| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 953 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 630 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 9 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | F6U12AE |
| Menşe ülkesi | Çin, Çek Cumhuriyeti, Malezya |
| Ürün rengi | Siyah |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 114 mm |
| Derinlik | 126 mm |
| Yükseklik | 25 mm |
| Ağırlık | 36 g |
| Ambalaj genişliği | 114 mm |
| Ambalaj derinliği | 126 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 25 mm |
| Paket ağırlığı | 49 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 3000 adet |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 5 adet |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Palet ağırlığı | 181 kg |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 2,68 kg |
| Palet net yüksekliği | 80 cm |
| Palet net derinliği | 120 cm |
| Palet net genişliği | 92,4 cm |
| Palet net ağırlığı | 181 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184103995; (BGX) 725184103971; (BGY) 725184103988; (LS1) 199764693372; (LS2) 199764693389; (LS3) 199764693396 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184103995, 725184103971, 725184103988, 199764693372, 199764693389, 199764693396 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 924 mm |
| Ağırlık | 36 g |
| Ambalaj derinliği | 126 mm |
| Ambalaj genişliği | 114 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 25 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 126 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Entegre açma/kapama düğmesi | Evet |
| Genişlik | 114 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184103995, 725184103971, 725184103988, 199764693372, 199764693389, 199764693396 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184103995; (BGX) 725184103971; (BGY) 725184103988; (LS1) 199764693372; (LS2) 199764693389; (LS3) 199764693396 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 12 adet |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 2,68 kg |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Menşe ülkesi | Çin, Çek Cumhuriyeti, Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | F6U12AE |
| Paket ağırlığı | 49 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 181 kg |
| Palet başına miktar | 3000 adet |
| Palet net ağırlığı | 181 kg |
| Palet net derinliği | 120 cm |
| Palet net genişliği | 92,4 cm |
| Palet net yüksekliği | 80 cm |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 5 adet |
| Renkli mürekkep hacmi | 9 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 630 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 953 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Yükseklik | 25 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.550,28 TL | 2.550,28 TL |
| 2 | 1.275,14 TL | 2.550,28 TL |
| 3 | 850,09 TL | 2.550,28 TL |
| 4 | 637,57 TL | 2.550,28 TL |
| 5 | 510,06 TL | 2.550,28 TL |
| 6 | 425,05 TL | 2.550,28 TL |
| 7 | 364,33 TL | 2.550,28 TL |
| 8 | 318,78 TL | 2.550,28 TL |
| 9 | 283,36 TL | 2.550,28 TL |
| 10 | 255,03 TL | 2.550,28 TL |
| 11 | 231,84 TL | 2.550,28 TL |
| 12 | 212,52 TL | 2.550,28 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.550,28 TL | 2.550,28 TL |
| 2 | 1.275,14 TL | 2.550,28 TL |
| 3 | 850,09 TL | 2.550,28 TL |
