| Marka | HP |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Paket ağırlığı | 160 g |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Uyumluluk | Designjet T120, T520 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| OEM kodu | CZ133A |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 80 ml |
| Çoklu paket | Hayır |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Marka | HP |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | CZ133A |
| Paket ağırlığı | 160 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 80 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | Designjet T120, T520 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.055,89 TL | 8.055,89 TL |
| 2 | 4.027,95 TL | 8.055,89 TL |
| 3 | 2.685,30 TL | 8.055,89 TL |
| 4 | 2.013,97 TL | 8.055,89 TL |
| 5 | 1.611,18 TL | 8.055,89 TL |
| 6 | 1.342,65 TL | 8.055,89 TL |
| 7 | 1.150,84 TL | 8.055,89 TL |
| 8 | 1.006,99 TL | 8.055,89 TL |
| 9 | 895,10 TL | 8.055,89 TL |
| 10 | 805,59 TL | 8.055,89 TL |
| 11 | 732,35 TL | 8.055,89 TL |
| 12 | 671,32 TL | 8.055,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.055,89 TL | 8.055,89 TL |
| 2 | 4.027,95 TL | 8.055,89 TL |
| 3 | 2.685,30 TL | 8.055,89 TL |
| 4 | 2.013,97 TL | 8.055,89 TL |
| 5 | 1.611,18 TL | 8.055,89 TL |
| 6 | 1.342,65 TL | 8.055,89 TL |
| 7 | 1.150,84 TL | 8.055,89 TL |
| 8 | 1.006,99 TL | 8.055,89 TL |
| 9 | 895,10 TL | 8.055,89 TL |
| 10 | 805,59 TL | 8.055,89 TL |
| 11 | 732,35 TL | 8.055,89 TL |
| 12 | 671,32 TL | 8.055,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.055,89 TL | 8.055,89 TL |
| 2 | 4.027,95 TL | 8.055,89 TL |
| 3 | 2.685,30 TL | 8.055,89 TL |
| 4 | 2.013,97 TL | 8.055,89 TL |
| 5 | 1.611,18 TL | 8.055,89 TL |
| 6 | 1.342,65 TL | 8.055,89 TL |
| 7 | 1.150,84 TL | 8.055,89 TL |
| 8 | 1.006,99 TL | 8.055,89 TL |
| 9 | 895,10 TL | 8.055,89 TL |
| 10 | 805,59 TL | 8.055,89 TL |
| 11 | 732,35 TL | 8.055,89 TL |
| 12 | 671,32 TL | 8.055,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.055,89 TL | 8.055,89 TL |
| 2 | 4.027,95 TL | 8.055,89 TL |
| 3 | 2.685,30 TL | 8.055,89 TL |
| 4 | 2.013,97 TL | 8.055,89 TL |
| 5 | 1.611,18 TL | 8.055,89 TL |
| 6 | 1.342,65 TL | 8.055,89 TL |
| 7 | 1.150,84 TL | 8.055,89 TL |
| 8 | 1.006,99 TL | 8.055,89 TL |
| 9 | 895,10 TL | 8.055,89 TL |
| 10 | 805,59 TL | 8.055,89 TL |
| 11 | 732,35 TL | 8.055,89 TL |
| 12 | 671,32 TL | 8.055,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.055,89 TL | 8.055,89 TL |
| 2 | 4.027,95 TL | 8.055,89 TL |
| 3 | 2.685,30 TL | 8.055,89 TL |
| 4 | 2.013,97 TL | 8.055,89 TL |
| 5 | 1.611,18 TL | 8.055,89 TL |
| 6 | 1.342,65 TL | 8.055,89 TL |
| 7 | 1.150,84 TL | 8.055,89 TL |
| 8 | 1.006,99 TL | 8.055,89 TL |
| 9 | 895,10 TL | 8.055,89 TL |
| 10 | 805,59 TL | 8.055,89 TL |
| 11 | 732,35 TL | 8.055,89 TL |
| 12 | 671,32 TL | 8.055,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.055,89 TL | 8.055,89 TL |
| 2 | 4.027,95 TL | 8.055,89 TL |
| 3 | 2.685,30 TL | 8.055,89 TL |
| 4 | 2.013,97 TL | 8.055,89 TL |
| 5 | 1.611,18 TL | 8.055,89 TL |
| 6 | 1.342,65 TL | 8.055,89 TL |
| 7 | 1.150,84 TL | 8.055,89 TL |
| 8 | 1.006,99 TL | 8.055,89 TL |
| 9 | 895,10 TL | 8.055,89 TL |
| 10 | 805,59 TL | 8.055,89 TL |
| 11 | 732,35 TL | 8.055,89 TL |
| 12 | 671,32 TL | 8.055,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.055,89 TL | 8.055,89 TL |
| 2 | 4.027,95 TL | 8.055,89 TL |
| 3 | 2.685,30 TL | 8.055,89 TL |
| 4 | 2.013,97 TL | 8.055,89 TL |
| 5 | 1.611,18 TL | 8.055,89 TL |
| 6 | 1.342,65 TL | 8.055,89 TL |
| 7 | 1.150,84 TL | 8.055,89 TL |
| 8 | 1.006,99 TL | 8.055,89 TL |
| 9 | 895,10 TL | 8.055,89 TL |
| 10 | 805,59 TL | 8.055,89 TL |
| 11 | 732,35 TL | 8.055,89 TL |
| 12 | 671,32 TL | 8.055,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.055,89 TL | 8.055,89 TL |
| 2 | 4.027,95 TL | 8.055,89 TL |
| 3 | 2.685,30 TL | 8.055,89 TL |
| 4 | 2.013,97 TL | 8.055,89 TL |
| 5 | 1.611,18 TL | 8.055,89 TL |
| 6 | 1.342,65 TL | 8.055,89 TL |
| 7 | 1.150,84 TL | 8.055,89 TL |
| 8 | 1.006,99 TL | 8.055,89 TL |
| 9 | 895,10 TL | 8.055,89 TL |
| 10 | 805,59 TL | 8.055,89 TL |
| 11 | 732,35 TL | 8.055,89 TL |
| 12 | 671,32 TL | 8.055,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.055,89 TL | 8.055,89 TL |
| 2 | 4.027,95 TL | 8.055,89 TL |
| 3 | 2.685,30 TL | 8.055,89 TL |
| 4 | 2.013,97 TL | 8.055,89 TL |
| 5 | 1.611,18 TL | 8.055,89 TL |
| 6 | 1.342,65 TL | 8.055,89 TL |
| 7 | 1.150,84 TL | 8.055,89 TL |
| 8 | 1.006,99 TL | 8.055,89 TL |
| 9 | 895,10 TL | 8.055,89 TL |
| 10 | 805,59 TL | 8.055,89 TL |
| 11 | 732,35 TL | 8.055,89 TL |
| 12 | 671,32 TL | 8.055,89 TL |





















