| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 304 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP DeskJet 2620, 2630, 2632, 2633, 2634 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 100 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 2 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| OEM kodu | N9K05AE |
| Menşe ülkesi | Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya |
| HP segmenti | İş |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Genişlik | 113 mm |
| Derinlik | 37 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Paletteki karton sayısı | 48 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Katman başına karton sayısı | 8 adet |
| Palet ağırlığı | 190,4 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,55 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894860705; (ABE) 889894860712; (BA3) 889894860729; (UUS) 889894860736 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894860705, 889894860712, 889894860729, 889894860736 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 37 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 113 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894860705, 889894860712, 889894860729, 889894860736 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894860705; (ABE) 889894860712; (BA3) 889894860729; (UUS) 889894860736 |
| HP segmenti | İş |
| Katman başına karton sayısı | 8 adet |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,55 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Menşe ülkesi | Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| OEM kodu | N9K05AE |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 190,4 kg |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Paletteki karton sayısı | 48 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Renkli mürekkep hacmi | 2 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 100 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 304 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP DeskJet 2620, 2630, 2632, 2633, 2634 |
| Yükseklik | 115 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.538,54 TL | 1.538,54 TL |
| 2 | 769,27 TL | 1.538,54 TL |
| 3 | 512,85 TL | 1.538,54 TL |
| 4 | 384,63 TL | 1.538,54 TL |
| 5 | 307,71 TL | 1.538,54 TL |
| 6 | 256,42 TL | 1.538,54 TL |
| 7 | 219,79 TL | 1.538,54 TL |
| 8 | 192,32 TL | 1.538,54 TL |
| 9 | 170,95 TL | 1.538,54 TL |
| 10 | 153,85 TL | 1.538,54 TL |
| 11 | 139,87 TL | 1.538,54 TL |
| 12 | 128,21 TL | 1.538,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.538,54 TL | 1.538,54 TL |
| 2 | 769,27 TL | 1.538,54 TL |
| 3 | 512,85 TL | 1.538,54 TL |
| 4 | 384,63 TL | 1.538,54 TL |
| 5 | 307,71 TL | 1.538,54 TL |
| 6 | 256,42 TL | 1.538,54 TL |
| 7 | 219,79 TL | 1.538,54 TL |
| 8 | 192,32 TL | 1.538,54 TL |
| 9 | 170,95 TL | 1.538,54 TL |
| 10 | 153,85 TL | 1.538,54 TL |
| 11 | 139,87 TL | 1.538,54 TL |
| 12 | 128,21 TL | 1.538,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.538,54 TL | 1.538,54 TL |
| 2 | 769,27 TL | 1.538,54 TL |
| 3 | 512,85 TL | 1.538,54 TL |
| 4 | 384,63 TL | 1.538,54 TL |
| 5 | 307,71 TL | 1.538,54 TL |
| 6 | 256,42 TL | 1.538,54 TL |
| 7 | 219,79 TL | 1.538,54 TL |
| 8 | 192,32 TL | 1.538,54 TL |
| 9 | 170,95 TL | 1.538,54 TL |
| 10 | 153,85 TL | 1.538,54 TL |
| 11 | 139,87 TL | 1.538,54 TL |
| 12 | 128,21 TL | 1.538,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.538,54 TL | 1.538,54 TL |
| 2 | 769,27 TL | 1.538,54 TL |
| 3 | 512,85 TL | 1.538,54 TL |
| 4 | 384,63 TL | 1.538,54 TL |
| 5 | 307,71 TL | 1.538,54 TL |
| 6 | 256,42 TL | 1.538,54 TL |
| 7 | 219,79 TL | 1.538,54 TL |
| 8 | 192,32 TL | 1.538,54 TL |
| 9 | 170,95 TL | 1.538,54 TL |
| 10 | 153,85 TL | 1.538,54 TL |
| 11 | 139,87 TL | 1.538,54 TL |
| 12 | 128,21 TL | 1.538,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.538,54 TL | 1.538,54 TL |
| 2 | 769,27 TL | 1.538,54 TL |
| 3 | 512,85 TL | 1.538,54 TL |
| 4 | 384,63 TL | 1.538,54 TL |
| 5 | 307,71 TL | 1.538,54 TL |
| 6 | 256,42 TL | 1.538,54 TL |
| 7 | 219,79 TL | 1.538,54 TL |
| 8 | 192,32 TL | 1.538,54 TL |
| 9 | 170,95 TL | 1.538,54 TL |
| 10 | 153,85 TL | 1.538,54 TL |
| 11 | 139,87 TL | 1.538,54 TL |
| 12 | 128,21 TL | 1.538,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.538,54 TL | 1.538,54 TL |
| 2 | 769,27 TL | 1.538,54 TL |
| 3 | 512,85 TL | 1.538,54 TL |
| 4 | 384,63 TL | 1.538,54 TL |
| 5 | 307,71 TL | 1.538,54 TL |
| 6 | 256,42 TL | 1.538,54 TL |
| 7 | 219,79 TL | 1.538,54 TL |
| 8 | 192,32 TL | 1.538,54 TL |
| 9 | 170,95 TL | 1.538,54 TL |
| 10 | 153,85 TL | 1.538,54 TL |
| 11 | 139,87 TL | 1.538,54 TL |
| 12 | 128,21 TL | 1.538,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.538,54 TL | 1.538,54 TL |
| 2 | 769,27 TL | 1.538,54 TL |
| 3 | 512,85 TL | 1.538,54 TL |
| 4 | 384,63 TL | 1.538,54 TL |
| 5 | 307,71 TL | 1.538,54 TL |
| 6 | 256,42 TL | 1.538,54 TL |
| 7 | 219,79 TL | 1.538,54 TL |
| 8 | 192,32 TL | 1.538,54 TL |
| 9 | 170,95 TL | 1.538,54 TL |
| 10 | 153,85 TL | 1.538,54 TL |
| 11 | 139,87 TL | 1.538,54 TL |
| 12 | 128,21 TL | 1.538,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.538,54 TL | 1.538,54 TL |
| 2 | 769,27 TL | 1.538,54 TL |
| 3 | 512,85 TL | 1.538,54 TL |
| 4 | 384,63 TL | 1.538,54 TL |
| 5 | 307,71 TL | 1.538,54 TL |
| 6 | 256,42 TL | 1.538,54 TL |
| 7 | 219,79 TL | 1.538,54 TL |
| 8 | 192,32 TL | 1.538,54 TL |
| 9 | 170,95 TL | 1.538,54 TL |
| 10 | 153,85 TL | 1.538,54 TL |
| 11 | 139,87 TL | 1.538,54 TL |
| 12 | 128,21 TL | 1.538,54 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.538,54 TL | 1.538,54 TL |
| 2 | 769,27 TL | 1.538,54 TL |
| 3 | 512,85 TL | 1.538,54 TL |
| 4 | 384,63 TL | 1.538,54 TL |
| 5 | 307,71 TL | 1.538,54 TL |
| 6 | 256,42 TL | 1.538,54 TL |
| 7 | 219,79 TL | 1.538,54 TL |
| 8 | 192,32 TL | 1.538,54 TL |
| 9 | 170,95 TL | 1.538,54 TL |
| 10 | 153,85 TL | 1.538,54 TL |
| 11 | 139,87 TL | 1.538,54 TL |
| 12 | 128,21 TL | 1.538,54 TL |





















