| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Uyumlu markalar | HP |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 8000 Sayfa |
| Ürün rengi | Sarı |
| Kapasite | 70 ml |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 15 - 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj genişliği | 47 mm |
| Ambalaj derinliği | 47 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 150 mm |
| Paket ağırlığı | 110 g |
| Ağırlık | 100 g |
| Paletteki tabaka sayısı | 7 adet |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Paletteki karton sayısı | 84 adet |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Mastır karton ağırlığı | 2,89 kg |
| Palet başına miktar | 2016 adet |
| Palet ağırlığı | 277,6 kg |
| Mastır karton başına miktar | 24 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Kutu içeriği | 1 Mürekkep Şişesi |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1306 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780132555 |
| UNSPSC kodu | 121717033 |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Ağırlık | 100 g |
| Ambalaj derinliği | 47 mm |
| Ambalaj genişliği | 47 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 150 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 15 - 35 °C |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780132555 |
| Kapasite | 70 ml |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Kutu içeriği | 1 Mürekkep Şişesi |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 2,89 kg |
| Mastır karton başına miktar | 24 adet |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Paket ağırlığı | 110 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 277,6 kg |
| Palet başına miktar | 2016 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1306 mm |
| Paletteki karton sayısı | 84 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 7 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 8000 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 121717033 |
| Ürün rengi | Sarı |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 882,16 TL | 882,16 TL |
| 2 | 441,08 TL | 882,16 TL |
| 3 | 294,05 TL | 882,16 TL |
| 4 | 220,54 TL | 882,16 TL |
| 5 | 176,43 TL | 882,16 TL |
| 6 | 147,03 TL | 882,16 TL |
| 7 | 126,02 TL | 882,16 TL |
| 8 | 110,27 TL | 882,16 TL |
| 9 | 98,02 TL | 882,16 TL |
| 10 | 88,22 TL | 882,16 TL |
| 11 | 80,20 TL | 882,16 TL |
| 12 | 73,51 TL | 882,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 882,16 TL | 882,16 TL |
| 2 | 441,08 TL | 882,16 TL |
| 3 | 294,05 TL | 882,16 TL |
| 4 | 220,54 TL | 882,16 TL |
| 5 | 176,43 TL | 882,16 TL |
| 6 | 147,03 TL | 882,16 TL |
| 7 | 126,02 TL | 882,16 TL |
| 8 | 110,27 TL | 882,16 TL |
| 9 | 98,02 TL | 882,16 TL |
| 10 | 88,22 TL | 882,16 TL |
| 11 | 80,20 TL | 882,16 TL |
| 12 | 73,51 TL | 882,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 882,16 TL | 882,16 TL |
| 2 | 441,08 TL | 882,16 TL |
| 3 | 294,05 TL | 882,16 TL |
| 4 | 220,54 TL | 882,16 TL |
| 5 | 176,43 TL | 882,16 TL |
| 6 | 147,03 TL | 882,16 TL |
| 7 | 126,02 TL | 882,16 TL |
| 8 | 110,27 TL | 882,16 TL |
| 9 | 98,02 TL | 882,16 TL |
| 10 | 88,22 TL | 882,16 TL |
| 11 | 80,20 TL | 882,16 TL |
| 12 | 73,51 TL | 882,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 882,16 TL | 882,16 TL |
| 2 | 441,08 TL | 882,16 TL |
| 3 | 294,05 TL | 882,16 TL |
| 4 | 220,54 TL | 882,16 TL |
| 5 | 176,43 TL | 882,16 TL |
| 6 | 147,03 TL | 882,16 TL |
| 7 | 126,02 TL | 882,16 TL |
| 8 | 110,27 TL | 882,16 TL |
| 9 | 98,02 TL | 882,16 TL |
| 10 | 88,22 TL | 882,16 TL |
| 11 | 80,20 TL | 882,16 TL |
| 12 | 73,51 TL | 882,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 882,16 TL | 882,16 TL |
| 2 | 441,08 TL | 882,16 TL |
| 3 | 294,05 TL | 882,16 TL |
| 4 | 220,54 TL | 882,16 TL |
| 5 | 176,43 TL | 882,16 TL |
| 6 | 147,03 TL | 882,16 TL |
| 7 | 126,02 TL | 882,16 TL |
| 8 | 110,27 TL | 882,16 TL |
| 9 | 98,02 TL | 882,16 TL |
| 10 | 88,22 TL | 882,16 TL |
| 11 | 80,20 TL | 882,16 TL |
| 12 | 73,51 TL | 882,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 882,16 TL | 882,16 TL |
| 2 | 441,08 TL | 882,16 TL |
| 3 | 294,05 TL | 882,16 TL |
| 4 | 220,54 TL | 882,16 TL |
| 5 | 176,43 TL | 882,16 TL |
| 6 | 147,03 TL | 882,16 TL |
| 7 | 126,02 TL | 882,16 TL |
| 8 | 110,27 TL | 882,16 TL |
| 9 | 98,02 TL | 882,16 TL |
| 10 | 88,22 TL | 882,16 TL |
| 11 | 80,20 TL | 882,16 TL |
| 12 | 73,51 TL | 882,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 882,16 TL | 882,16 TL |
| 2 | 441,08 TL | 882,16 TL |
| 3 | 294,05 TL | 882,16 TL |
| 4 | 220,54 TL | 882,16 TL |
| 5 | 176,43 TL | 882,16 TL |
| 6 | 147,03 TL | 882,16 TL |
| 7 | 126,02 TL | 882,16 TL |
| 8 | 110,27 TL | 882,16 TL |
| 9 | 98,02 TL | 882,16 TL |
| 10 | 88,22 TL | 882,16 TL |
| 11 | 80,20 TL | 882,16 TL |
| 12 | 73,51 TL | 882,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 882,16 TL | 882,16 TL |
| 2 | 441,08 TL | 882,16 TL |
| 3 | 294,05 TL | 882,16 TL |
| 4 | 220,54 TL | 882,16 TL |
| 5 | 176,43 TL | 882,16 TL |
| 6 | 147,03 TL | 882,16 TL |
| 7 | 126,02 TL | 882,16 TL |
| 8 | 110,27 TL | 882,16 TL |
| 9 | 98,02 TL | 882,16 TL |
| 10 | 88,22 TL | 882,16 TL |
| 11 | 80,20 TL | 882,16 TL |
| 12 | 73,51 TL | 882,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 882,16 TL | 882,16 TL |
| 2 | 441,08 TL | 882,16 TL |
| 3 | 294,05 TL | 882,16 TL |
| 4 | 220,54 TL | 882,16 TL |
| 5 | 176,43 TL | 882,16 TL |
| 6 | 147,03 TL | 882,16 TL |
| 7 | 126,02 TL | 882,16 TL |
| 8 | 110,27 TL | 882,16 TL |
| 9 | 98,02 TL | 882,16 TL |
| 10 | 88,22 TL | 882,16 TL |
| 11 | 80,20 TL | 882,16 TL |
| 12 | 73,51 TL | 882,16 TL |





















