| Marka | HP |
| Maksimum ekran boyutu | 39,6 cm (15.6") |
| Kılıf tipi | Sırt çantası |
| Malzeme | Polyester |
| Ürünün ana rengi | Gri |
| Renk adı | Charcoal |
| Uyumluluk | 13,3" (33,78 cm), 14,2" (36,06 cm) ve 15,6" (39,62 cm) diyagonal boyutlu çoğu dizüstü bilgisayar için uygundur. |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Menşe ülkesi | Çin |
| HP segmenti | Ev |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | 70% post-consumer recycled plastic; LDPE bag contains 100% recycled plastic; Hanger tag is made from 100% recycled paper stock |
| Genişlik | 430 mm |
| Derinlik | 290 mm |
| Yükseklik | 140 mm |
| Ağırlık | 650 g |
| Ambalaj genişliği | 430 mm |
| Ambalaj derinliği | 290 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 140 mm |
| Paket ağırlığı | 650 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 42029291 |
| Minimum ekran boyutu uygunluğu | 33,8 cm (13.3") |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| Kutu içeriği | Sırt Çantası |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ağırlık | 650 g |
| Ambalaj derinliği | 290 mm |
| Ambalaj genişliği | 430 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 140 mm |
| Derinlik | 290 mm |
| Genişlik | 430 mm |
| HP segmenti | Ev |
| Kılıf tipi | Sırt çantası |
| Koruma özellikleri | Su geçirmez |
| Kutu içeriği | Sırt Çantası |
| Maksimum ekran boyutu | 39,6 cm (15.6") |
| Malzeme | Polyester |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Minimum ekran boyutu uygunluğu | 33,8 cm (13.3") |
| Paket ağırlığı | 650 g |
| Renk adı | Charcoal |
| Su geçirmez | Evet |
| Sürdürülebilir teknolojiler ve malzemeler | 70% post-consumer recycled plastic; LDPE bag contains 100% recycled plastic; Hanger tag is made from 100% recycled paper stock |
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| UNSPSC kodu | 53121706 |
| Ürünün ana rengi | Gri |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 42029291 |
| Uyumluluk | 13,3" (33,78 cm), 14,2" (36,06 cm) ve 15,6" (39,62 cm) diyagonal boyutlu çoğu dizüstü bilgisayar için uygundur. |
| Yükseklik | 140 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |



















