| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 953 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 2000 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 42,5 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | L0S70AE |
| Menşe ülkesi | Çin, Çek Cumhuriyeti, Singapur, Malezya |
| Ürün rengi | Siyah |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 119 mm |
| Derinlik | 126 mm |
| Yükseklik | 36 mm |
| Ağırlık | 100 g |
| Ambalaj genişliği | 119 mm |
| Ambalaj derinliği | 126 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 36 mm |
| Paket ağırlığı | 120 g |
| Palet başına miktar | 3600 adet |
| Paletteki karton sayısı | 90 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Katman başına karton sayısı | 9 adet |
| Palet ağırlığı | 491,4 kg |
| Mastır karton başına miktar | 40 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 5,24 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184104206; (30A) 199764693822; (30B) 199764693839; (BGX) 725184104183; (BGY) 725184104190; (LS1) 199764693860; (LS2) 199764693891; (LS3) 199764693907 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184104206, 199764693822, 199764693839, 725184104183, 725184104190, 199764693860, 199764693891, 199764693907 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Ağırlık | 100 g |
| Ambalaj derinliği | 126 mm |
| Ambalaj genişliği | 119 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 36 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 126 mm |
| Genişlik | 119 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184104206, 199764693822, 199764693839, 725184104183, 725184104190, 199764693860, 199764693891, 199764693907 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184104206; (30A) 199764693822; (30B) 199764693839; (BGX) 725184104183; (BGY) 725184104190; (LS1) 199764693860; (LS2) 199764693891; (LS3) 199764693907 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 9 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 5,24 kg |
| Mastır karton başına miktar | 40 adet |
| Menşe ülkesi | Çin, Çek Cumhuriyeti, Singapur, Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | L0S70AE |
| Paket ağırlığı | 120 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 491,4 kg |
| Palet başına miktar | 3600 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Paletteki karton sayısı | 90 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 42,5 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 2000 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 953 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Yükseklik | 36 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.875,84 TL | 5.875,84 TL |
| 2 | 2.937,92 TL | 5.875,84 TL |
| 3 | 1.958,61 TL | 5.875,84 TL |
| 4 | 1.468,96 TL | 5.875,84 TL |
| 5 | 1.175,17 TL | 5.875,84 TL |
| 6 | 979,31 TL | 5.875,84 TL |
| 7 | 839,41 TL | 5.875,84 TL |
| 8 | 734,48 TL | 5.875,84 TL |
| 9 | 652,87 TL | 5.875,84 TL |
| 10 | 587,58 TL | 5.875,84 TL |
| 11 | 534,17 TL | 5.875,84 TL |
| 12 | 489,65 TL | 5.875,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.875,84 TL | 5.875,84 TL |
| 2 | 2.937,92 TL | 5.875,84 TL |
| 3 | 1.958,61 TL | 5.875,84 TL |
| 4 | 1.468,96 TL | 5.875,84 TL |
| 5 | 1.175,17 TL | 5.875,84 TL |
| 6 | 979,31 TL | 5.875,84 TL |
