| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Çoklu paket |
| Uyumluluk | HP 302 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP DeskJet 3639 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 150 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 3 |
| Renkli mürekkep hacmi | 4 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Menşe ülkesi | Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Malezya |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Genişlik | 113 mm |
| Derinlik | 37 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Ağırlık | 30 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Paket ağırlığı | 40 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Paletteki karton sayısı | 48 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Katman başına karton sayısı | 8 adet |
| Palet ağırlığı | 172,7 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,18 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888793802960; (30N) 199485238753; (ABE) 888793802977; (BA3) 888793802984; (NE1) 199485238760; (UUS) 888793802991 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793802960, 199485238753, 888793802977, 888793802984, 199485238760, 888793802991 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Aplet ağırlığı | 183,7 kg (404.9 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 3,41 kg (7.52 lbs) |
| Ağırlık | 30 g |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 3,41 kg (7.52 lbs) |
| Aplet ağırlığı | 183,7 kg (404.9 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 37 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 113 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793802960, 199485238753, 888793802977, 888793802984, 199485238760, 888793802991 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888793802960; (30N) 199485238753; (ABE) 888793802977; (BA3) 888793802984; (NE1) 199485238760; (UUS) 888793802991 |
| Katman başına karton sayısı | 8 adet |
| Kutu içeriği | Mürekkep kartuşu |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,18 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Menşe ülkesi | Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 40 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 172,7 kg |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Paletteki karton sayısı | 48 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 adet |
| Renkli mürekkep hacmi | 4 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 3 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 150 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Tedarik türü | Çoklu paket |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 302 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP DeskJet 3639 |
| Yükseklik | 115 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.324,95 TL | 2.324,95 TL |
| 2 | 1.162,48 TL | 2.324,95 TL |
| 3 | 774,98 TL | 2.324,95 TL |
| 4 | 581,24 TL | 2.324,95 TL |
| 5 | 464,99 TL | 2.324,95 TL |
| 6 | 387,49 TL | 2.324,95 TL |
| 7 | 332,14 TL | 2.324,95 TL |
| 8 | 290,62 TL | 2.324,95 TL |
| 9 | 258,33 TL | 2.324,95 TL |
| 10 | 232,50 TL | 2.324,95 TL |
| 11 | 211,36 TL | 2.324,95 TL |
| 12 | 193,75 TL | 2.324,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.324,95 TL | 2.324,95 TL |
| 2 | 1.162,48 TL | 2.324,95 TL |
| 3 | 774,98 TL | 2.324,95 TL |
