| Marka | HP |
| Uyumluluk | HP DeskJet 1000/1010/1050/1510/2050/2510/2540/3000/3050/3055, HP ENVY 4500/5530, HP OfficeJet 2620/4630 |
| Ağırlık | 48 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Paket ağırlığı | 60 g |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Palet başına miktar | 2160 adet |
| OEM kodu | 301XL |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Renk | Evet |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Çoklu paket | Hayır |
| Palet ağırlığı | 170,7 kg |
| Paletteki karton sayısı | 36609 |
| Renkli mürekkep hacmi | 6 ml |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 330 Sayfa |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Boş ağırlık | 32 g |
| Verilen baskı kartuşu hacmi | 6 ml |
| Yalnızca perakende işareti | N |
| Yazıcı kafasının püskürtme uçları | 612 |
| BCP balon grafik rengi | Üç renkli |
| Baskı kafası alanı (inç) | 1,42 cm (0.56") |
| Ağırlık | 48 g |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Baskı kafası alanı (inç) | 1,42 cm (0.56") |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Cam Göbeği, Macenta, Sarı |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| BCP balon grafik rengi | Üç renkli |
| Boş ağırlık | 32 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Marka | HP |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| OEM kodu | 301XL |
| Paket ağırlığı | 60 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 170,7 kg |
| Palet başına miktar | 2160 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Paletteki karton sayısı | 36609 |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 |
| Renk | Evet |
| Renkli mürekkep hacmi | 6 ml |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 330 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP DeskJet 1000/1010/1050/1510/2050/2510/2540/3000/3050/3055, HP ENVY 4500/5530, HP OfficeJet 2620/4630 |
| Verilen baskı kartuşu hacmi | 6 ml |
| Yalnızca perakende işareti | N |
| Yazıcı kafasının püskürtme uçları | 612 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.274,96 TL | 4.274,96 TL |
| 2 | 2.137,48 TL | 4.274,96 TL |
| 3 | 1.424,99 TL | 4.274,96 TL |
| 4 | 1.068,74 TL | 4.274,96 TL |
| 5 | 854,99 TL | 4.274,96 TL |
| 6 | 712,49 TL | 4.274,96 TL |
| 7 | 610,71 TL | 4.274,96 TL |
| 8 | 534,37 TL | 4.274,96 TL |
| 9 | 475,00 TL | 4.274,96 TL |
| 10 | 427,50 TL | 4.274,96 TL |
| 11 | 388,63 TL | 4.274,96 TL |
| 12 | 356,25 TL | 4.274,96 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.274,96 TL | 4.274,96 TL |
| 2 | 2.137,48 TL | 4.274,96 TL |
| 3 | 1.424,99 TL | 4.274,96 TL |
| 4 | 1.068,74 TL | 4.274,96 TL |
| 5 | 854,99 TL | 4.274,96 TL |
| 6 | 712,49 TL | 4.274,96 TL |
| 7 | 610,71 TL | 4.274,96 TL |
| 8 | 534,37 TL | 4.274,96 TL |
| 9 | 475,00 TL | 4.274,96 TL |
| 10 | 427,50 TL | 4.274,96 TL |
| 11 | 388,63 TL | 4.274,96 TL |
| 12 | 356,25 TL | 4.274,96 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.274,96 TL | 4.274,96 TL |
| 2 | 2.137,48 TL | 4.274,96 TL |