| 7 | 839,41 TL | 5.875,84 TL |
| 8 | 734,48 TL | 5.875,84 TL |
| 9 | 652,87 TL | 5.875,84 TL |
| 10 | 587,58 TL | 5.875,84 TL |
| 11 | 534,17 TL | 5.875,84 TL |
| 12 | 489,65 TL | 5.875,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.875,84 TL | 5.875,84 TL |
| 2 | 2.937,92 TL | 5.875,84 TL |
| 3 | 1.958,61 TL | 5.875,84 TL |
| 4 | 1.468,96 TL | 5.875,84 TL |
| 5 | 1.175,17 TL | 5.875,84 TL |
| 6 | 979,31 TL | 5.875,84 TL |
| 7 | 839,41 TL | 5.875,84 TL |
| 8 | 734,48 TL | 5.875,84 TL |
| 9 | 652,87 TL | 5.875,84 TL |
| 10 | 587,58 TL | 5.875,84 TL |
| 11 | 534,17 TL | 5.875,84 TL |
| 12 | 489,65 TL | 5.875,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.875,84 TL | 5.875,84 TL |
| 2 | 2.937,92 TL | 5.875,84 TL |
| 3 | 1.958,61 TL | 5.875,84 TL |
| 4 | 1.468,96 TL | 5.875,84 TL |
| 5 | 1.175,17 TL | 5.875,84 TL |
| 6 | 979,31 TL | 5.875,84 TL |
| 7 | 839,41 TL | 5.875,84 TL |
| 8 | 734,48 TL | 5.875,84 TL |
| 9 | 652,87 TL | 5.875,84 TL |
| 10 | 587,58 TL | 5.875,84 TL |
| 11 | 534,17 TL | 5.875,84 TL |
| 12 | 489,65 TL | 5.875,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.875,84 TL | 5.875,84 TL |
| 2 | 2.937,92 TL | 5.875,84 TL |
| 3 | 1.958,61 TL | 5.875,84 TL |
| 4 | 1.468,96 TL | 5.875,84 TL |
| 5 | 1.175,17 TL | 5.875,84 TL |
| 6 | 979,31 TL | 5.875,84 TL |
| 7 | 839,41 TL | 5.875,84 TL |
| 8 | 734,48 TL | 5.875,84 TL |
| 9 | 652,87 TL | 5.875,84 TL |
| 10 | 587,58 TL | 5.875,84 TL |
| 11 | 534,17 TL | 5.875,84 TL |
| 12 | 489,65 TL | 5.875,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.875,84 TL | 5.875,84 TL |
| 2 | 2.937,92 TL | 5.875,84 TL |
| 3 | 1.958,61 TL | 5.875,84 TL |
| 4 | 1.468,96 TL | 5.875,84 TL |
| 5 | 1.175,17 TL | 5.875,84 TL |
| 6 | 979,31 TL | 5.875,84 TL |
| 7 | 839,41 TL | 5.875,84 TL |
| 8 | 734,48 TL | 5.875,84 TL |
| 9 | 652,87 TL | 5.875,84 TL |
| 10 | 587,58 TL | 5.875,84 TL |
| 11 | 534,17 TL | 5.875,84 TL |
| 12 | 489,65 TL | 5.875,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.875,84 TL | 5.875,84 TL |
| 2 | 2.937,92 TL | 5.875,84 TL |
| 3 | 1.958,61 TL | 5.875,84 TL |
| 4 | 1.468,96 TL | 5.875,84 TL |
| 5 | 1.175,17 TL | 5.875,84 TL |
| 6 | 979,31 TL | 5.875,84 TL |
| 7 | 839,41 TL | 5.875,84 TL |
| 8 | 734,48 TL | 5.875,84 TL |
| 9 | 652,87 TL | 5.875,84 TL |
| 10 | 587,58 TL | 5.875,84 TL |
| 11 | 534,17 TL | 5.875,84 TL |
| 12 | 489,65 TL | 5.875,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.875,84 TL | 5.875,84 TL |
| 2 | 2.937,92 TL | 5.875,84 TL |
| 3 | 1.958,61 TL | 5.875,84 TL |
| 4 | 1.468,96 TL | 5.875,84 TL |
| 5 | 1.175,17 TL | 5.875,84 TL |
| 6 | 979,31 TL | 5.875,84 TL |
| 7 | 839,41 TL | 5.875,84 TL |
| 8 | 734,48 TL | 5.875,84 TL |
| 9 | 652,87 TL | 5.875,84 TL |
| 10 | 587,58 TL | 5.875,84 TL |
| 11 | 534,17 TL | 5.875,84 TL |
| 12 | 489,65 TL | 5.875,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.875,84 TL | 5.875,84 TL |
| 2 | 2.937,92 TL | 5.875,84 TL |
| 3 | 1.958,61 TL | 5.875,84 TL |
| 4 | 1.468,96 TL | 5.875,84 TL |
| 5 | 1.175,17 TL | 5.875,84 TL |
| 6 | 979,31 TL | 5.875,84 TL |
| 7 | 839,41 TL | 5.875,84 TL |
| 8 | 734,48 TL | 5.875,84 TL |
| 9 | 652,87 TL | 5.875,84 TL |
| 10 | 587,58 TL | 5.875,84 TL |
| 11 | 534,17 TL | 5.875,84 TL |
| 12 | 489,65 TL | 5.875,84 TL |





















