| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 953 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 1450 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 18 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | F6U18AE |
| Menşe ülkesi | Çin, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Singapur, Malezya, Hollanda |
| Ürün rengi | Siyah |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 114 mm |
| Derinlik | 126 mm |
| Yükseklik | 25 mm |
| Ağırlık | 49 g |
| Ambalaj genişliği | 114 mm |
| Ambalaj derinliği | 126 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 25 mm |
| Paket ağırlığı | 63 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 3000 adet |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 5 adet |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Palet ağırlığı | 221 kg |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,35 kg |
| Palet net yüksekliği | 80 cm |
| Palet net derinliği | 120 cm |
| Palet net genişliği | 92,4 cm |
| Palet net ağırlığı | 221 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184104176; (30A) 199764693600; (30B) 199764693617; (BGX) 725184104152; (BGY) 725184104169; (LS1) 199764693648; (LS2) 199764693655; (LS3) 199764693662 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184104176, 199764693600, 199764693617, 725184104152, 725184104169, 199764693648, 199764693655, 199764693662 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 924 mm |
| Ağırlık | 49 g |
| Ambalaj derinliği | 126 mm |
| Ambalaj genişliği | 114 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 25 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 126 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Entegre açma/kapama düğmesi | Evet |
| Genişlik | 114 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184104176, 199764693600, 199764693617, 725184104152, 725184104169, 199764693648, 199764693655, 199764693662 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184104176; (30A) 199764693600; (30B) 199764693617; (BGX) 725184104152; (BGY) 725184104169; (LS1) 199764693648; (LS2) 199764693655; (LS3) 199764693662 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,35 kg |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Menşe ülkesi | Çin, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Singapur, Malezya, Hollanda |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | F6U18AE |
| Paket ağırlığı | 63 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 221 kg |
| Palet başına miktar | 3000 adet |
| Palet net ağırlığı | 221 kg |
| Palet net derinliği | 120 cm |
| Palet net genişliği | 92,4 cm |
| Palet net yüksekliği | 80 cm |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 5 adet |
| Renkli mürekkep hacmi | 18 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 1450 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 953 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Yükseklik | 25 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.152,50 TL | 4.152,50 TL |
| 2 | 2.076,25 TL | 4.152,50 TL |
| 3 | 1.384,17 TL | 4.152,50 TL |
| 4 | 1.038,12 TL | 4.152,50 TL |
| 5 | 830,50 TL | 4.152,50 TL |
| 6 | 692,08 TL | 4.152,50 TL |
| 7 | 593,21 TL | 4.152,50 TL |
| 8 | 519,06 TL | 4.152,50 TL |
| 9 | 461,39 TL | 4.152,50 TL |
| 10 | 415,25 TL | 4.152,50 TL |
| 11 | 377,50 TL | 4.152,50 TL |
| 12 | 346,04 TL | 4.152,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.152,50 TL | 4.152,50 TL |