| 4 | 581,24 TL | 2.324,95 TL |
| 5 | 464,99 TL | 2.324,95 TL |
| 6 | 387,49 TL | 2.324,95 TL |
| 7 | 332,14 TL | 2.324,95 TL |
| 8 | 290,62 TL | 2.324,95 TL |
| 9 | 258,33 TL | 2.324,95 TL |
| 10 | 232,50 TL | 2.324,95 TL |
| 11 | 211,36 TL | 2.324,95 TL |
| 12 | 193,75 TL | 2.324,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.324,95 TL | 2.324,95 TL |
| 2 | 1.162,48 TL | 2.324,95 TL |
| 3 | 774,98 TL | 2.324,95 TL |
| 4 | 581,24 TL | 2.324,95 TL |
| 5 | 464,99 TL | 2.324,95 TL |
| 6 | 387,49 TL | 2.324,95 TL |
| 7 | 332,14 TL | 2.324,95 TL |
| 8 | 290,62 TL | 2.324,95 TL |
| 9 | 258,33 TL | 2.324,95 TL |
| 10 | 232,50 TL | 2.324,95 TL |
| 11 | 211,36 TL | 2.324,95 TL |
| 12 | 193,75 TL | 2.324,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.324,95 TL | 2.324,95 TL |
| 2 | 1.162,48 TL | 2.324,95 TL |
| 3 | 774,98 TL | 2.324,95 TL |
| 4 | 581,24 TL | 2.324,95 TL |
| 5 | 464,99 TL | 2.324,95 TL |
| 6 | 387,49 TL | 2.324,95 TL |
| 7 | 332,14 TL | 2.324,95 TL |
| 8 | 290,62 TL | 2.324,95 TL |
| 9 | 258,33 TL | 2.324,95 TL |
| 10 | 232,50 TL | 2.324,95 TL |
| 11 | 211,36 TL | 2.324,95 TL |
| 12 | 193,75 TL | 2.324,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.324,95 TL | 2.324,95 TL |
| 2 | 1.162,48 TL | 2.324,95 TL |
| 3 | 774,98 TL | 2.324,95 TL |
| 4 | 581,24 TL | 2.324,95 TL |
| 5 | 464,99 TL | 2.324,95 TL |
| 6 | 387,49 TL | 2.324,95 TL |
| 7 | 332,14 TL | 2.324,95 TL |
| 8 | 290,62 TL | 2.324,95 TL |
| 9 | 258,33 TL | 2.324,95 TL |
| 10 | 232,50 TL | 2.324,95 TL |
| 11 | 211,36 TL | 2.324,95 TL |
| 12 | 193,75 TL | 2.324,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.324,95 TL | 2.324,95 TL |
| 2 | 1.162,48 TL | 2.324,95 TL |
| 3 | 774,98 TL | 2.324,95 TL |
| 4 | 581,24 TL | 2.324,95 TL |
| 5 | 464,99 TL | 2.324,95 TL |
| 6 | 387,49 TL | 2.324,95 TL |
| 7 | 332,14 TL | 2.324,95 TL |
| 8 | 290,62 TL | 2.324,95 TL |
| 9 | 258,33 TL | 2.324,95 TL |
| 10 | 232,50 TL | 2.324,95 TL |
| 11 | 211,36 TL | 2.324,95 TL |
| 12 | 193,75 TL | 2.324,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.324,95 TL | 2.324,95 TL |
| 2 | 1.162,48 TL | 2.324,95 TL |
| 3 | 774,98 TL | 2.324,95 TL |
| 4 | 581,24 TL | 2.324,95 TL |
| 5 | 464,99 TL | 2.324,95 TL |
| 6 | 387,49 TL | 2.324,95 TL |
| 7 | 332,14 TL | 2.324,95 TL |
| 8 | 290,62 TL | 2.324,95 TL |
| 9 | 258,33 TL | 2.324,95 TL |
| 10 | 232,50 TL | 2.324,95 TL |
| 11 | 211,36 TL | 2.324,95 TL |
| 12 | 193,75 TL | 2.324,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.324,95 TL | 2.324,95 TL |
| 2 | 1.162,48 TL | 2.324,95 TL |
| 3 | 774,98 TL | 2.324,95 TL |
| 4 | 581,24 TL | 2.324,95 TL |
| 5 | 464,99 TL | 2.324,95 TL |
| 6 | 387,49 TL | 2.324,95 TL |
| 7 | 332,14 TL | 2.324,95 TL |
| 8 | 290,62 TL | 2.324,95 TL |
| 9 | 258,33 TL | 2.324,95 TL |
| 10 | 232,50 TL | 2.324,95 TL |
| 11 | 211,36 TL | 2.324,95 TL |
| 12 | 193,75 TL | 2.324,95 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.324,95 TL | 2.324,95 TL |
| 2 | 1.162,48 TL | 2.324,95 TL |
| 3 | 774,98 TL | 2.324,95 TL |
| 4 | 581,24 TL | 2.324,95 TL |
| 5 | 464,99 TL | 2.324,95 TL |
| 6 | 387,49 TL | 2.324,95 TL |
| 7 | 332,14 TL | 2.324,95 TL |
| 8 | 290,62 TL | 2.324,95 TL |
| 9 | 258,33 TL | 2.324,95 TL |
| 10 | 232,50 TL | 2.324,95 TL |
| 11 | 211,36 TL | 2.324,95 TL |
| 12 | 193,75 TL | 2.324,95 TL |





















