231,44 TL |
| 2 | 1.115,72 TL | 2.231,44 TL |
| 3 | 743,81 TL | 2.231,44 TL |
| 4 | 557,86 TL | 2.231,44 TL |
| 5 | 446,29 TL | 2.231,44 TL |
| 6 | 371,91 TL | 2.231,44 TL |
| 7 | 318,78 TL | 2.231,44 TL |
| 8 | 278,93 TL | 2.231,44 TL |
| 9 | 247,94 TL | 2.231,44 TL |
| 10 | 223,14 TL | 2.231,44 TL |
| 11 | 202,86 TL | 2.231,44 TL |
| 12 | 185,95 TL | 2.231,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.231,44 TL | 2.231,44 TL |
| 2 | 1.115,72 TL | 2.231,44 TL |
| 3 | 743,81 TL | 2.231,44 TL |
| 4 | 557,86 TL | 2.231,44 TL |
| 5 | 446,29 TL | 2.231,44 TL |
| 6 | 371,91 TL | 2.231,44 TL |
| 7 | 318,78 TL | 2.231,44 TL |
| 8 | 278,93 TL | 2.231,44 TL |
| 9 | 247,94 TL | 2.231,44 TL |
| 10 | 223,14 TL | 2.231,44 TL |
| 11 | 202,86 TL | 2.231,44 TL |
| 12 | 185,95 TL | 2.231,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.231,44 TL | 2.231,44 TL |
| 2 | 1.115,72 TL | 2.231,44 TL |
| 3 | 743,81 TL | 2.231,44 TL |
| 4 | 557,86 TL | 2.231,44 TL |
| 5 | 446,29 TL | 2.231,44 TL |
| 6 | 371,91 TL | 2.231,44 TL |
| 7 | 318,78 TL | 2.231,44 TL |
| 8 | 278,93 TL | 2.231,44 TL |
| 9 | 247,94 TL | 2.231,44 TL |
| 10 | 223,14 TL | 2.231,44 TL |
| 11 | 202,86 TL | 2.231,44 TL |
| 12 | 185,95 TL | 2.231,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.231,44 TL | 2.231,44 TL |
| 2 | 1.115,72 TL | 2.231,44 TL |
| 3 | 743,81 TL | 2.231,44 TL |
| 4 | 557,86 TL | 2.231,44 TL |
| 5 | 446,29 TL | 2.231,44 TL |
| 6 | 371,91 TL | 2.231,44 TL |
| 7 | 318,78 TL | 2.231,44 TL |
| 8 | 278,93 TL | 2.231,44 TL |
| 9 | 247,94 TL | 2.231,44 TL |
| 10 | 223,14 TL | 2.231,44 TL |
| 11 | 202,86 TL | 2.231,44 TL |
| 12 | 185,95 TL | 2.231,44 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.231,44 TL | 2.231,44 TL |
| 2 | 1.115,72 TL | 2.231,44 TL |
| 3 | 743,81 TL | 2.231,44 TL |
| 4 | 557,86 TL | 2.231,44 TL |
| 5 | 446,29 TL | 2.231,44 TL |
| 6 | 371,91 TL | 2.231,44 TL |
| 7 | 318,78 TL | 2.231,44 TL |
| 8 | 278,93 TL | 2.231,44 TL |
| 9 | 247,94 TL | 2.231,44 TL |
| 10 | 223,14 TL | 2.231,44 TL |
| 11 | 202,86 TL | 2.231,44 TL |
| 12 | 185,95 TL | 2.231,44 TL |





















