| Marka | HP |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 973 PageWide kartuşlar şu yazıcılarla çalışır: HP PageWide P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 7000 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 86 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | F6T81AE |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Genişlik | 215 mm |
| Derinlik | 28 mm |
| Yükseklik | 62 mm |
| Ağırlık | 180 g |
| Ambalaj genişliği | 215 mm |
| Ambalaj derinliği | 28 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 62 mm |
| Paket ağırlığı | 200 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Teknoloji | PageWide |
| Palet başına miktar | 3564 adet |
| Paletteki karton sayısı | 198 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Katman başına karton sayısı | 22 adet |
| Palet ağırlığı | 798 kg |
| Mastır karton başına miktar | 18 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,85 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544661 |
| UNSPSC kodu | 441031052 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219,2 x 1016 x 1927 mm |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Ağırlık | 180 g |
| Ambalaj derinliği | 28 mm |
| Ambalaj genişliği | 215 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 62 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği |
| Baskı teknolojisi | Tanımsız |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 28 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 215 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544661 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 22 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,85 kg |
| Mastır karton başına miktar | 18 adet |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | F6T81AE |
| Paket ağırlığı | 200 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 798 kg |
| Palet başına miktar | 3564 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219,2 x 1016 x 1927 mm |
| Paletteki karton sayısı | 198 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Renkli mürekkep hacmi | 86 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 7000 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Teknoloji | PageWide |
| UNSPSC kodu | 441031052 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 973 PageWide kartuşlar şu yazıcılarla çalışır: HP PageWide P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Yükseklik | 62 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.233,67 TL | 15.233,67 TL |
| 2 | 7.616,84 TL | 15.233,67 TL |
| 3 | 5.077,89 TL | 15.233,67 TL |
| 4 | 3.808,42 TL | 15.233,67 TL |
| 5 | 3.046,73 TL | 15.233,67 TL |
| 6 | 2.538,95 TL | 15.233,67 TL |
| 7 | 2.176,24 TL | 15.233,67 TL |
| 8 | 1.904,21 TL | 15.233,67 TL |
| 9 | 1.692,63 TL | 15.233,67 TL |
| 10 | 1.523,37 TL | 15.233,67 TL |
| 11 | 1.384,88 TL | 15.233,67 TL |
| 12 | 1.269,47 TL | 15.233,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.233,67 TL | 15.233,67 TL |
| 2 | 7.616,84 TL | 15.233,67 TL |
| 3 | 5.077,89 TL | 15.233,67 TL |
| 4 | 3.808,42 TL | 15.233,67 TL |
| 5 | 3.046,73 TL | 15.233,67 TL |
| 6 | 2.538,95 TL | 15.233,67 TL |
| 7 | 2.176,24 TL | 15.233,67 TL |
| 8 | 1.904,21 TL | 15.233,67 TL |
| 9 | 1.692,63 TL | 15.233,67 TL |
| 10 | 1.523,37 TL | 15.233,67 TL |
