| Marka | HP |
| Genişlik | 113 mm |
| Uyumluluk | HP DeskJet 1000/1010/1050/1510/2050/2510/2540/3000/3050/3055, HP ENVY 4500/5530, HP OfficeJet 2620/4630 |
| Yükseklik | 115 mm |
| Ağırlık | 35 g |
| Derinlik | 37 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Fotoğraf siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Menşe ülkesi | İrlanda |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| OEM kodu | CH561EE |
| Mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Çoklu paket | Hayır |
| Ana karton uzunluğu | 17,2 cm |
| Ana karton genişliği | 58,8 cm |
| Mastır karton uzunluğu | 19,8 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 3,2 kg |
| Palet ağırlığı | 178,6 kg |
| Palet uzunluğu | 80 cm |
| Palet yüksekliği | 117,6 cm |
| Palet genişliği | 120 cm |
| Paletteki karton sayısı | 48608 |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 |
| Katman başına karton sayısı | 8 |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep hacmi | 3 ml |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 190 Sayfa |
| BCP balon grafik rengi | Siyah |
| Ağırlık | 35 g |
| Ambalaj derinliği | 37 mm |
| Ambalaj genişliği | 113 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 115 mm |
| Ana karton genişliği | 58,8 cm |
| Ana karton uzunluğu | 17,2 cm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Fotoğraf siyah |
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| BCP balon grafik rengi | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Derinlik | 37 mm |
| Genişlik | 113 mm |
| Katman başına karton sayısı | 8 |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 3,2 kg |
| Mastır karton başına miktar | 60 adet |
| Mastır karton uzunluğu | 19,8 cm |
| Menşe ülkesi | İrlanda |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Mürekkep türü | Boya bazlı mürekkep |
| OEM kodu | CH561EE |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 178,6 kg |
| Palet başına miktar | 2880 adet |
| Palet genişliği | 120 cm |
| Palet uzunluğu | 80 cm |
| Palet yüksekliği | 117,6 cm |
| Paletteki karton sayısı | 48608 |
| Paletteki tabaka sayısı | 6 |
| Siyah mürekkep hacmi | 3 ml |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 190 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP DeskJet 1000/1010/1050/1510/2050/2510/2540/3000/3050/3055, HP ENVY 4500/5530, HP OfficeJet 2620/4630 |
| Yükseklik | 115 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.088,49 TL | 2.088,49 TL |
| 2 | 1.044,25 TL | 2.088,49 TL |
| 3 | 696,16 TL | 2.088,49 TL |
| 4 | 522,12 TL | 2.088,49 TL |
| 5 | 417,70 TL | 2.088,49 TL |
| 6 | 348,08 TL | 2.088,49 TL |
| 7 | 298,36 TL | 2.088,49 TL |
| 8 | 261,06 TL | 2.088,49 TL |
| 9 | 232,05 TL | 2.088,49 TL |
| 10 | 208,85 TL | 2.088,49 TL |
| 11 | 189,86 TL | 2.088,49 TL |
| 12 | 174,04 TL | 2.088,49 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.088,49 TL | 2.088,49 TL |
| 2 | 1.044,25 TL | 2.088,49 TL |
| 3 | 696,16 TL | 2.088,49 TL |
| 4 | 522,12 TL | 2.088,49 TL |
| 5 | 417,70 TL | 2.088,49 TL |
| 6 | 348,08 TL | 2.088,49 TL |
| 7 | 298,36 TL | 2.088,49 TL |
| 8 | 261,06 TL | 2.088,49 TL |
| 9 | 232,05 TL | 2.088,49 TL |
