| Marka | HP |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 973 PageWide kartuşlar şu yazıcılarla çalışır: HP PageWide P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 10000 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 182,5 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | L0S07AE |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Genişlik | 220 mm |
| Derinlik | 52 mm |
| Yükseklik | 48 mm |
| Ağırlık | 330 g |
| Ambalaj genişliği | 220 mm |
| Ambalaj derinliği | 52 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 48 mm |
| Paket ağırlığı | 360 g |
| Teknoloji | PageWide |
| Palet genişliği | 121,9 cm |
| Palet uzunluğu | 101,6 cm |
| Palet yüksekliği | 156,8 cm |
| Palet başına miktar | 1920 adet |
| Paletteki karton sayısı | 120 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Katman başına karton sayısı | 20 adet |
| Palet ağırlığı | 753,3 kg |
| Mastır karton başına miktar | 16 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 5,99 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544692 |
| UNSPSC kodu | 441031052 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219,2 x 1016 x 1568 mm |
| Ağırlık | 330 g |
| Ambalaj derinliği | 52 mm |
| Ambalaj genişliği | 220 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 48 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 52 mm |
| Genişlik | 220 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544692 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 20 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 5,99 kg |
| Mastır karton başına miktar | 16 adet |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | L0S07AE |
| Paket ağırlığı | 360 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 753,3 kg |
| Palet başına miktar | 1920 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219,2 x 1016 x 1568 mm |
| Palet genişliği | 121,9 cm |
| Palet uzunluğu | 101,6 cm |
| Palet yüksekliği | 156,8 cm |
| Paletteki karton sayısı | 120 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 182,5 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 10000 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Teknoloji | PageWide |
| UNSPSC kodu | 441031052 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 973 PageWide kartuşlar şu yazıcılarla çalışır: HP PageWide P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Yükseklik | 48 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 16.050,82 TL | 16.050,82 TL |
| 2 | 8.025,41 TL | 16.050,82 TL |
| 3 | 5.350,27 TL | 16.050,82 TL |
| 4 | 4.012,70 TL | 16.050,82 TL |
| 5 | 3.210,16 TL | 16.050,82 TL |
| 6 | 2.675,14 TL | 16.050,82 TL |
| 7 | 2.292,97 TL | 16.050,82 TL |
| 8 | 2.006,35 TL | 16.050,82 TL |
| 9 | 1.783,42 TL | 16.050,82 TL |
| 10 | 1.605,08 TL | 16.050,82 TL |
| 11 | 1.459,17 TL | 16.050,82 TL |
| 12 | 1.337,57 TL | 16.050,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 16.050,82 TL | 16.050,82 TL |
| 2 | 8.025,41 TL | 16.050,82 TL |
| 3 | 5.350,27 TL | 16.050,82 TL |
| 4 | 4.012,70 TL | 16.050,82 TL |
| 5 | 3.210,16 TL | 16.050,82 TL |
| 6 | 2.675,14 TL | 16.050,82 TL |
| 7 | 2.292,97 TL | 16.050,82 TL |
| 8 | 2.006,35 TL | 16.050,82 TL |
| 9 | 1.783,42 TL | 16.050,82 TL |
| 10 | 1.605,08 TL | 16.050,82 TL |
| 11 | 1.459,17 TL | 16.050,82 TL |
