| Marka | HP |
| Ağırlık | 35,1 g |
| Genişlik | 113 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Derinlik | 37 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Uyumluluk | - HP DeskJet Ink Advantage 1115 Printer (F5S21C)n- HP DeskJet Ink Advantage 2135 All-in-One Printer (F5S29C)n- HP DeskJet Ink Advantage 3635 All-in-One Printer (F5S44C)n- HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-One Printer (F5R96C)n- HP DeskJet Ink Advantage 4535 All-in-One Printern- HP DeskJet Ink Advantage 4675 All-in-One Printern- HP DeskJet Ink Advantage 4535 All-in-One Printer (F0V64C)n- HP DeskJet Ink Advantage 4675 All-in-One Printer (F1H97C) |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 360 Sayfa |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 6 ml |
| Çoklu paket | Hayır |
| Ağırlık | 35,1 g |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 37 mm |
| Genişlik | 113 mm |
| Marka | HP |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Siyah mürekkep hacmi | 6 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 360 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | - HP DeskJet Ink Advantage 1115 Printer (F5S21C)n- HP DeskJet Ink Advantage 2135 All-in-One Printer (F5S29C)n- HP DeskJet Ink Advantage 3635 All-in-One Printer (F5S44C)n- HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-One Printer (F5R96C)n- HP DeskJet Ink Advantage |
| Yükseklik | 115 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.750,31 TL | 1.750,31 TL |
| 2 | 875,16 TL | 1.750,31 TL |
| 3 | 583,44 TL | 1.750,31 TL |
| 4 | 437,58 TL | 1.750,31 TL |
| 5 | 350,06 TL | 1.750,31 TL |
| 6 | 291,72 TL | 1.750,31 TL |
| 7 | 250,04 TL | 1.750,31 TL |
| 8 | 218,79 TL | 1.750,31 TL |
| 9 | 194,48 TL | 1.750,31 TL |
| 10 | 175,03 TL | 1.750,31 TL |
| 11 | 159,12 TL | 1.750,31 TL |
| 12 | 145,86 TL | 1.750,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.750,31 TL | 1.750,31 TL |
| 2 | 875,16 TL | 1.750,31 TL |
| 3 | 583,44 TL | 1.750,31 TL |
| 4 | 437,58 TL | 1.750,31 TL |
| 5 | 350,06 TL | 1.750,31 TL |
| 6 | 291,72 TL | 1.750,31 TL |
| 7 | 250,04 TL | 1.750,31 TL |
| 8 | 218,79 TL | 1.750,31 TL |
| 9 | 194,48 TL | 1.750,31 TL |
| 10 | 175,03 TL | 1.750,31 TL |
| 11 | 159,12 TL | 1.750,31 TL |
| 12 | 145,86 TL | 1.750,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.750,31 TL | 1.750,31 TL |
| 2 | 875,16 TL | 1.750,31 TL |
| 3 | 583,44 TL | 1.750,31 TL |
| 4 | 437,58 TL | 1.750,31 TL |
| 5 | 350,06 TL | 1.750,31 TL |
| 6 | 291,72 TL | 1.750,31 TL |
| 7 | 250,04 TL | 1.750,31 TL |
| 8 | 218,79 TL | 1.750,31 TL |
| 9 | 194,48 TL | 1.750,31 TL |
| 10 | 175,03 TL | 1.750,31 TL |
| 11 | 159,12 TL | 1.750,31 TL |
| 12 | 145,86 TL | 1.750,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.750,31 TL | 1.750,31 TL |
| 2 | 875,16 TL | 1.750,31 TL |
| 3 | 583,44 TL | 1.750,31 TL |
| 4 | 437,58 TL | 1.750,31 TL |
| 5 | 350,06 TL | 1.750,31 TL |
| 6 | 291,72 TL | 1.750,31 TL |
| 7 | 250,04 TL | 1.750,31 TL |
| 8 | 218,79 TL | 1.750,31 TL |
| 9 | 194,48 TL | 1.750,31 TL |
| 10 | 175,03 TL | 1.750,31 TL |
| 11 | 159,12 TL | 1.750,31 TL |
| 12 | 145,86 TL | 1.750,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.750,31 TL | 1.750,31 TL |
| 2 | 875,16 TL | 1.750,31 TL |
| 3 | 583,44 TL | 1.750,31 TL |
| 4 | 437,58 TL | 1.750,31 TL |
| 5 | 350,06 TL | 1.750,31 TL |
| 6 | 291,72 TL | 1.750,31 TL |
| 7 | 250,04 TL | 1.750,31 TL |
| 8 | 218,79 TL | 1.750,31 TL |
| 9 | 194,48 TL | 1.750,31 TL |
| 10 | 175,03 TL | 1.750,31 TL |
| 11 | 159,12 TL | 1.750,31 TL |
| 12 | 145,86 TL | 1.750,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.750,31 TL | 1.750,31 TL |
| 2 | 875,16 TL | 1.750,31 TL |
| 3 | 583,44 TL | 1.750,31 TL |
| 4 | 437,58 TL | 1.750,31 TL |
| 5 | 350,06 TL | 1.750,31 TL |
| 6 | 291,72 TL | 1.750,31 TL |
| 7 | 250,04 TL | 1.750,31 TL |
| 8 | 218,79 TL | 1.750,31 TL |
| 9 | 194,48 TL | 1.750,31 TL |
| 10 | 175,03 TL | 1.750,31 TL |
| 11 | 159,12 TL | 1.750,31 TL |
| 12 | 145,86 TL | 1.750,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.750,31 TL | 1.750,31 TL |
| 2 | 875,16 TL | 1.750,31 TL |
| 3 | 583,44 TL | 1.750,31 TL |
| 4 | 437,58 TL | 1.750,31 TL |
| 5 | 350,06 TL | 1.750,31 TL |
| 6 | 291,72 TL | 1.750,31 TL |
| 7 | 250,04 TL | 1.750,31 TL |
| 8 | 218,79 TL | 1.750,31 TL |
| 9 | 194,48 TL | 1.750,31 TL |
| 10 | 175,03 TL | 1.750,31 TL |
| 11 | 159,12 TL | 1.750,31 TL |
| 12 | 145,86 TL | 1.750,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.750,31 TL | 1.750,31 TL |
| 2 | 875,16 TL | 1.750,31 TL |
| 3 | 583,44 TL | 1.750,31 TL |
| 4 | 437,58 TL | 1.750,31 TL |
| 5 | 350,06 TL | 1.750,31 TL |
| 6 | 291,72 TL | 1.750,31 TL |
| 7 | 250,04 TL | 1.750,31 TL |
| 8 | 218,79 TL | 1.750,31 TL |
| 9 | 194,48 TL | 1.750,31 TL |
| 10 | 175,03 TL | 1.750,31 TL |
| 11 | 159,12 TL | 1.750,31 TL |
| 12 | 145,86 TL | 1.750,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.750,31 TL | 1.750,31 TL |
| 2 | 875,16 TL | 1.750,31 TL |
| 3 | 583,44 TL | 1.750,31 TL |
| 4 | 437,58 TL | 1.750,31 TL |
| 5 | 350,06 TL | 1.750,31 TL |
| 6 | 291,72 TL | 1.750,31 TL |
| 7 | 250,04 TL | 1.750,31 TL |
| 8 | 218,79 TL | 1.750,31 TL |
| 9 | 194,48 TL | 1.750,31 TL |
| 10 | 175,03 TL | 1.750,31 TL |
| 11 | 159,12 TL | 1.750,31 TL |
| 12 | 145,86 TL | 1.750,31 TL |





