| 4 | 637,57 TL | 2.550,28 TL |
| 5 | 510,06 TL | 2.550,28 TL |
| 6 | 425,05 TL | 2.550,28 TL |
| 7 | 364,33 TL | 2.550,28 TL |
| 8 | 318,78 TL | 2.550,28 TL |
| 9 | 283,36 TL | 2.550,28 TL |
| 10 | 255,03 TL | 2.550,28 TL |
| 11 | 231,84 TL | 2.550,28 TL |
| 12 | 212,52 TL | 2.550,28 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.550,28 TL | 2.550,28 TL |
| 2 | 1.275,14 TL | 2.550,28 TL |
| 3 | 850,09 TL | 2.550,28 TL |
| 4 | 637,57 TL | 2.550,28 TL |
| 5 | 510,06 TL | 2.550,28 TL |
| 6 | 425,05 TL | 2.550,28 TL |
| 7 | 364,33 TL | 2.550,28 TL |
| 8 | 318,78 TL | 2.550,28 TL |
| 9 | 283,36 TL | 2.550,28 TL |
| 10 | 255,03 TL | 2.550,28 TL |
| 11 | 231,84 TL | 2.550,28 TL |
| 12 | 212,52 TL | 2.550,28 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.550,28 TL | 2.550,28 TL |
| 2 | 1.275,14 TL | 2.550,28 TL |
| 3 | 850,09 TL | 2.550,28 TL |
| 4 | 637,57 TL | 2.550,28 TL |
| 5 | 510,06 TL | 2.550,28 TL |
| 6 | 425,05 TL | 2.550,28 TL |
| 7 | 364,33 TL | 2.550,28 TL |
| 8 | 318,78 TL | 2.550,28 TL |
| 9 | 283,36 TL | 2.550,28 TL |
| 10 | 255,03 TL | 2.550,28 TL |
| 11 | 231,84 TL | 2.550,28 TL |
| 12 | 212,52 TL | 2.550,28 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.550,28 TL | 2.550,28 TL |
| 2 | 1.275,14 TL | 2.550,28 TL |
| 3 | 850,09 TL | 2.550,28 TL |
| 4 | 637,57 TL | 2.550,28 TL |
| 5 | 510,06 TL | 2.550,28 TL |
| 6 | 425,05 TL | 2.550,28 TL |
| 7 | 364,33 TL | 2.550,28 TL |
| 8 | 318,78 TL | 2.550,28 TL |
| 9 | 283,36 TL | 2.550,28 TL |
| 10 | 255,03 TL | 2.550,28 TL |
| 11 | 231,84 TL | 2.550,28 TL |
| 12 | 212,52 TL | 2.550,28 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.550,28 TL | 2.550,28 TL |
| 2 | 1.275,14 TL | 2.550,28 TL |
| 3 | 850,09 TL | 2.550,28 TL |
| 4 | 637,57 TL | 2.550,28 TL |
| 5 | 510,06 TL | 2.550,28 TL |
| 6 | 425,05 TL | 2.550,28 TL |
| 7 | 364,33 TL | 2.550,28 TL |
| 8 | 318,78 TL | 2.550,28 TL |
| 9 | 283,36 TL | 2.550,28 TL |
| 10 | 255,03 TL | 2.550,28 TL |
| 11 | 231,84 TL | 2.550,28 TL |
| 12 | 212,52 TL | 2.550,28 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.550,28 TL | 2.550,28 TL |
| 2 | 1.275,14 TL | 2.550,28 TL |
| 3 | 850,09 TL | 2.550,28 TL |
| 4 | 637,57 TL | 2.550,28 TL |
| 5 | 510,06 TL | 2.550,28 TL |
| 6 | 425,05 TL | 2.550,28 TL |
| 7 | 364,33 TL | 2.550,28 TL |
| 8 | 318,78 TL | 2.550,28 TL |
| 9 | 283,36 TL | 2.550,28 TL |
| 10 | 255,03 TL | 2.550,28 TL |
| 11 | 231,84 TL | 2.550,28 TL |
| 12 | 212,52 TL | 2.550,28 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.550,28 TL | 2.550,28 TL |
| 2 | 1.275,14 TL | 2.550,28 TL |
| 3 | 850,09 TL | 2.550,28 TL |
| 4 | 637,57 TL | 2.550,28 TL |
| 5 | 510,06 TL | 2.550,28 TL |
| 6 | 425,05 TL | 2.550,28 TL |
| 7 | 364,33 TL | 2.550,28 TL |
| 8 | 318,78 TL | 2.550,28 TL |
| 9 | 283,36 TL | 2.550,28 TL |
| 10 | 255,03 TL | 2.550,28 TL |
| 11 | 231,84 TL | 2.550,28 TL |
| 12 | 212,52 TL | 2.550,28 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.550,28 TL | 2.550,28 TL |
| 2 | 1.275,14 TL | 2.550,28 TL |
| 3 | 850,09 TL | 2.550,28 TL |
| 4 | 637,57 TL | 2.550,28 TL |
| 5 | 510,06 TL | 2.550,28 TL |
| 6 | 425,05 TL | 2.550,28 TL |
| 7 | 364,33 TL | 2.550,28 TL |
| 8 | 318,78 TL | 2.550,28 TL |
| 9 | 283,36 TL | 2.550,28 TL |
| 10 | 255,03 TL | 2.550,28 TL |
| 11 | 231,84 TL | 2.550,28 TL |
| 12 | 212,52 TL | 2.550,28 TL |





















