| Ağırlık | 37,2 g |
| Genişlik | 113 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Derinlik | 37 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Uyumluluk | - HP DeskJet Ink Advantage 1115 Printer (F5S21C)n- HP DeskJet Ink Advantage 2135 All-in-One Printer (F5S29C)n- HP DeskJet Ink Advantage 3635 All-in-One Printer (F5S44C)n- HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-One Printer (F5R96C)n- HP DeskJet Ink Advantage 4535 All-in-One Printern- HP DeskJet Ink Advantage 4675 All-in-One Printern- HP DeskJet Ink Advantage 4535 All-in-One Printer (F0V64C)n- HP DeskJet Ink Advantage 4675 All-in-One Printer (F1H97C) |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah, Cam Göbeği, Sarı |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| OEM kodu | F6V24AE |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 200 Sayfa |
| Çoklu paket | Hayır |
| Ağırlık | 37,2 g |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah, Cam Göbeği, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 37 mm |
| Genişlik | 113 mm |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | F6V24AE |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 200 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | - HP DeskJet Ink Advantage 1115 Printer (F5S21C)n- HP DeskJet Ink Advantage 2135 All-in-One Printer (F5S29C)n- HP DeskJet Ink Advantage 3635 All-in-One Printer (F5S44C)n- HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-One Printer (F5R96C)n- HP DeskJet Ink Advantage |
| Yükseklik | 115 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,82 TL | 1.517,82 TL |
| 2 | 758,91 TL | 1.517,82 TL |
| 3 | 505,94 TL | 1.517,82 TL |
| 4 | 379,45 TL | 1.517,82 TL |
| 5 | 303,56 TL | 1.517,82 TL |
| 6 | 252,97 TL | 1.517,82 TL |
| 7 | 216,83 TL | 1.517,82 TL |
| 8 | 189,73 TL | 1.517,82 TL |
| 9 | 168,65 TL | 1.517,82 TL |
| 10 | 151,78 TL | 1.517,82 TL |
| 11 | 137,98 TL | 1.517,82 TL |
| 12 | 126,48 TL | 1.517,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,82 TL | 1.517,82 TL |
| 2 | 758,91 TL | 1.517,82 TL |
| 3 | 505,94 TL | 1.517,82 TL |
| 4 | 379,45 TL | 1.517,82 TL |
| 5 | 303,56 TL | 1.517,82 TL |
| 6 | 252,97 TL | 1.517,82 TL |
| 7 | 216,83 TL | 1.517,82 TL |
| 8 | 189,73 TL | 1.517,82 TL |
| 9 | 168,65 TL | 1.517,82 TL |
| 10 | 151,78 TL | 1.517,82 TL |
| 11 | 137,98 TL | 1.517,82 TL |
| 12 | 126,48 TL | 1.517,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,82 TL | 1.517,82 TL |
| 2 | 758,91 TL | 1.517,82 TL |
| 3 | 505,94 TL | 1.517,82 TL |
| 4 | 379,45 TL | 1.517,82 TL |
| 5 | 303,56 TL | 1.517,82 TL |
| 6 | 252,97 TL | 1.517,82 TL |
| 7 | 216,83 TL | 1.517,82 TL |
| 8 | 189,73 TL | 1.517,82 TL |
| 9 | 168,65 TL | 1.517,82 TL |
| 10 | 151,78 TL | 1.517,82 TL |
| 11 | 137,98 TL | 1.517,82 TL |
| 12 | 126,48 TL | 1.517,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,82 TL | 1.517,82 TL |
| 2 | 758,91 TL | 1.517,82 TL |
| 3 | 505,94 TL | 1.517,82 TL |
| 4 | 379,45 TL | 1.517,82 TL |
| 5 | 303,56 TL | 1.517,82 TL |
| 6 | 252,97 TL | 1.517,82 TL |
| 7 | 216,83 TL | 1.517,82 TL |
| 8 | 189,73 TL | 1.517,82 TL |
| 9 | 168,65 TL | 1.517,82 TL |
| 10 | 151,78 TL | 1.517,82 TL |
| 11 | 137,98 TL | 1.517,82 TL |
| 12 | 126,48 TL | 1.517,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,82 TL | 1.517,82 TL |
| 2 | 758,91 TL | 1.517,82 TL |
| 3 | 505,94 TL | 1.517,82 TL |
| 4 | 379,45 TL | 1.517,82 TL |
| 5 | 303,56 TL | 1.517,82 TL |
| 6 | 252,97 TL | 1.517,82 TL |
| 7 | 216,83 TL | 1.517,82 TL |
| 8 | 189,73 TL | 1.517,82 TL |
| 9 | 168,65 TL | 1.517,82 TL |
| 10 | 151,78 TL | 1.517,82 TL |
| 11 | 137,98 TL | 1.517,82 TL |
| 12 | 126,48 TL | 1.517,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,82 TL | 1.517,82 TL |
| 2 | 758,91 TL | 1.517,82 TL |
| 3 | 505,94 TL | 1.517,82 TL |
| 4 | 379,45 TL | 1.517,82 TL |
| 5 | 303,56 TL | 1.517,82 TL |
| 6 | 252,97 TL | 1.517,82 TL |
| 7 | 216,83 TL | 1.517,82 TL |
| 8 | 189,73 TL | 1.517,82 TL |
| 9 | 168,65 TL | 1.517,82 TL |
| 10 | 151,78 TL | 1.517,82 TL |
| 11 | 137,98 TL | 1.517,82 TL |
| 12 | 126,48 TL | 1.517,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,82 TL | 1.517,82 TL |
| 2 | 758,91 TL | 1.517,82 TL |
| 3 | 505,94 TL | 1.517,82 TL |
| 4 | 379,45 TL | 1.517,82 TL |
| 5 | 303,56 TL | 1.517,82 TL |
| 6 | 252,97 TL | 1.517,82 TL |
| 7 | 216,83 TL | 1.517,82 TL |
| 8 | 189,73 TL | 1.517,82 TL |
| 9 | 168,65 TL | 1.517,82 TL |
| 10 | 151,78 TL | 1.517,82 TL |
| 11 | 137,98 TL | 1.517,82 TL |
| 12 | 126,48 TL | 1.517,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,82 TL | 1.517,82 TL |
| 2 | 758,91 TL | 1.517,82 TL |
| 3 | 505,94 TL | 1.517,82 TL |
| 4 | 379,45 TL | 1.517,82 TL |
| 5 | 303,56 TL | 1.517,82 TL |
| 6 | 252,97 TL | 1.517,82 TL |
| 7 | 216,83 TL | 1.517,82 TL |
| 8 | 189,73 TL | 1.517,82 TL |
| 9 | 168,65 TL | 1.517,82 TL |
| 10 | 151,78 TL | 1.517,82 TL |
| 11 | 137,98 TL | 1.517,82 TL |
| 12 | 126,48 TL | 1.517,82 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.517,82 TL | 1.517,82 TL |
| 2 | 758,91 TL | 1.517,82 TL |
| 3 | 505,94 TL | 1.517,82 TL |
| 4 | 379,45 TL | 1.517,82 TL |
| 5 | 303,56 TL | 1.517,82 TL |
| 6 | 252,97 TL | 1.517,82 TL |
| 7 | 216,83 TL | 1.517,82 TL |
| 8 | 189,73 TL | 1.517,82 TL |
| 9 | 168,65 TL | 1.517,82 TL |
| 10 | 151,78 TL | 1.517,82 TL |
| 11 | 137,98 TL | 1.517,82 TL |
| 12 | 126,48 TL | 1.517,82 TL |





















