| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 302 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP DeskJet 3639 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 430 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 8,5 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | 302XL |
| Menşe ülkesi | Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Malezya |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Genişlik | 113 mm |
| Derinlik | 37 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Ağırlık | 30 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 1920 adet |
| Paletteki karton sayısı | 32 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Katman başına karton sayısı | 9 adet |
| Palet ağırlığı | 127 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,34 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888793803110; (30N) 199485238814; (ABE) 888793803127; (BA3) 888793803134; (NE1) 199485238821; (UUS) 888793803141 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793803110, 199485238814, 888793803127, 888793803134, 199485238821, 888793803141 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Aplet ağırlığı | 149,2 kg (328.9 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 3,59 kg (7.91 lbs) |
| Ağırlık | 30 g |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 3,59 kg (7.91 lbs) |
| Aplet ağırlığı | 149,2 kg (328.9 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 37 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 113 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793803110, 199485238814, 888793803127, 888793803134, 199485238821, 888793803141 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888793803110; (30N) 199485238814; (ABE) 888793803127; (BA3) 888793803134; (NE1) 199485238821; (UUS) 888793803141 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 9 adet |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,34 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Menşe ülkesi | Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | 302XL |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 127 kg |
| Palet başına miktar | 1920 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Paletteki karton sayısı | 32 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 8,5 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 430 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 302 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP DeskJet 3639 |
| Yükseklik | 115 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.997,53 TL | 3.997,53 TL |
| 2 | 1.998,76 TL | 3.997,53 TL |
| 3 | 1.332,51 TL | 3.997,53 TL |
| 4 | 999,38 TL | 3.997,53 TL |
| 5 | 799,51 TL | 3.997,53 TL |
| 6 | 666,25 TL | 3.997,53 TL |
| 7 | 571,08 TL | 3.997,53 TL |
| 8 | 499,69 TL | 3.997,53 TL |
| 9 | 444,17 TL | 3.997,53 TL |
| 10 | 399,75 TL | 3.997,53 TL |
| 11 | 363,41 TL | 3.997,53 TL |
| 12 | 333,13 TL | 3.997,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.997,53 TL | 3.997,53 TL |
| 2 | 1.998,76 TL | 3.997,53 TL |
| 3 | 1.332,51 TL | 3.997,53 TL |
| 4 | 999,38 TL | 3.997,53 TL |
| 5 | 799,51 TL | 3.997,53 TL |
| 6 | 666,25 TL | 3.997,53 TL |
| 7 | 571,08 TL | 3.997,53 TL |
