| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP OfficeJet Pro 8600, 8640 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 2300 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 53 ml |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | 950XL |
| Menşe ülkesi | Çin, Malezya, Singapur |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalışma ısısı aralığı (T-T) | 41 - 95 °F |
| Genişlik | 119 mm |
| Derinlik | 126 mm |
| Yükseklik | 36 mm |
| Ağırlık | 130 g |
| Paket boyutları (GxDxY) | 119 x 126 x 36 mm |
| Ambalaj genişliği | 1190 mm |
| Ambalaj derinliği | 1260 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 36 mm |
| Paket ağırlığı | 150 g |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palet başına miktar | 3600 adet |
| Paletteki karton sayısı | 90 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Katman başına karton sayısı | 9 adet |
| Palet ağırlığı | 597 g |
| Mastır karton başına miktar | 40 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 6,41 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 2 adet |
| Daha büyük ana (dış) kasa başına ürünler | 40 adet |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı | 6,41 g |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 6,41 kg (14.1 lbs) |
| Çoklu paket | Hayır |
| Ağırlık | 130 g |
| Ambalaj derinliği | 1260 mm , 178 mm |
| Ambalaj genişliği | 1190 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 36 mm |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı | 6,41 g |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 6,41 kg (14.1 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışma ısısı aralığı (T-T) | 41 - 95 °F |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Daha büyük ana (dış) kasa başına ürünler | 40 adet |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 126 mm |
| Diğer AB tehlike beyanı/beyanları | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Genişlik | 119 mm |
| Katman başına karton sayısı | 9 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 6,41 g |
| Mastır karton başına miktar | 40 adet |
| Menşe ülkesi | Çin, Malezya, Singapur |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | 950XL |
| Paket ağırlığı | 150 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Paket boyutları (GxDxY) | 119 x 126 x 36 mm |
| Palet ağırlığı | 597 g |
| Palet başına miktar | 3600 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Paletteki karton sayısı | 90 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Siyah mürekkep hacmi | 53 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 2300 Sayfa |
| Siyah mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP OfficeJet Pro 8600, 8640 |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 2 adet |
| Yükseklik | 36 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.103,84 TL | 6.103,84 TL |
| 2 | 3.051,92 TL | 6.103,84 TL |
| 3 | 2.034,61 TL | 6.103,84 TL |
| 4 | 1.525,96 TL | 6.103,84 TL |
| 5 | 1.220,77 TL | 6.103,84 TL |
| 6 | 1.017,31 TL | 6.103,84 TL |
| 7 | 871,98 TL | 6.103,84 TL |
| 8 | 762,98 TL | 6.103,84 TL |
| 9 | 678,20 TL | 6.103,84 TL |
| 10 | 610,38 TL | 6.103,84 TL |
| 11 | 554,89 TL | 6.103,84 TL |
| 12 | 508,65 TL | 6.103,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.103,84 TL | 6.103,84 TL |
| 2 | 3.051,92 TL | 6.103,84 TL |
| 3 | 2.034,61 TL | 6.103,84 TL |