| 3 | 1.424,99 TL | 4.274,96 TL |
| 4 | 1.068,74 TL | 4.274,96 TL |
| 5 | 854,99 TL | 4.274,96 TL |
| 6 | 712,49 TL | 4.274,96 TL |
| 7 | 610,71 TL | 4.274,96 TL |
| 8 | 534,37 TL | 4.274,96 TL |
| 9 | 475,00 TL | 4.274,96 TL |
| 10 | 427,50 TL | 4.274,96 TL |
| 11 | 388,63 TL | 4.274,96 TL |
| 12 | 356,25 TL | 4.274,96 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.274,96 TL | 4.274,96 TL |
| 2 | 2.137,48 TL | 4.274,96 TL |
| 3 | 1.424,99 TL | 4.274,96 TL |
| 4 | 1.068,74 TL | 4.274,96 TL |
| 5 | 854,99 TL | 4.274,96 TL |
| 6 | 712,49 TL | 4.274,96 TL |
| 7 | 610,71 TL | 4.274,96 TL |
| 8 | 534,37 TL | 4.274,96 TL |
| 9 | 475,00 TL | 4.274,96 TL |
| 10 | 427,50 TL | 4.274,96 TL |
| 11 | 388,63 TL | 4.274,96 TL |
| 12 | 356,25 TL | 4.274,96 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.274,96 TL | 4.274,96 TL |
| 2 | 2.137,48 TL | 4.274,96 TL |
| 3 | 1.424,99 TL | 4.274,96 TL |
| 4 | 1.068,74 TL | 4.274,96 TL |
| 5 | 854,99 TL | 4.274,96 TL |
| 6 | 712,49 TL | 4.274,96 TL |
| 7 | 610,71 TL | 4.274,96 TL |
| 8 | 534,37 TL | 4.274,96 TL |
| 9 | 475,00 TL | 4.274,96 TL |
| 10 | 427,50 TL | 4.274,96 TL |
| 11 | 388,63 TL | 4.274,96 TL |
| 12 | 356,25 TL | 4.274,96 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.274,96 TL | 4.274,96 TL |
| 2 | 2.137,48 TL | 4.274,96 TL |
| 3 | 1.424,99 TL | 4.274,96 TL |
| 4 | 1.068,74 TL | 4.274,96 TL |
| 5 | 854,99 TL | 4.274,96 TL |
| 6 | 712,49 TL | 4.274,96 TL |
| 7 | 610,71 TL | 4.274,96 TL |
| 8 | 534,37 TL | 4.274,96 TL |
| 9 | 475,00 TL | 4.274,96 TL |
| 10 | 427,50 TL | 4.274,96 TL |
| 11 | 388,63 TL | 4.274,96 TL |
| 12 | 356,25 TL | 4.274,96 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.274,96 TL | 4.274,96 TL |
| 2 | 2.137,48 TL | 4.274,96 TL |
| 3 | 1.424,99 TL | 4.274,96 TL |
| 4 | 1.068,74 TL | 4.274,96 TL |
| 5 | 854,99 TL | 4.274,96 TL |
| 6 | 712,49 TL | 4.274,96 TL |
| 7 | 610,71 TL | 4.274,96 TL |
| 8 | 534,37 TL | 4.274,96 TL |
| 9 | 475,00 TL | 4.274,96 TL |
| 10 | 427,50 TL | 4.274,96 TL |
| 11 | 388,63 TL | 4.274,96 TL |
| 12 | 356,25 TL | 4.274,96 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.274,96 TL | 4.274,96 TL |
| 2 | 2.137,48 TL | 4.274,96 TL |
| 3 | 1.424,99 TL | 4.274,96 TL |
| 4 | 1.068,74 TL | 4.274,96 TL |
| 5 | 854,99 TL | 4.274,96 TL |
| 6 | 712,49 TL | 4.274,96 TL |
| 7 | 610,71 TL | 4.274,96 TL |
| 8 | 534,37 TL | 4.274,96 TL |
| 9 | 475,00 TL | 4.274,96 TL |
| 10 | 427,50 TL | 4.274,96 TL |
| 11 | 388,63 TL | 4.274,96 TL |
| 12 | 356,25 TL | 4.274,96 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.274,96 TL | 4.274,96 TL |
| 2 | 2.137,48 TL | 4.274,96 TL |
| 3 | 1.424,99 TL | 4.274,96 TL |
| 4 | 1.068,74 TL | 4.274,96 TL |
| 5 | 854,99 TL | 4.274,96 TL |
| 6 | 712,49 TL | 4.274,96 TL |
| 7 | 610,71 TL | 4.274,96 TL |
| 8 | 534,37 TL | 4.274,96 TL |
| 9 | 475,00 TL | 4.274,96 TL |
| 10 | 427,50 TL | 4.274,96 TL |
| 11 | 388,63 TL | 4.274,96 TL |
| 12 | 356,25 TL | 4.274,96 TL |





















