| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 913 PageWide kartuşlar şu yazıcılarla çalışır: HP PageWide 352, 377, P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 3000 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep hacmi | 37 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | F6T78AE |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Genişlik | 215 mm |
| Derinlik | 28 mm |
| Yükseklik | 48 mm |
| Ağırlık | 110 g |
| Ambalaj genişliği | 215 mm |
| Ambalaj derinliği | 28 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 48 mm |
| Paket ağırlığı | 130 g |
| Teknoloji | PageWide |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 4320 adet |
| Paletteki karton sayısı | 180 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Katman başına karton sayısı | 20 adet |
| Palet ağırlığı | 623,2 kg |
| Mastır karton başına miktar | 24 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 3,27 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544630 |
| UNSPSC kodu | 441031052 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219,2 x 1016 x 1927 mm |
| Ağırlık | 110 g |
| Ambalaj derinliği | 28 mm |
| Ambalaj genişliği | 215 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 48 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 28 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 215 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544630 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 20 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,27 kg |
| Mastır karton başına miktar | 24 adet |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | F6T78AE |
| Paket ağırlığı | 130 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 623,2 kg |
| Palet başına miktar | 4320 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219,2 x 1016 x 1927 mm |
| Paletteki karton sayısı | 180 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Renkli mürekkep hacmi | 37 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 3000 Sayfa |
| Renkli mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Teknoloji | PageWide |
| Tip | Orijinal |
| UNSPSC kodu | 441031052 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 913 PageWide kartuşlar şu yazıcılarla çalışır: HP PageWide 352, 377, P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Yükseklik | 48 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.392,88 TL | 9.392,88 TL |
| 2 | 4.696,44 TL | 9.392,88 TL |
| 3 | 3.130,96 TL | 9.392,88 TL |
| 4 | 2.348,22 TL | 9.392,88 TL |
| 5 | 1.878,58 TL | 9.392,88 TL |
| 6 | 1.565,48 TL | 9.392,88 TL |
| 7 | 1.341,84 TL | 9.392,88 TL |
| 8 | 1.174,11 TL | 9.392,88 TL |
| 9 | 1.043,65 TL | 9.392,88 TL |
| 10 | 939,29 TL | 9.392,88 TL |
| 11 | 853,90 TL | 9.392,88 TL |
| 12 | 782,74 TL | 9.392,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.392,88 TL | 9.392,88 TL |
| 2 | 4.696,44 TL | 9.392,88 TL |
| 3 | 3.130,96 TL | 9.392,88 TL |
| 4 | 2.348,22 TL | 9.392,88 TL |
| 5 | 1.878,58 TL | 9.392,88 TL |
| 6 | 1.565,48 TL | 9.392,88 TL |
| 7 | 1.341,84 TL | 9.392,88 TL |
| 8 | 1.174,11 TL | 9.392,88 TL |
| 9 | 1.043,65 TL | 9.392,88 TL |
| 10 | 939,29 TL | 9.392,88 TL |