| 4 | 1.525,96 TL | 6.103,84 TL |
| 5 | 1.220,77 TL | 6.103,84 TL |
| 6 | 1.017,31 TL | 6.103,84 TL |
| 7 | 871,98 TL | 6.103,84 TL |
| 8 | 762,98 TL | 6.103,84 TL |
| 9 | 678,20 TL | 6.103,84 TL |
| 10 | 610,38 TL | 6.103,84 TL |
| 11 | 554,89 TL | 6.103,84 TL |
| 12 | 508,65 TL | 6.103,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.103,84 TL | 6.103,84 TL |
| 2 | 3.051,92 TL | 6.103,84 TL |
| 3 | 2.034,61 TL | 6.103,84 TL |
| 4 | 1.525,96 TL | 6.103,84 TL |
| 5 | 1.220,77 TL | 6.103,84 TL |
| 6 | 1.017,31 TL | 6.103,84 TL |
| 7 | 871,98 TL | 6.103,84 TL |
| 8 | 762,98 TL | 6.103,84 TL |
| 9 | 678,20 TL | 6.103,84 TL |
| 10 | 610,38 TL | 6.103,84 TL |
| 11 | 554,89 TL | 6.103,84 TL |
| 12 | 508,65 TL | 6.103,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.103,84 TL | 6.103,84 TL |
| 2 | 3.051,92 TL | 6.103,84 TL |
| 3 | 2.034,61 TL | 6.103,84 TL |
| 4 | 1.525,96 TL | 6.103,84 TL |
| 5 | 1.220,77 TL | 6.103,84 TL |
| 6 | 1.017,31 TL | 6.103,84 TL |
| 7 | 871,98 TL | 6.103,84 TL |
| 8 | 762,98 TL | 6.103,84 TL |
| 9 | 678,20 TL | 6.103,84 TL |
| 10 | 610,38 TL | 6.103,84 TL |
| 11 | 554,89 TL | 6.103,84 TL |
| 12 | 508,65 TL | 6.103,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.103,84 TL | 6.103,84 TL |
| 2 | 3.051,92 TL | 6.103,84 TL |
| 3 | 2.034,61 TL | 6.103,84 TL |
| 4 | 1.525,96 TL | 6.103,84 TL |
| 5 | 1.220,77 TL | 6.103,84 TL |
| 6 | 1.017,31 TL | 6.103,84 TL |
| 7 | 871,98 TL | 6.103,84 TL |
| 8 | 762,98 TL | 6.103,84 TL |
| 9 | 678,20 TL | 6.103,84 TL |
| 10 | 610,38 TL | 6.103,84 TL |
| 11 | 554,89 TL | 6.103,84 TL |
| 12 | 508,65 TL | 6.103,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.103,84 TL | 6.103,84 TL |
| 2 | 3.051,92 TL | 6.103,84 TL |
| 3 | 2.034,61 TL | 6.103,84 TL |
| 4 | 1.525,96 TL | 6.103,84 TL |
| 5 | 1.220,77 TL | 6.103,84 TL |
| 6 | 1.017,31 TL | 6.103,84 TL |
| 7 | 871,98 TL | 6.103,84 TL |
| 8 | 762,98 TL | 6.103,84 TL |
| 9 | 678,20 TL | 6.103,84 TL |
| 10 | 610,38 TL | 6.103,84 TL |
| 11 | 554,89 TL | 6.103,84 TL |
| 12 | 508,65 TL | 6.103,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.103,84 TL | 6.103,84 TL |
| 2 | 3.051,92 TL | 6.103,84 TL |
| 3 | 2.034,61 TL | 6.103,84 TL |
| 4 | 1.525,96 TL | 6.103,84 TL |
| 5 | 1.220,77 TL | 6.103,84 TL |
| 6 | 1.017,31 TL | 6.103,84 TL |
| 7 | 871,98 TL | 6.103,84 TL |
| 8 | 762,98 TL | 6.103,84 TL |
| 9 | 678,20 TL | 6.103,84 TL |
| 10 | 610,38 TL | 6.103,84 TL |
| 11 | 554,89 TL | 6.103,84 TL |
| 12 | 508,65 TL | 6.103,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.103,84 TL | 6.103,84 TL |
| 2 | 3.051,92 TL | 6.103,84 TL |
| 3 | 2.034,61 TL | 6.103,84 TL |
| 4 | 1.525,96 TL | 6.103,84 TL |
| 5 | 1.220,77 TL | 6.103,84 TL |
| 6 | 1.017,31 TL | 6.103,84 TL |
| 7 | 871,98 TL | 6.103,84 TL |
| 8 | 762,98 TL | 6.103,84 TL |
| 9 | 678,20 TL | 6.103,84 TL |
| 10 | 610,38 TL | 6.103,84 TL |
| 11 | 554,89 TL | 6.103,84 TL |
| 12 | 508,65 TL | 6.103,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 6.103,84 TL | 6.103,84 TL |
| 2 | 3.051,92 TL | 6.103,84 TL |
| 3 | 2.034,61 TL | 6.103,84 TL |
| 4 | 1.525,96 TL | 6.103,84 TL |
| 5 | 1.220,77 TL | 6.103,84 TL |
| 6 | 1.017,31 TL | 6.103,84 TL |
| 7 | 871,98 TL | 6.103,84 TL |
| 8 | 762,98 TL | 6.103,84 TL |
| 9 | 678,20 TL | 6.103,84 TL |
| 10 | 610,38 TL | 6.103,84 TL |
| 11 | 554,89 TL | 6.103,84 TL |
| 12 | 508,65 TL | 6.103,84 TL |





