| 8 | 499,69 TL | 3.997,53 TL |
| 9 | 444,17 TL | 3.997,53 TL |
| 10 | 399,75 TL | 3.997,53 TL |
| 11 | 363,41 TL | 3.997,53 TL |
| 12 | 333,13 TL | 3.997,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.997,53 TL | 3.997,53 TL |
| 2 | 1.998,76 TL | 3.997,53 TL |
| 3 | 1.332,51 TL | 3.997,53 TL |
| 4 | 999,38 TL | 3.997,53 TL |
| 5 | 799,51 TL | 3.997,53 TL |
| 6 | 666,25 TL | 3.997,53 TL |
| 7 | 571,08 TL | 3.997,53 TL |
| 8 | 499,69 TL | 3.997,53 TL |
| 9 | 444,17 TL | 3.997,53 TL |
| 10 | 399,75 TL | 3.997,53 TL |
| 11 | 363,41 TL | 3.997,53 TL |
| 12 | 333,13 TL | 3.997,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.997,53 TL | 3.997,53 TL |
| 2 | 1.998,76 TL | 3.997,53 TL |
| 3 | 1.332,51 TL | 3.997,53 TL |
| 4 | 999,38 TL | 3.997,53 TL |
| 5 | 799,51 TL | 3.997,53 TL |
| 6 | 666,25 TL | 3.997,53 TL |
| 7 | 571,08 TL | 3.997,53 TL |
| 8 | 499,69 TL | 3.997,53 TL |
| 9 | 444,17 TL | 3.997,53 TL |
| 10 | 399,75 TL | 3.997,53 TL |
| 11 | 363,41 TL | 3.997,53 TL |
| 12 | 333,13 TL | 3.997,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.997,53 TL | 3.997,53 TL |
| 2 | 1.998,76 TL | 3.997,53 TL |
| 3 | 1.332,51 TL | 3.997,53 TL |
| 4 | 999,38 TL | 3.997,53 TL |
| 5 | 799,51 TL | 3.997,53 TL |
| 6 | 666,25 TL | 3.997,53 TL |
| 7 | 571,08 TL | 3.997,53 TL |
| 8 | 499,69 TL | 3.997,53 TL |
| 9 | 444,17 TL | 3.997,53 TL |
| 10 | 399,75 TL | 3.997,53 TL |
| 11 | 363,41 TL | 3.997,53 TL |
| 12 | 333,13 TL | 3.997,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.997,53 TL | 3.997,53 TL |
| 2 | 1.998,76 TL | 3.997,53 TL |
| 3 | 1.332,51 TL | 3.997,53 TL |
| 4 | 999,38 TL | 3.997,53 TL |
| 5 | 799,51 TL | 3.997,53 TL |
| 6 | 666,25 TL | 3.997,53 TL |
| 7 | 571,08 TL | 3.997,53 TL |
| 8 | 499,69 TL | 3.997,53 TL |
| 9 | 444,17 TL | 3.997,53 TL |
| 10 | 399,75 TL | 3.997,53 TL |
| 11 | 363,41 TL | 3.997,53 TL |
| 12 | 333,13 TL | 3.997,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.997,53 TL | 3.997,53 TL |
| 2 | 1.998,76 TL | 3.997,53 TL |
| 3 | 1.332,51 TL | 3.997,53 TL |
| 4 | 999,38 TL | 3.997,53 TL |
| 5 | 799,51 TL | 3.997,53 TL |
| 6 | 666,25 TL | 3.997,53 TL |
| 7 | 571,08 TL | 3.997,53 TL |
| 8 | 499,69 TL | 3.997,53 TL |
| 9 | 444,17 TL | 3.997,53 TL |
| 10 | 399,75 TL | 3.997,53 TL |
| 11 | 363,41 TL | 3.997,53 TL |
| 12 | 333,13 TL | 3.997,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.997,53 TL | 3.997,53 TL |
| 2 | 1.998,76 TL | 3.997,53 TL |
| 3 | 1.332,51 TL | 3.997,53 TL |
| 4 | 999,38 TL | 3.997,53 TL |
| 5 | 799,51 TL | 3.997,53 TL |
| 6 | 666,25 TL | 3.997,53 TL |
| 7 | 571,08 TL | 3.997,53 TL |
| 8 | 499,69 TL | 3.997,53 TL |
| 9 | 444,17 TL | 3.997,53 TL |
| 10 | 399,75 TL | 3.997,53 TL |
| 11 | 363,41 TL | 3.997,53 TL |
| 12 | 333,13 TL | 3.997,53 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.997,53 TL | 3.997,53 TL |
| 2 | 1.998,76 TL | 3.997,53 TL |
| 3 | 1.332,51 TL | 3.997,53 TL |
| 4 | 999,38 TL | 3.997,53 TL |
| 5 | 799,51 TL | 3.997,53 TL |
| 6 | 666,25 TL | 3.997,53 TL |
| 7 | 571,08 TL | 3.997,53 TL |
| 8 | 499,69 TL | 3.997,53 TL |
| 9 | 444,17 TL | 3.997,53 TL |
| 10 | 399,75 TL | 3.997,53 TL |
| 11 | 363,41 TL | 3.997,53 TL |
| 12 | 333,13 TL | 3.997,53 TL |





