| 12 | 1.337,57 TL | 16.050,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 16.050,82 TL | 16.050,82 TL |
| 2 | 8.025,41 TL | 16.050,82 TL |
| 3 | 5.350,27 TL | 16.050,82 TL |
| 4 | 4.012,70 TL | 16.050,82 TL |
| 5 | 3.210,16 TL | 16.050,82 TL |
| 6 | 2.675,14 TL | 16.050,82 TL |
| 7 | 2.292,97 TL | 16.050,82 TL |
| 8 | 2.006,35 TL | 16.050,82 TL |
| 9 | 1.783,42 TL | 16.050,82 TL |
| 10 | 1.605,08 TL | 16.050,82 TL |
| 11 | 1.459,17 TL | 16.050,82 TL |
| 12 | 1.337,57 TL | 16.050,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 16.050,82 TL | 16.050,82 TL |
| 2 | 8.025,41 TL | 16.050,82 TL |
| 3 | 5.350,27 TL | 16.050,82 TL |
| 4 | 4.012,70 TL | 16.050,82 TL |
| 5 | 3.210,16 TL | 16.050,82 TL |
| 6 | 2.675,14 TL | 16.050,82 TL |
| 7 | 2.292,97 TL | 16.050,82 TL |
| 8 | 2.006,35 TL | 16.050,82 TL |
| 9 | 1.783,42 TL | 16.050,82 TL |
| 10 | 1.605,08 TL | 16.050,82 TL |
| 11 | 1.459,17 TL | 16.050,82 TL |
| 12 | 1.337,57 TL | 16.050,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 16.050,82 TL | 16.050,82 TL |
| 2 | 8.025,41 TL | 16.050,82 TL |
| 3 | 5.350,27 TL | 16.050,82 TL |
| 4 | 4.012,70 TL | 16.050,82 TL |
| 5 | 3.210,16 TL | 16.050,82 TL |
| 6 | 2.675,14 TL | 16.050,82 TL |
| 7 | 2.292,97 TL | 16.050,82 TL |
| 8 | 2.006,35 TL | 16.050,82 TL |
| 9 | 1.783,42 TL | 16.050,82 TL |
| 10 | 1.605,08 TL | 16.050,82 TL |
| 11 | 1.459,17 TL | 16.050,82 TL |
| 12 | 1.337,57 TL | 16.050,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 16.050,82 TL | 16.050,82 TL |
| 2 | 8.025,41 TL | 16.050,82 TL |
| 3 | 5.350,27 TL | 16.050,82 TL |
| 4 | 4.012,70 TL | 16.050,82 TL |
| 5 | 3.210,16 TL | 16.050,82 TL |
| 6 | 2.675,14 TL | 16.050,82 TL |
| 7 | 2.292,97 TL | 16.050,82 TL |
| 8 | 2.006,35 TL | 16.050,82 TL |
| 9 | 1.783,42 TL | 16.050,82 TL |
| 10 | 1.605,08 TL | 16.050,82 TL |
| 11 | 1.459,17 TL | 16.050,82 TL |
| 12 | 1.337,57 TL | 16.050,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 16.050,82 TL | 16.050,82 TL |
| 2 | 8.025,41 TL | 16.050,82 TL |
| 3 | 5.350,27 TL | 16.050,82 TL |
| 4 | 4.012,70 TL | 16.050,82 TL |
| 5 | 3.210,16 TL | 16.050,82 TL |
| 6 | 2.675,14 TL | 16.050,82 TL |
| 7 | 2.292,97 TL | 16.050,82 TL |
| 8 | 2.006,35 TL | 16.050,82 TL |
| 9 | 1.783,42 TL | 16.050,82 TL |
| 10 | 1.605,08 TL | 16.050,82 TL |
| 11 | 1.459,17 TL | 16.050,82 TL |
| 12 | 1.337,57 TL | 16.050,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 16.050,82 TL | 16.050,82 TL |
| 2 | 8.025,41 TL | 16.050,82 TL |
| 3 | 5.350,27 TL | 16.050,82 TL |
| 4 | 4.012,70 TL | 16.050,82 TL |
| 5 | 3.210,16 TL | 16.050,82 TL |
| 6 | 2.675,14 TL | 16.050,82 TL |
| 7 | 2.292,97 TL | 16.050,82 TL |
| 8 | 2.006,35 TL | 16.050,82 TL |
| 9 | 1.783,42 TL | 16.050,82 TL |
| 10 | 1.605,08 TL | 16.050,82 TL |
| 11 | 1.459,17 TL | 16.050,82 TL |
| 12 | 1.337,57 TL | 16.050,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 16.050,82 TL | 16.050,82 TL |
| 2 | 8.025,41 TL | 16.050,82 TL |
| 3 | 5.350,27 TL | 16.050,82 TL |
| 4 | 4.012,70 TL | 16.050,82 TL |
| 5 | 3.210,16 TL | 16.050,82 TL |
| 6 | 2.675,14 TL | 16.050,82 TL |
| 7 | 2.292,97 TL | 16.050,82 TL |
| 8 | 2.006,35 TL | 16.050,82 TL |
| 9 | 1.783,42 TL | 16.050,82 TL |
| 10 | 1.605,08 TL | 16.050,82 TL |
| 11 | 1.459,17 TL | 16.050,82 TL |
| 12 | 1.337,57 TL | 16.050,82 TL |





