| 10 | 208,85 TL | 2.088,49 TL |
| 11 | 189,86 TL | 2.088,49 TL |
| 12 | 174,04 TL | 2.088,49 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.088,49 TL | 2.088,49 TL |
| 2 | 1.044,25 TL | 2.088,49 TL |
| 3 | 696,16 TL | 2.088,49 TL |
| 4 | 522,12 TL | 2.088,49 TL |
| 5 | 417,70 TL | 2.088,49 TL |
| 6 | 348,08 TL | 2.088,49 TL |
| 7 | 298,36 TL | 2.088,49 TL |
| 8 | 261,06 TL | 2.088,49 TL |
| 9 | 232,05 TL | 2.088,49 TL |
| 10 | 208,85 TL | 2.088,49 TL |
| 11 | 189,86 TL | 2.088,49 TL |
| 12 | 174,04 TL | 2.088,49 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.088,49 TL | 2.088,49 TL |
| 2 | 1.044,25 TL | 2.088,49 TL |
| 3 | 696,16 TL | 2.088,49 TL |
| 4 | 522,12 TL | 2.088,49 TL |
| 5 | 417,70 TL | 2.088,49 TL |
| 6 | 348,08 TL | 2.088,49 TL |
| 7 | 298,36 TL | 2.088,49 TL |
| 8 | 261,06 TL | 2.088,49 TL |
| 9 | 232,05 TL | 2.088,49 TL |
| 10 | 208,85 TL | 2.088,49 TL |
| 11 | 189,86 TL | 2.088,49 TL |
| 12 | 174,04 TL | 2.088,49 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.088,49 TL | 2.088,49 TL |
| 2 | 1.044,25 TL | 2.088,49 TL |
| 3 | 696,16 TL | 2.088,49 TL |
| 4 | 522,12 TL | 2.088,49 TL |
| 5 | 417,70 TL | 2.088,49 TL |
| 6 | 348,08 TL | 2.088,49 TL |
| 7 | 298,36 TL | 2.088,49 TL |
| 8 | 261,06 TL | 2.088,49 TL |
| 9 | 232,05 TL | 2.088,49 TL |
| 10 | 208,85 TL | 2.088,49 TL |
| 11 | 189,86 TL | 2.088,49 TL |
| 12 | 174,04 TL | 2.088,49 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.088,49 TL | 2.088,49 TL |
| 2 | 1.044,25 TL | 2.088,49 TL |
| 3 | 696,16 TL | 2.088,49 TL |
| 4 | 522,12 TL | 2.088,49 TL |
| 5 | 417,70 TL | 2.088,49 TL |
| 6 | 348,08 TL | 2.088,49 TL |
| 7 | 298,36 TL | 2.088,49 TL |
| 8 | 261,06 TL | 2.088,49 TL |
| 9 | 232,05 TL | 2.088,49 TL |
| 10 | 208,85 TL | 2.088,49 TL |
| 11 | 189,86 TL | 2.088,49 TL |
| 12 | 174,04 TL | 2.088,49 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.088,49 TL | 2.088,49 TL |
| 2 | 1.044,25 TL | 2.088,49 TL |
| 3 | 696,16 TL | 2.088,49 TL |
| 4 | 522,12 TL | 2.088,49 TL |
| 5 | 417,70 TL | 2.088,49 TL |
| 6 | 348,08 TL | 2.088,49 TL |
| 7 | 298,36 TL | 2.088,49 TL |
| 8 | 261,06 TL | 2.088,49 TL |
| 9 | 232,05 TL | 2.088,49 TL |
| 10 | 208,85 TL | 2.088,49 TL |
| 11 | 189,86 TL | 2.088,49 TL |
| 12 | 174,04 TL | 2.088,49 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.088,49 TL | 2.088,49 TL |
| 2 | 1.044,25 TL | 2.088,49 TL |
| 3 | 696,16 TL | 2.088,49 TL |
| 4 | 522,12 TL | 2.088,49 TL |
| 5 | 417,70 TL | 2.088,49 TL |
| 6 | 348,08 TL | 2.088,49 TL |
| 7 | 298,36 TL | 2.088,49 TL |
| 8 | 261,06 TL | 2.088,49 TL |
| 9 | 232,05 TL | 2.088,49 TL |
| 10 | 208,85 TL | 2.088,49 TL |
| 11 | 189,86 TL | 2.088,49 TL |
| 12 | 174,04 TL | 2.088,49 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.088,49 TL | 2.088,49 TL |
| 2 | 1.044,25 TL | 2.088,49 TL |
| 3 | 696,16 TL | 2.088,49 TL |
| 4 | 522,12 TL | 2.088,49 TL |
| 5 | 417,70 TL | 2.088,49 TL |
| 6 | 348,08 TL | 2.088,49 TL |
| 7 | 298,36 TL | 2.088,49 TL |
| 8 | 261,06 TL | 2.088,49 TL |
| 9 | 232,05 TL | 2.088,49 TL |
| 10 | 208,85 TL | 2.088,49 TL |
| 11 | 189,86 TL | 2.088,49 TL |
| 12 | 174,04 TL | 2.088,49 TL |





















