| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Uyumluluk | HP Deskjet Ink Advantage 2515 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Çoklu paket | Hayır |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Tip | Orijinal |
| Uyumluluk | HP Deskjet Ink Advantage 2515 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.390,42 TL | 1.390,42 TL |
| 2 | 695,21 TL | 1.390,42 TL |
| 3 | 463,47 TL | 1.390,42 TL |
| 4 | 347,61 TL | 1.390,42 TL |
| 5 | 278,08 TL | 1.390,42 TL |
| 6 | 231,74 TL | 1.390,42 TL |
| 7 | 198,63 TL | 1.390,42 TL |
| 8 | 173,80 TL | 1.390,42 TL |
| 9 | 154,49 TL | 1.390,42 TL |
| 10 | 139,04 TL | 1.390,42 TL |
| 11 | 126,40 TL | 1.390,42 TL |
| 12 | 115,87 TL | 1.390,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.390,42 TL | 1.390,42 TL |
| 2 | 695,21 TL | 1.390,42 TL |
| 3 | 463,47 TL | 1.390,42 TL |
| 4 | 347,61 TL | 1.390,42 TL |
| 5 | 278,08 TL | 1.390,42 TL |
| 6 | 231,74 TL | 1.390,42 TL |
| 7 | 198,63 TL | 1.390,42 TL |
| 8 | 173,80 TL | 1.390,42 TL |
| 9 | 154,49 TL | 1.390,42 TL |
| 10 | 139,04 TL | 1.390,42 TL |
| 11 | 126,40 TL | 1.390,42 TL |
| 12 | 115,87 TL | 1.390,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.390,42 TL | 1.390,42 TL |
| 2 | 695,21 TL | 1.390,42 TL |
| 3 | 463,47 TL | 1.390,42 TL |
| 4 | 347,61 TL | 1.390,42 TL |
| 5 | 278,08 TL | 1.390,42 TL |
| 6 | 231,74 TL | 1.390,42 TL |
| 7 | 198,63 TL | 1.390,42 TL |
| 8 | 173,80 TL | 1.390,42 TL |
| 9 | 154,49 TL | 1.390,42 TL |
| 10 | 139,04 TL | 1.390,42 TL |
| 11 | 126,40 TL | 1.390,42 TL |
| 12 | 115,87 TL | 1.390,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.390,42 TL | 1.390,42 TL |
| 2 | 695,21 TL | 1.390,42 TL |
| 3 | 463,47 TL | 1.390,42 TL |
| 4 | 347,61 TL | 1.390,42 TL |
| 5 | 278,08 TL | 1.390,42 TL |
| 6 | 231,74 TL | 1.390,42 TL |
| 7 | 198,63 TL | 1.390,42 TL |
| 8 | 173,80 TL | 1.390,42 TL |
| 9 | 154,49 TL | 1.390,42 TL |
| 10 | 139,04 TL | 1.390,42 TL |
| 11 | 126,40 TL | 1.390,42 TL |
| 12 | 115,87 TL | 1.390,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.390,42 TL | 1.390,42 TL |
| 2 | 695,21 TL | 1.390,42 TL |
| 3 | 463,47 TL | 1.390,42 TL |
| 4 | 347,61 TL | 1.390,42 TL |
| 5 | 278,08 TL | 1.390,42 TL |
| 6 | 231,74 TL | 1.390,42 TL |
| 7 | 198,63 TL | 1.390,42 TL |
| 8 | 173,80 TL | 1.390,42 TL |
| 9 | 154,49 TL | 1.390,42 TL |
| 10 | 139,04 TL | 1.390,42 TL |
| 11 | 126,40 TL | 1.390,42 TL |
| 12 | 115,87 TL | 1.390,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.390,42 TL | 1.390,42 TL |
| 2 | 695,21 TL | 1.390,42 TL |
| 3 | 463,47 TL | 1.390,42 TL |
| 4 | 347,61 TL | 1.390,42 TL |
| 5 | 278,08 TL | 1.390,42 TL |
| 6 | 231,74 TL | 1.390,42 TL |
| 7 | 198,63 TL | 1.390,42 TL |
| 8 | 173,80 TL | 1.390,42 TL |
| 9 | 154,49 TL | 1.390,42 TL |
| 10 | 139,04 TL | 1.390,42 TL |
| 11 | 126,40 TL | 1.390,42 TL |
| 12 | 115,87 TL | 1.390,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.390,42 TL | 1.390,42 TL |
| 2 | 695,21 TL | 1.390,42 TL |
| 3 | 463,47 TL | 1.390,42 TL |
| 4 | 347,61 TL | 1.390,42 TL |
| 5 | 278,08 TL | 1.390,42 TL |
| 6 | 231,74 TL | 1.390,42 TL |
| 7 | 198,63 TL | 1.390,42 TL |
| 8 | 173,80 TL | 1.390,42 TL |
| 9 | 154,49 TL | 1.390,42 TL |
| 10 | 139,04 TL | 1.390,42 TL |
| 11 | 126,40 TL | 1.390,42 TL |
| 12 | 115,87 TL | 1.390,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.390,42 TL | 1.390,42 TL |
| 2 | 695,21 TL | 1.390,42 TL |
| 3 | 463,47 TL | 1.390,42 TL |
| 4 | 347,61 TL | 1.390,42 TL |
| 5 | 278,08 TL | 1.390,42 TL |
| 6 | 231,74 TL | 1.390,42 TL |
| 7 | 198,63 TL | 1.390,42 TL |
| 8 | 173,80 TL | 1.390,42 TL |
| 9 | 154,49 TL | 1.390,42 TL |
| 10 | 139,04 TL | 1.390,42 TL |
| 11 | 126,40 TL | 1.390,42 TL |
| 12 | 115,87 TL | 1.390,42 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.390,42 TL | 1.390,42 TL |
| 2 | 695,21 TL | 1.390,42 TL |
| 3 | 463,47 TL | 1.390,42 TL |
| 4 | 347,61 TL | 1.390,42 TL |
| 5 | 278,08 TL | 1.390,42 TL |
| 6 | 231,74 TL | 1.390,42 TL |
| 7 | 198,63 TL | 1.390,42 TL |
| 8 | 173,80 TL | 1.390,42 TL |
| 9 | 154,49 TL | 1.390,42 TL |
| 10 | 139,04 TL | 1.390,42 TL |
| 11 | 126,40 TL | 1.390,42 TL |
| 12 | 115,87 TL | 1.390,42 TL |





