| 2 | 2.076,25 TL | 4.152,50 TL |
| 3 | 1.384,17 TL | 4.152,50 TL |
| 4 | 1.038,12 TL | 4.152,50 TL |
| 5 | 830,50 TL | 4.152,50 TL |
| 6 | 692,08 TL | 4.152,50 TL |
| 7 | 593,21 TL | 4.152,50 TL |
| 8 | 519,06 TL | 4.152,50 TL |
| 9 | 461,39 TL | 4.152,50 TL |
| 10 | 415,25 TL | 4.152,50 TL |
| 11 | 377,50 TL | 4.152,50 TL |
| 12 | 346,04 TL | 4.152,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.152,50 TL | 4.152,50 TL |
| 2 | 2.076,25 TL | 4.152,50 TL |
| 3 | 1.384,17 TL | 4.152,50 TL |
| 4 | 1.038,12 TL | 4.152,50 TL |
| 5 | 830,50 TL | 4.152,50 TL |
| 6 | 692,08 TL | 4.152,50 TL |
| 7 | 593,21 TL | 4.152,50 TL |
| 8 | 519,06 TL | 4.152,50 TL |
| 9 | 461,39 TL | 4.152,50 TL |
| 10 | 415,25 TL | 4.152,50 TL |
| 11 | 377,50 TL | 4.152,50 TL |
| 12 | 346,04 TL | 4.152,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.152,50 TL | 4.152,50 TL |
| 2 | 2.076,25 TL | 4.152,50 TL |
| 3 | 1.384,17 TL | 4.152,50 TL |
| 4 | 1.038,12 TL | 4.152,50 TL |
| 5 | 830,50 TL | 4.152,50 TL |
| 6 | 692,08 TL | 4.152,50 TL |
| 7 | 593,21 TL | 4.152,50 TL |
| 8 | 519,06 TL | 4.152,50 TL |
| 9 | 461,39 TL | 4.152,50 TL |
| 10 | 415,25 TL | 4.152,50 TL |
| 11 | 377,50 TL | 4.152,50 TL |
| 12 | 346,04 TL | 4.152,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.152,50 TL | 4.152,50 TL |
| 2 | 2.076,25 TL | 4.152,50 TL |
| 3 | 1.384,17 TL | 4.152,50 TL |
| 4 | 1.038,12 TL | 4.152,50 TL |
| 5 | 830,50 TL | 4.152,50 TL |
| 6 | 692,08 TL | 4.152,50 TL |
| 7 | 593,21 TL | 4.152,50 TL |
| 8 | 519,06 TL | 4.152,50 TL |
| 9 | 461,39 TL | 4.152,50 TL |
| 10 | 415,25 TL | 4.152,50 TL |
| 11 | 377,50 TL | 4.152,50 TL |
| 12 | 346,04 TL | 4.152,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.152,50 TL | 4.152,50 TL |
| 2 | 2.076,25 TL | 4.152,50 TL |
| 3 | 1.384,17 TL | 4.152,50 TL |
| 4 | 1.038,12 TL | 4.152,50 TL |
| 5 | 830,50 TL | 4.152,50 TL |
| 6 | 692,08 TL | 4.152,50 TL |
| 7 | 593,21 TL | 4.152,50 TL |
| 8 | 519,06 TL | 4.152,50 TL |
| 9 | 461,39 TL | 4.152,50 TL |
| 10 | 415,25 TL | 4.152,50 TL |
| 11 | 377,50 TL | 4.152,50 TL |
| 12 | 346,04 TL | 4.152,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.152,50 TL | 4.152,50 TL |
| 2 | 2.076,25 TL | 4.152,50 TL |
| 3 | 1.384,17 TL | 4.152,50 TL |
| 4 | 1.038,12 TL | 4.152,50 TL |
| 5 | 830,50 TL | 4.152,50 TL |
| 6 | 692,08 TL | 4.152,50 TL |
| 7 | 593,21 TL | 4.152,50 TL |
| 8 | 519,06 TL | 4.152,50 TL |
| 9 | 461,39 TL | 4.152,50 TL |
| 10 | 415,25 TL | 4.152,50 TL |
| 11 | 377,50 TL | 4.152,50 TL |
| 12 | 346,04 TL | 4.152,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.152,50 TL | 4.152,50 TL |
| 2 | 2.076,25 TL | 4.152,50 TL |
| 3 | 1.384,17 TL | 4.152,50 TL |
| 4 | 1.038,12 TL | 4.152,50 TL |
| 5 | 830,50 TL | 4.152,50 TL |
| 6 | 692,08 TL | 4.152,50 TL |
| 7 | 593,21 TL | 4.152,50 TL |
| 8 | 519,06 TL | 4.152,50 TL |
| 9 | 461,39 TL | 4.152,50 TL |
| 10 | 415,25 TL | 4.152,50 TL |
| 11 | 377,50 TL | 4.152,50 TL |
| 12 | 346,04 TL | 4.152,50 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.152,50 TL | 4.152,50 TL |
| 2 | 2.076,25 TL | 4.152,50 TL |
| 3 | 1.384,17 TL | 4.152,50 TL |
| 4 | 1.038,12 TL | 4.152,50 TL |
| 5 | 830,50 TL | 4.152,50 TL |
| 6 | 692,08 TL | 4.152,50 TL |
| 7 | 593,21 TL | 4.152,50 TL |
| 8 | 519,06 TL | 4.152,50 TL |
| 9 | 461,39 TL | 4.152,50 TL |
| 10 | 415,25 TL | 4.152,50 TL |
| 11 | 377,50 TL | 4.152,50 TL |
| 12 | 346,04 TL | 4.152,50 TL |





