| 11 | 853,90 TL | 9.392,88 TL |
| 12 | 782,74 TL | 9.392,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.392,88 TL | 9.392,88 TL |
| 2 | 4.696,44 TL | 9.392,88 TL |
| 3 | 3.130,96 TL | 9.392,88 TL |
| 4 | 2.348,22 TL | 9.392,88 TL |
| 5 | 1.878,58 TL | 9.392,88 TL |
| 6 | 1.565,48 TL | 9.392,88 TL |
| 7 | 1.341,84 TL | 9.392,88 TL |
| 8 | 1.174,11 TL | 9.392,88 TL |
| 9 | 1.043,65 TL | 9.392,88 TL |
| 10 | 939,29 TL | 9.392,88 TL |
| 11 | 853,90 TL | 9.392,88 TL |
| 12 | 782,74 TL | 9.392,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.392,88 TL | 9.392,88 TL |
| 2 | 4.696,44 TL | 9.392,88 TL |
| 3 | 3.130,96 TL | 9.392,88 TL |
| 4 | 2.348,22 TL | 9.392,88 TL |
| 5 | 1.878,58 TL | 9.392,88 TL |
| 6 | 1.565,48 TL | 9.392,88 TL |
| 7 | 1.341,84 TL | 9.392,88 TL |
| 8 | 1.174,11 TL | 9.392,88 TL |
| 9 | 1.043,65 TL | 9.392,88 TL |
| 10 | 939,29 TL | 9.392,88 TL |
| 11 | 853,90 TL | 9.392,88 TL |
| 12 | 782,74 TL | 9.392,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.392,88 TL | 9.392,88 TL |
| 2 | 4.696,44 TL | 9.392,88 TL |
| 3 | 3.130,96 TL | 9.392,88 TL |
| 4 | 2.348,22 TL | 9.392,88 TL |
| 5 | 1.878,58 TL | 9.392,88 TL |
| 6 | 1.565,48 TL | 9.392,88 TL |
| 7 | 1.341,84 TL | 9.392,88 TL |
| 8 | 1.174,11 TL | 9.392,88 TL |
| 9 | 1.043,65 TL | 9.392,88 TL |
| 10 | 939,29 TL | 9.392,88 TL |
| 11 | 853,90 TL | 9.392,88 TL |
| 12 | 782,74 TL | 9.392,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.392,88 TL | 9.392,88 TL |
| 2 | 4.696,44 TL | 9.392,88 TL |
| 3 | 3.130,96 TL | 9.392,88 TL |
| 4 | 2.348,22 TL | 9.392,88 TL |
| 5 | 1.878,58 TL | 9.392,88 TL |
| 6 | 1.565,48 TL | 9.392,88 TL |
| 7 | 1.341,84 TL | 9.392,88 TL |
| 8 | 1.174,11 TL | 9.392,88 TL |
| 9 | 1.043,65 TL | 9.392,88 TL |
| 10 | 939,29 TL | 9.392,88 TL |
| 11 | 853,90 TL | 9.392,88 TL |
| 12 | 782,74 TL | 9.392,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.392,88 TL | 9.392,88 TL |
| 2 | 4.696,44 TL | 9.392,88 TL |
| 3 | 3.130,96 TL | 9.392,88 TL |
| 4 | 2.348,22 TL | 9.392,88 TL |
| 5 | 1.878,58 TL | 9.392,88 TL |
| 6 | 1.565,48 TL | 9.392,88 TL |
| 7 | 1.341,84 TL | 9.392,88 TL |
| 8 | 1.174,11 TL | 9.392,88 TL |
| 9 | 1.043,65 TL | 9.392,88 TL |
| 10 | 939,29 TL | 9.392,88 TL |
| 11 | 853,90 TL | 9.392,88 TL |
| 12 | 782,74 TL | 9.392,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.392,88 TL | 9.392,88 TL |
| 2 | 4.696,44 TL | 9.392,88 TL |
| 3 | 3.130,96 TL | 9.392,88 TL |
| 4 | 2.348,22 TL | 9.392,88 TL |
| 5 | 1.878,58 TL | 9.392,88 TL |
| 6 | 1.565,48 TL | 9.392,88 TL |
| 7 | 1.341,84 TL | 9.392,88 TL |
| 8 | 1.174,11 TL | 9.392,88 TL |
| 9 | 1.043,65 TL | 9.392,88 TL |
| 10 | 939,29 TL | 9.392,88 TL |
| 11 | 853,90 TL | 9.392,88 TL |
| 12 | 782,74 TL | 9.392,88 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.392,88 TL | 9.392,88 TL |
| 2 | 4.696,44 TL | 9.392,88 TL |
| 3 | 3.130,96 TL | 9.392,88 TL |
| 4 | 2.348,22 TL | 9.392,88 TL |
| 5 | 1.878,58 TL | 9.392,88 TL |
| 6 | 1.565,48 TL | 9.392,88 TL |
| 7 | 1.341,84 TL | 9.392,88 TL |
| 8 | 1.174,11 TL | 9.392,88 TL |
| 9 | 1.043,65 TL | 9.392,88 TL |
| 10 | 939,29 TL | 9.392,88 TL |
| 11 | 853,90 TL | 9.392,88 TL |
| 12 | 782,74 TL | 9.392,88 TL |





