| 11 | 1.384,88 TL | 15.233,67 TL |
| 12 | 1.269,47 TL | 15.233,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.233,67 TL | 15.233,67 TL |
| 2 | 7.616,84 TL | 15.233,67 TL |
| 3 | 5.077,89 TL | 15.233,67 TL |
| 4 | 3.808,42 TL | 15.233,67 TL |
| 5 | 3.046,73 TL | 15.233,67 TL |
| 6 | 2.538,95 TL | 15.233,67 TL |
| 7 | 2.176,24 TL | 15.233,67 TL |
| 8 | 1.904,21 TL | 15.233,67 TL |
| 9 | 1.692,63 TL | 15.233,67 TL |
| 10 | 1.523,37 TL | 15.233,67 TL |
| 11 | 1.384,88 TL | 15.233,67 TL |
| 12 | 1.269,47 TL | 15.233,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.233,67 TL | 15.233,67 TL |
| 2 | 7.616,84 TL | 15.233,67 TL |
| 3 | 5.077,89 TL | 15.233,67 TL |
| 4 | 3.808,42 TL | 15.233,67 TL |
| 5 | 3.046,73 TL | 15.233,67 TL |
| 6 | 2.538,95 TL | 15.233,67 TL |
| 7 | 2.176,24 TL | 15.233,67 TL |
| 8 | 1.904,21 TL | 15.233,67 TL |
| 9 | 1.692,63 TL | 15.233,67 TL |
| 10 | 1.523,37 TL | 15.233,67 TL |
| 11 | 1.384,88 TL | 15.233,67 TL |
| 12 | 1.269,47 TL | 15.233,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.233,67 TL | 15.233,67 TL |
| 2 | 7.616,84 TL | 15.233,67 TL |
| 3 | 5.077,89 TL | 15.233,67 TL |
| 4 | 3.808,42 TL | 15.233,67 TL |
| 5 | 3.046,73 TL | 15.233,67 TL |
| 6 | 2.538,95 TL | 15.233,67 TL |
| 7 | 2.176,24 TL | 15.233,67 TL |
| 8 | 1.904,21 TL | 15.233,67 TL |
| 9 | 1.692,63 TL | 15.233,67 TL |
| 10 | 1.523,37 TL | 15.233,67 TL |
| 11 | 1.384,88 TL | 15.233,67 TL |
| 12 | 1.269,47 TL | 15.233,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.233,67 TL | 15.233,67 TL |
| 2 | 7.616,84 TL | 15.233,67 TL |
| 3 | 5.077,89 TL | 15.233,67 TL |
| 4 | 3.808,42 TL | 15.233,67 TL |
| 5 | 3.046,73 TL | 15.233,67 TL |
| 6 | 2.538,95 TL | 15.233,67 TL |
| 7 | 2.176,24 TL | 15.233,67 TL |
| 8 | 1.904,21 TL | 15.233,67 TL |
| 9 | 1.692,63 TL | 15.233,67 TL |
| 10 | 1.523,37 TL | 15.233,67 TL |
| 11 | 1.384,88 TL | 15.233,67 TL |
| 12 | 1.269,47 TL | 15.233,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.233,67 TL | 15.233,67 TL |
| 2 | 7.616,84 TL | 15.233,67 TL |
| 3 | 5.077,89 TL | 15.233,67 TL |
| 4 | 3.808,42 TL | 15.233,67 TL |
| 5 | 3.046,73 TL | 15.233,67 TL |
| 6 | 2.538,95 TL | 15.233,67 TL |
| 7 | 2.176,24 TL | 15.233,67 TL |
| 8 | 1.904,21 TL | 15.233,67 TL |
| 9 | 1.692,63 TL | 15.233,67 TL |
| 10 | 1.523,37 TL | 15.233,67 TL |
| 11 | 1.384,88 TL | 15.233,67 TL |
| 12 | 1.269,47 TL | 15.233,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.233,67 TL | 15.233,67 TL |
| 2 | 7.616,84 TL | 15.233,67 TL |
| 3 | 5.077,89 TL | 15.233,67 TL |
| 4 | 3.808,42 TL | 15.233,67 TL |
| 5 | 3.046,73 TL | 15.233,67 TL |
| 6 | 2.538,95 TL | 15.233,67 TL |
| 7 | 2.176,24 TL | 15.233,67 TL |
| 8 | 1.904,21 TL | 15.233,67 TL |
| 9 | 1.692,63 TL | 15.233,67 TL |
| 10 | 1.523,37 TL | 15.233,67 TL |
| 11 | 1.384,88 TL | 15.233,67 TL |
| 12 | 1.269,47 TL | 15.233,67 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.233,67 TL | 15.233,67 TL |
| 2 | 7.616,84 TL | 15.233,67 TL |
| 3 | 5.077,89 TL | 15.233,67 TL |
| 4 | 3.808,42 TL | 15.233,67 TL |
| 5 | 3.046,73 TL | 15.233,67 TL |
| 6 | 2.538,95 TL | 15.233,67 TL |
| 7 | 2.176,24 TL | 15.233,67 TL |
| 8 | 1.904,21 TL | 15.233,67 TL |
| 9 | 1.692,63 TL | 15.233,67 TL |
| 10 | 1.523,37 TL | 15.233,67 TL |
| 11 | 1.384,88 TL | 15.233,67 TL |
| 12 | 1.269,47 TL | 15.233,67 TL |





















